Evropská liga

Real Sociedad San Sebastian – Rosenborg BK

4:0

konec (3:0)

14.09.2017, 21:05 • Anoeta (25 000 diváků) • Skupina L • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 1.25 6.48 13.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešek loučím s konstatování, že oba velmi favorizované týmy skupiny L ke své roli přistoupily opravdu zodpovědně a potěšily své fanoušky. Za pozornost děkuje Jaroslav Svoboda a u dalších přímých přenosů se těším. (23:05:34)
Real Sociedad tak pokračuje v domácím neporazitelném tažení napříč Evropskou ligou a Pohárem UEFA! V příštím kole pak na baskický tým čeká 28. září těžký souboj na půdě ruského Petrohradu, který dnes přejel Vardar Skopje. Právě ten bude soupeřem Rosenborgu v souběžně hraném druhém utkání 2. kola skupiny B, celky se setkají v Norsku na trondheimském Lerkendal Stadium.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 3:15.
Je dobojováno! Real Sociedad vítězí v prvním kole skupiny L nad Rosenborgen Trondheim jednoznačně 4:0, přičemž o výsledku zápasu rozhodl první poločas. V něm baskický klub dominoval dění na hřišti a kdyby vedl více než jen 3:0, tak by se nemohl nikdo divit. Vítězství pak pozdní brankou ve druhé půli pečetil Llorente, který tedy skóroval hned dvakrát.

90+3

90+3

Canalesův střelecký pokus z přímého kopu míří hodně vedle branky.

90+2

Do rychlého útoku se dostal Bautista a jen za cenu faulu ho zastavil TORE REGINIUSSEN, který navíc vidí i žlutou kartu.

90+2

A domácí si koledují svou zbytečně zdlouhavou rozehrávkou okolo vápna. Nastavovat se budou tři minuty.

90

Jenže nejde to a nejdo to už ani domácím. Ti se vrhli do rychlého kontru a v brejku mířil míč k Velovi. Toho však chytly v klíčový moment nejspíše křeče a domácí hráč vypustil sprint.

90

Rosenborg u míče a přesto se stále sympaticky snaží aspoň skórovat.

88

Ani z rohového kopu, který nyní rozehrávali, hosté neudeřili a zdá se zdá, že jejich vstup do skupinové fáze bude nejen bezbodový, ale i bezgólový.

87

Výsledek stejný jako u toho Hedenstada na druhé straně – ofsajd.

86

Nemilosrdně nyní pomezní rozhodčí ohlásil faul Lundema u postranní čáry, přímák tentokrát pro San Sebastian.

86

Centr nebezpečně plachtil za obranu, ale marná sláva, máván ofsajd. Takže i kdyby se podařilo dostat míč do sítě, gól by nejspíš neplatil.

84

Faul domácích, hosté opravdu navýšili tempo, není mi jasné, proč až teď. Přímý volný kop z levé strany rozehraje Hedenstad.

83

Hosté v závěru utkání přece jen zase ožili, Bendtner se tlačil do vápna, ale nepovedlo se mu to tak úspěšně jako kdysi do přízně královské rodiny.

82

A víc nám toho již dnes SAMUEL ADEGBENRO nepředvede, na trávníku jej nahrazuje MILAN JEVTOVIČ, jehož jsem tedy, přiznám se, očekával ve hře podstatně dříve.

4:0

konec (3:0)

Branky: 9. D. Llorente (Illarramendi), 10. Zurutuza (Prieto), 41. Skjelvik (vla.), 77. D. Llorente (Canales)

Karty:   73. Meling (RSN), 90+2. Reginiussen (RSN)

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, A. Elustondo, D. Llorente, de la Bella – Prieto (C) (58. Juanmi), Illarramendi, Zurutuza (77. Zubeldia) – Vela, José (68. Bautista), Canales.
Náhradníci: Ramírez – Zubeldia, Juanmi, Januzaj, Pardo, Rodrigues, Bautista.

Rosenborg BK: André Hansen – Hedenstad, Reginiussen, Skjelvik, Meling – Jensen (C), Trondsen, Konradsen (61. Lundemo) – Adegbenro (82. Jevtović), Bendtner, de Lanlay (74. Helland).
Náhradníci: Östbö – Rasmussen, Björdal, Gersbach, Helland, Lundemo, Jevtović.

Rozhodčí: Paolo Mazzoleni – Fabiano Preti, Matteo Passeri