3:1

konec (0:1)

14.09.2017, 22:05 • Emirates Stadium, London • Skupina H • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.41 5.3 7.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (00:04:11)
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 6:11.
Jestliže to po první půli vypadalo s Arsenalem všelijak, v tom druhém dokázali zápas ovládnout a vyhrát. Důležitý byl rychlý vyrovnávací gól, který už ve 49. minutě zaznamenal střídající Sead Kolašinac a nastartoval tak motory londýnského týmu. Obrat ve skóre přišel v 67. minutě, to skvělou individuální akci předvedl Alexis Sánchez a technickou střelou nedal Hornovi šanci. Pojistku na tři body pak zařídil Héctor Bellerín. Kolín nad Rýnem byl ve druhé půli pouze odvarem týmu, který před pauzou zatápěl soupeři a moc toho nepředvedl. Návrat do evropských pohárů tak nedopadl podle předpokladů německého týmu a pouze se prodloužila jeho neúspěšná série na ostrovech.

90+3

90+2

Tak ještě jeden rohový kop pro Arsenal.

90+1

Hraje se na polovině hostů, ovšem v naprostém poklidu.

90

Budou se nastavovat dvě minuty.

90

Snížit mohl Bittencourt, jeho střela z odražené přihrávky se však zastavila o nohy bránícího hráče.

89

Chytrý oblouček z úhlu zkoušel Sánchez, o kousek hostující branku minul. Ale opět se ukázalo, že domácí už jsou v naprostém klidu.

88

Sánchez nestihl u rohového praporku míč na hrací ploše, Horn rychle rozehrává.

87

Fandové hostů ale i za nepříznivého stavu neúnavně zpívají a za Ospinovou bránou vytvořili doslova les šál. Domácí fanoušci už pomalu opouští stadion.

86

Kolín je s míčem na vlastní polovině, přechod do útoku skřípe...

85

Ospina má míč ve svém držení, s rozehrou nikam zvlášť nepospíchá.

84

Už to ale nejde, rychlost a přesnost jsou pryč.

83

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Theo Walcott, přichází Reiss Nelson.

83

Hosté tak musí hodně pospíchat, pokud chtějí s výsledkem něco udělat.

82

82. Héctor BELLERÍN - 3:1

82

Arsenal právě vstřelil branku!
Patrně je rozhodnuto. Po centru z levé strany nejprve střílel Walcott, Horn jeho pokus vyrazil před sebe a k dorážce se pak dostal HÉCTOR BELLERÍN. Ten svým důrazem a střelou pod gólmanem upravil na 3:1.

3:1

konec (0:1)

Branky: 49. Kolašinac, 67. Alexis Sánchez, 82. Bellerín (Walcott) – 9. J. Córdoba (Bittencourt)

Arsenal FC: Ospina – Holding (46. Kolašinac), Mertesacker (C), Monreal – Bellerín, Iwobi (68. Wilshere), Elneny, Maitland-Niles – Walcott (83. Nelson), Giroud, Alexis Sánchez.
Náhradníci: Macey – Kolašinac, Mustafi, Wilshere, Reine-Adélaïde, Nelson, Akpom.

1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Klünter (76. Osako), Meré, Heintz, Rausch – Lehmann (C) – Zoller (64. Risse), Höger, Hector (35. Jojić), Bittencourt – J. Córdoba.
Náhradníci: Kessler – Horn, F. Sörensen, Jojić, Risse, Guirassy, Osako.

Rozhodčí: Javier Estrada – Miguel Martínez, Teodoro Sobríno (všichni ESP)