Chance liga

VHK ROBE Vsetín – HC Energie Karlovy Vary

3:2

po prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)

13.09.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 2.35 4.2 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

48:28

Šilhavý vyhodil kotouč a Kajaba měl možnost souboje jeden na jednoho, byl však faulován Skuhravým, jenž fasuje dvě minuty za nedovolené bránění. Následuje hra ve čtyrech na obou stranách, pak započne krátká přesilovka Vsetína.

48:16

Další přesilová hra v krátkém sledu pro Energii. Tentokrát fauloval Janáček, dvě minuty hákování.

45:56

Možnost pro Energii, v obranné pásmu fauloval Podešva a odchází na trestnou lavici, dvě minuty sekání.

41:40

V souboji u mantinelu to Šafář proti Kajabovi přehnal a je odsouzen ke dvěma minutám za krosček.

37:30

Rozhodčí oba aktéry potyčky odmění 2+2 minuty za hrubost.

36:08

Vsetínský obránce Holomek si nyní v obranné činnosti musel pomoci faulem, když krosčekoval Gorčíka.

33:31

Krátce po konci karlovarské přesilovky si hru v početní výhodě zkusí znovu i Vsetín. Západočeši pykají za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí Tuominen.

31:26

Přesilová hra pro Karlovy Vary, dvě minuty za sekání pro Tomáše Frola.

27:01

Vsetín se okamžitě nahrnul do útoku, dorážejícího Vávru však fauloval Tomeček a odchází pykat na dvě minuty za hrubost.

20:50

Březina nyní přihrával najíždějícímu Markovičovi, ten byl již před Novotným sám, za záchrannou brzdu zatáhl Šafář, Vsetín se marně dožadoval trestného střílení, ale bude hrát v početní výhodě, Šafář fasuje dvě minuty za podražení.

17:09

Vsetín bude mít v závěru první třetiny možnost vyrovnat, dvě minuty za vysokou hůl pro Grígera.

07:36

Karlovy Vary si zahrají ve dvojnásobné početní výhodě, dvě minuty za zdržování hry pro Slováčka.

06:12

Přesilová hra pro Karlovy Vary, Teper to přehnal s bráněním Beránka a odsedí dvě minuty za podražení.

01:20

Střelu Podlipnika zblokoval Slováček a vsetínský rychlík by nejspíš karlovarskému obránci ujel, ten tak musel zatáhnout za záchrannou brzdu a odpyká si dvě minuty za podražení.

3:2

Branky a nahrávky: 28. Vávra (Janáček, Podešva), 40. Dundáček (Kucharczyk), 65. Kucharczyk (Ostrčil, Slováček) – 8. Podlipnik (M. Rohan, Kverka), 27. M. Rohan (Podlipnik)

VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Frolo, Ostrčil, Teper, Janáček, Dundáček, Holomek – Markovič, Kucharczyk, Březina – Slováček, Podešva, Vávra – Kajaba, Šilhavý, Vrána – Karafiát, Pokorny, Hořanský.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Weinhold, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – T. Rachůnek, Balán, Flek – Kverka, Tuominen, Gríger – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Davídek, Kohout.

Rozhodčí: Skopal, Dědek – Reich, Otáhal