Liga mistrů

FC Porto – Besiktas Istanbul

1:3

konec (1:2)

13.09.2017, 20:45 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Skupina G • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.44 4.71 8.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:48:52)
Rozhodčí Taylor naposledy foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Porto svému soupeři z Turecka překvapivě podlehlo. Besiktas se dostal do vedení už ve 13. minutě, když se přesně trefil Talisca, ale domácí tým ve 21. minutě vyrovnal na 1:1, avšak gól zaznamenal Tošić, který tak vlastňákem Portu pomohl. Hosty tento inkasovaný gól nakonec mrzet nemusel, protože ve 28. minutě už znovu vedli, přesně se trefil Tosun a jeho gól byl opravdu výstavní. Porto se snažilo, ale odpovědět už do konce zápasu nedokázalo, nepomohlo ani dvojí střídání v poločase. To Besiktas se z branky ještě jednou radoval, přesně to bylo v 81. minutě, kdy síť rozvlnil Babel.

90+4

90+3

Hernâni se snažil získat míč pro Porto, ale pomohl si faulem a rozhodčí mu nedovolený zákrok odpískal. Balon do hry uvedou hosté.

90

Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90

Kontaktní gól mohl vstřelit v závěru druhého poločasu Tiquinho, ke kterému se ve velkém vápně dostal míč a útočník Porta okamžitě střílel, ale branku minul.

89

Talisca se zapomněl v ofsajdu a rozhodčí musel hru přerušit.

87

Adriano si míří odpočinout na lavičku a na hřiště se dostává Uysal.

86

86. Ryan BABEL - 1:3

86

Besiktas Istanbul právě vstřelil branku!
Fotbalisté v šedých dresech přenesli hru na pravou stranu a poté se kombinačně dostali až do vápna soupeře, kde Álvaro Negredo našel přesnou přihrávkou RYANA BABELA, který technickou ránou poslal míč za záda Casillase.

84

Hernâni se dostal k odraženému míči, ukázkově si ho zpracoval a poté ze své levačky vyslal jedovatou ránu, ale ta branku těsně minula.

83

Medel zahrál za hranicí pravidel a rozehrávat bude Porto.

82

Máme tu avizované střídání: dnes dohrál Danilo Pereira, místo kterého se na trávník dostal Hernâni

81

Proti pravidlům se teď provinil André a byl potrestán žlutou kartou. Za malou chvíli provede Porto poslední změnu v sestavě.

78

Brahimi teď mohl celou situaci změnit, ale ve finále se jen chytil za hlavu, co to vlastně provedl. Brahimi totiž dostal do vápna přesnou přihrávku a měl prostor na střelu, ta mu ale vůbec nesedla a míč skončil mezi diváky.

77

Pokud chce dnes Porto získat ze zápasu alespoň bod, tak bude muset zabrat, protože zatím to na žádný úspěch nevypadá.

76

Ve druhém poločase toho k vidění moc není a s přibývajícími minutami dochází hráčům síly, navíc nepřesnosti jsou na obou stranách, a tak hra zajímává není.

75

Sudí však píská do píšťalky, protože faulovaný je Pereira a domácí tým bude rozehrávat.

1:3

konec (1:2)

Branky: 21. D. Tošić (vla.) – 13. Talisca (Quaresma), 28. Tosun, 86. Babel (Negredo)

Karty:   11. R. Pereira (PRT), 81. A. André (PRT) – 68. Erkin (BES)

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:10.

FC Porto: Casillas – R. Pereira, Felipe, Marcano (C), Telles – J. M. Corona (46. A. André), Ó. Torres (46. Otávio), D. Pereira (82. Hernâni), Brahimi – Marega, Tiquinho.
Náhradníci: J. Sá – Hernâni, H Herrera, Layún, A. André, D. Reyes, Otávio.

Besiktas Istanbul: Fabri – Adriano (87. Uysal), Pepe, D. Tošić, Erkin – Hutchinson, Özyakup (C) (65. Medel) – Quaresma (73. Negredo), Talisca, Babel – Tosun.
Náhradníci: Zengin – Mitrović, Negredo, Pektemek, Medel, Lens, Uysal.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn