3:0

konec (1:0)

13.09.2017, 20:45 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Skupina H • Petr Bílek

Tipsport: 1.02 29.6 54.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec. Domácí fotbalisté přidali ve druhém poločase další dvě branky a zcela po zásluze vyhráli dnešní zápas 3:0. Real byl celých devadesát minut jasně lepší a o jeho výhře tak není sebemenších pochyb. Hosté sice statečně bojovali, avšak urputná defenziva jim dnes body nepřivála. (22:40:46)

90+4

90+3

90+3. Gól Mayorala také neplatil

90+3

Zápas končí s balonem v síti po zakončení Mayorala. Avšak ani tento gól neplatí, protože míč na levé straně dle výroku rozhodčích v ofsajdu zpracovával Ronaldo.

90+2

Rychlé nohy na pravé straně předvedl Carvajal, avšak míč na trávníku stihnout nedokázal.

90+1

Po rohu Kroose se domácí k zakončení opět nedostali.

90+1

Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90

Tak trochu se štěstím se k balonu za vápnem dostal Casemiro, jeho rána byla ale Carlãem zblokovaná na roh.

90

Farías nyní zbytečně na polovině hřiště dohrál skluzem Marcela a dostává žlutou kartu.

87

Modrič pasem do vápna našel Casemira, který hlavou vracel míč na vápno na Ronalda, avšak k míči měl blíže gólman Waterman.

85

85. Tenhle gól platit nemohl

85

Ronaldo nyní dokázal balon dopravit do brány, gól ale kvůli jasnému ofsajdu neplatil.

83

Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Igor De Camargo, přichází Mickaël Poté.

82

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Borja Mayoral.

81

Po Modričově rohovém kopu se nikde z jeho spoluhráčů k zakončení nedostal.

79

Domácí si závěr zápasu užívají. Hraje se podle jejich not a hosté se k míči skoro nedostávají.

77

Na polovině Realu se pak v ofsajdu ocitl Aloneftis a míč se tak vrací na kopačky hráčů domácího celku.

76

Ve snaze hlavičkovat fauloval ve vápně Ronaldo a je pískáno.

3:0

konec (1:0)

Branky: 12. Ronaldo (Bale), 51. Ronaldo (pen.), 61. Ramos

Karty:   52. Carvajal (REA) – 53. Sallai (APO), 63. Ebecilio (APO), 90. Farías (APO)

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 20:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:11.

Real Madrid: Navas – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Casemiro, Kovačić (25. Kroos) – Isco (72. D. Ceballos), Ronaldo, Bale (82. Mayoral).
Náhradníci: Casilla – Varane, Kroos, Hernández, L. Vázquez, Mayoral, D. Ceballos.

APOEL Nikósia: Waterman – Vouros, Rueda, Carlão, Lago – Sallai (60. Farías), Morais (C), Vinicius, Aloneftis – De Camargo (83. Poté), Ebecilio (73. Zahid).
Náhradníci: Gudiño – Poté, Alexandrou, Zahid, Antoniou, Farías, Merkis.

Rozhodčí: Bastien – Zakrani, Haquette