5:6
po s.n. (0:1) (2:1, 1:2, 2:2 - 0:0)
15.08.2017, 18:00 • Martin Karlík
HC Klatovy – HC Kobra Praha
5:6
po s.n. (0:1) (2:1, 1:2, 2:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 12. Vracovský (Vavřička, Michel), 19. Vracovský (Kubík), 37. Slavík (Vracovský), 42. Vavřička (Michel), 50. Vavřička (Vracovský, Michel) – 13. Antončík (Matějček), 35. Šteiner (Novák), 40. Semrád (Jedlička), 43. Šteiner (Jedlička), 49. Matějček, rozh. náj. Semrád
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Klatovy:
Sochůrek (Pluhař) – Slavík, Kubík, Houfek, Burdov, Marcel, Krystl – Topinka, Pacanda, Kokoška, Vracovský, Vavřička, Michel, Vlček, Němec, Váchal, Vondrák, Kučera, Piovarči, Kosnar.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha:
Bílek (Mouček) – Semrád, Vokurka, Šteiner, Verbík J., Verbík R., Polívka, Antončík, Jedlička, Hlinka, Čurda, Matějček, Novák, Tůma, Slanina, Vlach, Pulkrab, Pavel, Jindra, Vacek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šindel – Kotyza, Zimmerman
Diváci:
1. třetina | ||||
11:32 | KLT | 1:0 | Vracovský (Vavřička, Michel) | |
12:09 | KOB | 1:1 | Antončík (Matějček) | |
12:36 | KLT | 2 | Houfek | |
18:28 | KLT | 2 | Topinka, držení protihráče | |
KOB | 2 | Vokurka, sekání | ||
18:33 | KLT | 2:1 | Vracovský (Kubík) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
30:11 | KOB | 2 | Pavel, podražení | |
31:25 | KLT | 2 | Marcel, sekání | |
32:03 | KOB | 2 | Vacek, hrubost | |
KLT | 2 | Slavík, hrubost | ||
34:45 | KOB | 2:2 | Šteiner (Novák) | |
36:38 | KLT | 3:2 | Slavík (Vracovský) | |
39:36 | KOB | 3:3 | Semrád (Jedlička) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:17 | KLT | 4:3 | Vavřička (Michel) | |
41:50 | KLT | 2 | Váchal, podražení | |
42:22 | KOB | 4:4 | Šteiner (Jedlička) | |
44:37 | KLT | 2 | Pacanda, sekání | |
KOB | 2 | Slanina, hrubost | ||
45:39 | KLT | 2 | Vlček, podražení | |
48:52 | KOB | 4:5 | Matějček | |
49:05 | KLT | 5:5 | Vavřička (Vracovský, Michel) | |
50:56 | KOB | 2 | Čurda, nedovolené bránění | |
54:47 | KLT | 2 | Vlček, sekání | |
59:38 | KOB | 2 | R. Verbík, vražení na hrazení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | KOB | 5:6 | Semrád (rozh. náj.) | |
po s.n. |
Kladno – K. Vary 17:00 3:0
Mountfield HK – Olomouc 17:00 3:1
Motor ČB – Pardubice 17:30 2:4
Litvínov – Mladá Boleslav 17:30 4:3
Plzeň – Chomutov • po prodl. 17:30 2:3
Detva – Michalovce 18:00 4:1
Děčín – Sokolov 18:00 6:2
Benátky n/J – Ústí n/L 18:00 6:2
Litoměřice – Kadaň 18:00 3:0
HC Slovan – Kometa Brno • po s.n. (1:0) 18:00 3:2
Jablonec n/N – Nymburk 18:00 4:2
Klatovy – Kobra • po s.n. (0:1) 18:00 5:6
Žďár n/S – Pelhřimov 18:00 4:1
Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 18:00 7:5
Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 18:00 10:5
Nový Jičín – Kopřivnice 18:00 2:4
Val. Meziříčí – Opava 18:00 3:4
Poprad – Fehérvár 19:00 4:3
Řisuty – Bílina 19:00 7:9
65:00
Rozhodujcí nájezd proměnil MARTIM SEMRÁD.
6. série 0:1
6. série 0:0
5. série 0:0
5. série 0:0
4. série 0:0
4. série 0:0
3. série 0:0
3. série 0:0
2. série 0:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
65:00
64:23
63:12