HC Dukla Jihlava – BK Mladá Boleslav

7:4

konec (2:2, 1:1, 4:1)

12.08.2017, 18:15 • KV Aréna • Kamila Stříteská Ströer

Z prvně vyrovnaného duelu vzešla vítězně nakonec Dukla Jihlava, která své vítězství potvrdila ve třetí třetině, kde padly rovnou čtyři branky. Boleslav na toto gólové manko nestačila a pouze ho snížila o jeden gól. Závěrečné skore tedy je 7:4 pro Jihlavu.

Ode mne je to pro dnešní večer, na počtenou se loučí Kamila Ströerová. (20:31:04)

59:57

Andrej Moravčík (MBL) odchází na trestnou lavici za faul loktem.

59:50

Boleslav se stále snaží dohnat gólové manko, ovšem do konce zápasu zbývají tři vteřiny.

59:41

Moravčík vypálil od modré, ale Chaloupka byl přesný jako švýcarské hodinky.

59:31

Do konce zápasu zbývá necelá minuta.

58:39

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Konečně se snaží bruslařům vyplatilo a snižují gólové manko. PETER NOVÁK z téměř nulového úhlu se dokázal trefil do horního rohu Chaloupkovy branky. Asistence: Samuel Dotter.

58:08

Boleslav hraje v plném počtu.

56:36

Dukla právě vstřelila branku!
Před brankou Brugioniho nastal menší závan. ADAM NAJMAN našel před brankou volný puk, který došťouchl za Bruogioniho. Asistence: Petr Veleba.

56:05

Václav Imlauf (MBL) odchází za svým kolegou na dvě minuty za podražení.

55:52

Daniel Kubart (MBL) odchází na dvě minuty zpytovat svědomí za vysoká hůl.

55:10

Samuel Dotter vypálil od modré, ale Chaloupek jeho střela vychytal.

55:00

Michael Schulz se dostal do samostatného úniku, ale nedokázal včas zakončit.

54:45

Jihlava hraje v plném počtu.

53:44

Peter Novák (MBL) a Jan Trávník (JIH) odchází na trestnou lavici za hrubost.

53:30

Sice se dokáže Boleslav udržet v útočné třetině, ale Jihlava dokáže potrestat chyby, kterých se hosté dopustí.

52:48

Boleslav se snaží dostat do pásma, z Jihlavy je ovšem cítit pohoda a klid, kterému se snažení bruslařů nevyrovná.

52:32

Na trestnou lavici odchází Daniel Piskač (JIH) za podražení soupeře.

51:05

Střídání v týmu BK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Mašek, přichází Bruogioni.

51:05

Mladá Boleslav dlouho tlačila Jihlavu. Nakonec se podařilo Dukle snést nápor. JAKUB FILIP se zjevil před gólman a z konce kruhu se mu podařilo zavěsil puk pod víko Maškovy svatyně. Asistence: Adam Najman

50:14

Chaloupka nevěděl, kde je puk, který zmizel pod hokejkami obou týmů.

49:55

V souboji o puk byla úspěšnější Boleslav, která se tak stále drží v obranné třetině Jihlavy.

49:25

Boleslavští se drží v útočné třetině a hledají recept na Chaloupka.

48:40

Boleslav si drží puk a snaží se zaútočit. Vasilev se objevil před Chaloupkem, ale zakončení promrhal.

48:14

Pigl sice dostal přesnou přihrávku před branku, dostat puk za Maška se mu už nepodařilo.

48:00

Červenka vystřelil od modré čáry, střela mířila mimo branku Chaloupka.

47:25

Boleslav se osvobozuje a míří opět k jihlavské brance. Do vlastní branky zapadl Jakub Filip, a tak se hra přerušuje.

47:00

Jihlava bere puk na své hokejky a proplouvá ledovou plochou až k Maškovi.

46:21

Michael Schulz byl blízko ke snížení, už se dokonce radoval z gólu, když si ovšem Chaloupka všiml ležícího kotouče vedle své ruky.

45:40

Mladá Boleslav je na puku a nedaří se jí osvobodit z obranné třetiny.

45:18

Hraje se za brankou Chaloupka, odtud se zakládá nový útok Jihlavy.

44:50

Bruslaři se pokouší dohnat dvougolové manko, ale marně. Jihlava se nedopouští chyb.

44:40

Hra se přesouvá za svatyni Maška.

44:06

Probíhá souboj o kotouč, ze kterého vzešla dobře Boleslav, která nepřestává útočit.

43:25

Andrej Moravčík se pokusil proniknout mezi dvěma beky, ti ho ovšem o puk připravili a tím jeho snažení skončilo.

43:01

Boleslavská střídačka nepřestává věřit v otočení zápasu na svou stranu a bouřlivě se podporuje.

42:15

Chvilku po čtvrtém gólu se do akce pustil ADAM NAJMAN, který z mezikruží poslal střelu, která přesně zapadla za Maška. Asistence: Patrik Rašín, Daniel Piskač.

42:00

Jihlava se dostává do vedení, díky pěkné akci. MARTIN BARÁK dorazil puk za ležícího Maška, kterého zkolik Jakub Krajíček. Asistence: Jakub Krajíček.

41:30

Boleslav se pokouší dostat si Jihlavu pod tlak, ale po chybě se dostává z pásma.

40:52

Vítězslav Brož byl sám v útočné třetině, ovšem obráni Boleslavi ho nepustili k šanci.

40:32

Bruslaři sídlí v jihlavské třetině a bojují o puk.

40:03

Kotouče se ujímá Boleslav, která ihned přechází do útoku. Následně si puk převzala Jihlava, kterou zastavil Mašek.

40:01

Druhá perioda byla stejně vyrovnaná a přinesla na každé straně po jedné brance. Za Boleslav se prosadil Jiří Beneš a za Jihlavu Jakub Filip. Třetí třetina začne v 19:57

40:00

39:46

Do konce zápasu zbývá několik vteřin.

39:07

Matěj Daňhel (JIH) a Jiří Beneš (MBL) se pustili do menší potyčky, za kterou si vysloužili dvouminutový trest za hrubost.

38:45

Daňhel vypálil na Maška, ale ten střelu pokryl.

38:10

Jihlava přebírá puk, ovšem Mašek ho zastavuje a předává svým spoluhráčům, kteří ihned míří k Chaloupkovi.

37:40

Bruslařům se podařilo vymknout ze sevření a pokouší se o útočný manévr.

37:15

Boleslav je opět v sevření jihlavské Dukly.

36:55

Nakonec se daří Boleslavi osvobodit jen za cenu zakázaného uvolnění.

36:25

Do akce se pustila Jihlava, která nyní topí pod kotlem Mladé Boleslavi.

36:00

Michael Schulz vystřelil, ale puk zůstal na výstroji jednoho z beků.

35:03

Při dalším pokusu se dopustila Boleslav chyby, a tak se k šanci dostává Jihlava. Jakub Filip vypálil, ale Mašek jeho střelu vychytal.

34:38

Červenka vypálil od modré, ale střela mířila jen na mantinel.

34:10

Bruslaři se ujímají puku a přesouvají se k Chaloupkovi.

33:30

Na druhé straně se pokusila Jihlava o navýšení skore. Ovšem ihned se spěchalo zpět. David Dobša dorážel, ale Chaloupka vyrazil puk bruslí.

33:10

Když už to vypadalo, že se Boleslav udrží v útočné třetině, přišla rána od beků Jihlavy.

32:16

Jihlavští se znovu osvobozují a Mladá Boleslav se snaží založit nový útok.

32:00

Hra se přelévá z jednoho konce ledu na druhý, ani jeden ze týmů nemá vyloženou převahu nad tím druhým.

31:30

Oba týmy se zamkly a nepouští soupeře do velkých šancí ani do pásma.

30:55

Jihlavě se nedaří udržet v útočné třetině, boleslavští hokejisté všechny puky ihned vyhazují do bezpečné vzdálenosti.

30:30

Dukla si snaží pohlídat puk na svých hokejkách, Boleslav však napadá všechny rozehrávky.

29:45

Dukle se daří osvobodit, ovšem puk zavezla jen do středního pásma. Až na druhý pokus musí bruslaři spěchat k vlastnímu brankáři.

29:00

Mladá Boleslav se opět pouští do akce. V obranné třetině Jihlavy hledá pozici ke střele a bojuje o každý kousek ledu v KV Aréně.

28:57

Střela jednoho z jihlavských hráčů skončila jen v ochranné síti.

28:40

Po chybě se do akce opět pouští Jihlava, která je zastavena důslednou obranou Boleslavi.

28:20

Boleslavští hokejisté se opět drží u Chaloupka.

27:21

Nádherný gól od jihlavských útočníků. Smolko našel volného JAKUBA FILIPA, který z otočky trefil volné místo za zády Maška. Asistence: Valentýn Smolko, Petr Veleba.

27:00

Daniel Kubart vystřelil z mezikruží, jeho střelu dokázal Chaloupka zastavit.

26:10

Boleslavští hokejisté přebírají kotouč, ovšem nedaří se jim osvobodit z vlastní třetiny.

25:00

Kotouč přebírá Jihlava, ovšem jen koukla do útočné třetiny a ihned spěchá bránit.

24:00

Hledá vhodnou pozici ke střele. Nakonec se dostal do šance Beneš, ten však minul.

23:35

Mladá Boleslav se dostává do útočné třetiny.

23:19

Boleslav se dostala do šance, ale skončila ofsajdem.

22:55

Mladá Boleslav je ve vlastní třetině a odolává nátlaku Jihlavy.

21:28

JÍŘÍ BENEŠ se dokázal jako první zorientovat, kde se nachází puk a prostřelil bezmocného Chaloupka. Asistence: Šimon Jindra, Jan Červenka.

20:40

Dukla zastavuje puk za svou brankou.

20:05

Mladá Boleslav se dostává ihned do tlaku.

20:01

První třetina byla z pohledu obou týmů velmi vyrovnaná, čemuž také odpovídá skore zápasu. Střelecky se prosadil Čermák, Najman, Marek a Moravčík. Na další góly si musíme počkat do druhé třetiny, která začne v 19:14

20:00

19:50

Následně opět bombarduje Chaloupka střelami.

19:30

V souboji o kotouč je úspěšnější hostující tým.

19:14

Zbývá minuta do konce první části zápasu.

18:40

Boleslav si přebírá puk a pokouší se dostat do útočné třetiny. Nakonec se tak daří.

18:16

Při přechodu do útočné třetiny se Jihlava dopustila ofsajdu.

18:00

Střela Beneše nijak Chaloupka nezaskočila.

17:35

Po chybě o pásmo přichází a do akce se opět dostávají hosté.

17:15

Do šance se dostala také Jihlava, která se nyní zabydlela v útočné třetině.

16:50

Boleslav nehodlá opustit útočnou třetinu.

16:05

15:45

Střela Červenky byla zblokována bruslí jednoho z bránících hráčů.

15:14

Boleslavští hokejisté se stále drží v útočné třetině a hledají vhodný recept na Chaloupka.

15:00

Boleslav právě rozezněla tyčku za zády Chaloupka.

13:54

Jindřich Kardoš (JIH) odešel na dvě minuty na trestnou lavici za vražení.

13:12

ANDREJ MORAVČÍK sjel mezi kruhy a dostal krásnou přihrávku od Davida Dobše. První jmenovaný jednoduše vystřelil a střela mířila přímo na volné místo za zády Chaloupka. Asistence: David Dobša

12:30

Nyní se Dukle nedaří vyhodit puk do bezpečí a dostává se pod tlak.

12:10

Vítězslav Brož se dostal s kotouč od obranného do útočného pásma a získal tak pro své spoluhráče útočnou třetinu.

11:15

Jak rychle se Boleslav dostala do vedení, tak rychle o něj také přišla. Můžou za to malé chyby, které Jihlava trestá.

10:39

Velmi nešťastný gól pro Mladou Boleslav. Mladé Boleslavi se vymstilo špatné vyhození, které zachytil JIŘÍ MAREK. Od modré čáry nahodil puk na Maška, tomu kotouč škrtl o ruku a zaplul do branky. Bez asistence.

09:50

Jihlava se snažila dostat přes střední pásmo, ale Mladá Boleslav ji dokázala obrat o kotouč.

09:30

Boleslav se znovu dostává na koně a hledá vhodnou pozici ke střele.

09:00

Jihlava ve své třetině uklidňuje hru, nakonec se hra přesouvá před Maška, který svým zákrokem hru zastavuje. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

07:53

Mašek netušil, kde se kotouč nachází, což se mu nakonec stalo osudným. ADAM NAJMAN se zjistil sám před Maškem a úplně jednoduše poslal puk za jeho záda. Asistence: Filip Jakub

07:15

Mladoboleslavský gólman si ještě nesáhl na kotouč. Takové štěstí nemá bohužel brankář Jihlavy, ten má plné ruce práce.

06:39

Hru opět zastavuje až zákrok Chaloupka.

06:15

Jihlavští hokejisté se nedokáží osvobodit z boleslavského sevření.

06:00

Další pokus Mladé Boleslavi byl zastaven Chaloupkem.

04:25

Boleslav je opět na koni. Nakonec musí hru zastavit Chaloupek.

03:28

Ovšem po velké chybě se dostal do samostatného úniku Tomáš Pigl, který nedokázal v posledních chvílích zakončit.

03:10

Mladá Boleslav je výrazně lepším a aktivnějším týmem na ledové ploše.

00:40

Střídání v týmu HC Dukla Jihlava: ze hřiště odchází Juřička, přichází Chaloupek.

00:40

Šimon Jindra nahrál zpoza brány volnému MICHALU ČERMÁKOVI, který zcela přesně zavěsil pod víko Chaloupkovy svatyně. Asistence:

00:30

Boleslav se stále drží v útočné třetině.

00:09

Mladá Boleslav se ihned tlačí do útoku a bombarduje Jihlavu střelami.

00:01

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Juřička) – Barák, Křišta, Marek, Piskač, Rašín, Smolko, Trávník, Veleba, Brož, Daňhel, Filip, Kardoš, Krajíček, Najman, Pigl, Svoboda, Trnka, Úlovec

BK Mladá Boleslav: Mašek, Bruogioni – Červenka (A), Dotter, Imlauf, Beneš, Houška, Sýkora, Rudolph, Novotný, Moravčík (A), Šípek (C), Dobša, Vasilej, Čermák, Schulz, Novák, Mrkus, Kubart, Moucha, Jindra, Chwastek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.

7:4

Branky a nahrávky: 8. Najman (Jakub), 11. Marek, 28. Filip (Smolko, Veleba), 42. Barák (Krajíček), 43. Najman (Rašín, Piskač), 52. Filip (Najman), 57. Najman (Veleba) – 1. Čermák (Jindra), 14. Moravčík (Dobša), 22. Beneš (Jindra, Červenka), 59. Novák (Dotter)

HC Dukla Jihlava: Juřička, Chaloupek (1. minuta) – Barák, Křišta, Marek, Piskač, Rašín, Smolko, Trávník, Veleba, Brož, Daňhel, Filip, Kardoš, Krajíček, Najman, Pigl, Svoboda, Trnka, Úlovec

BK Mladá Boleslav: Mašek, Brugioni (41. minuta) – Červenka (A), Dotter, Imlauf, Beneš, Houška, Sýkora, Rudolph, Novotný, Moravčík (A), Šípek (C), Dobša, Vasilej, Čermák, Schulz, Novák, Mrkus, Kubart, Moucha, Jindra, Chwastek

00:40 MBL 0:1 Čermák (Jindra)