Celostátní liga staršího dorostu

SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové

1:2

konec (1:2)

12.08.2017, 11:00 • Řepčín • 1. kolo • Info o důležitých událostech (Mirko Spurník (@MSpurnik))

Všechno podstatné jsme viděli v prvním poločase, kdy dvě branky vstřelili hosté. Domácí dokázali pouze snížit. Ve druhém poločase jsme branku již neregistrovali a Hradec v tomto utkání vítězí. (13:08:02)

90

90+3

Žlutou kartu dostává Havel (FC Hradec Králové).

90+1

Žlutou kartu dostává Firbacher (FC Hradec Králové).

76

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zlatohlávek, přichází Chytil.

75

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Beňa, přichází Malenda.

73

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Doležal, přichází Čáp.

68

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Langer, přichází Galus.

57

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Rajnoch, přichází Vencl.

47

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Nemšovský.

46

Hosté dokázali dát dvě rychlé branky během deseti minut. Domácím se pak podařilo alespoň snížit a uvidíme, zda se jim podaří ve druhém poločase alespoň vyrovnat zápas.

45

37

Olomouc právě vstřelila branku!
Sigmě se daří snížit stav utkání a střelcem branky je DAVID ZIMA.

25

Hradec Králové právě vstřelil branku!
FILIP FIRBACHER přidává svou druhou trefu a díky ní Hradec odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek.

19

Hradec se dostává jako první v zápase do vedení. Střelcem branky je FILIP FIRBACHER.

1

SK Sigma Olomouc: Pobořil – Neuer (C), Diblík, Zima, Grečmal, Zlatohlávek, Langer, Baďura, Grygar, Zmrzlý, Beňa.
Náhradníci: Hruška – CHytil, Malenda, Spáčil, Galus, Aujenský.

FC Hradec Králové: Brát – Kadlec (C), Ptáček, Havel, Doležal, Soukeník, Firbacher, Samko, Finěk, Horák, Rajnoch.
Náhradníci: Šeba – Nemšovský, Havrda, Čáp, Vencl, Mokrejš.

Rozhodčí: M. Podaný – T. Řezníček, D. Šimoník.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.