Floorball Köniz NLA – Předvýběr.CZ Florbal MB

2:3

konec (0:2, 2:1)

11.08.2017, 19:40 • Vinohrady • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Je konec! Mladá Boleslav kontrolovala celé utkání a po zásluze se dostal a po branách Řehoře, Curneyho a Grajcigra do vedení 3:0, švýcarský celek ke konci snížil brankami Dargrena a Mauera, ale to bylo vše. Boleslav tak slaví vítězství nad Könizem 3:2! (20:36:04)

39:41

Míček je za brankou Švýcarů a Boleslav je velmi blízko vítězství.

39:06

Švýcarský celek hraje se šesti hráči a zároveň s prázdnou branku.

38:01

Probíhá poslední minuta druhé poloviny.

37:45

Köniz právě vstřelilo branku!
Tak se na to podívejme. Boleslav se bude strachovat o vítězství. Druhou branku Könizu přidává MANUEL MAUER. Asistence: Jan Zaugg.

37:23

Je tu drama. Könizu se daří snížit stav utkání zásluhou HAMPUSE DARGRENA, který nedal Bauerovi šanci. Asistence: Jan Zaugg.

37:11

Köniz se tlačí do šancí a snaží se vytvořit si závěrečný tlak.

36:08

Jeden z mladoboleslavských podklouzl, ale rozhodčí následně pískali faul proti českému výběru. Boleslav se mohla zformovat a následnou rozehrávku se podařilo Boleslavi ubránit.

35:01

Mladá Boleslav je pět minut od vítězství, dokáže Köniz ještě utkání zdramatizovat?

33:36

Obrovskou šanci českého zástupce spálil Bouška, který nezamířil přesně do poloprázdné branky. To byla dobrá šance na zvýšení vedení.

32:47

Švýcaři měli k dispozici standardní situaci, kterou dokázal obrana Boleslavi zastavit. Míček mají ovšem i nadále v držení hráči Könizu.

32:11

Výborný Bauer dokázal vyrazit pokus Gurtnera z poměrně slušné pozice. Köniz je nyní v tlaku.

30:40

Köniz je stále na polovině Boleslavi, která se nemůže dostat k míčku a pouze stínuje švýcarským hráčům.

30:02

Köniz je v tlaku. Boleslav se brání a Bauer musí být neustále v pozoru.

29:17

Rozehrávat budou od své branky hráči švýcarského celku.

28:02

Bauer zachytil skákavý míček a ihned ho poslal na své spoluhráče.

27:04

Florbalisté Könizu se snaží, to se jim upřít nedá, ovšem obrana Boleslavi dnes působí velmi dobrým dojmem.

25:53

Tempo hry v posledních minutách lehce opadlo. Boleslav drží své tříbrankové vedení a nikam nespěchá.

2:3

Branky a nahrávky: 38. Dargren (Zaugg), 38. Mauer (Zaugg) – 11. Řehoř (Natov), 13. Curney (Natov), 22. Grajcigr (Novák)

Floorball Köniz NLA: Eder (Genhart) – Dóža, Herzog, Hutzli, O. Schmocker, Castrischer, Gurtner, Johansson, Kuchen, Michel, Müller, K. Schmocker, Bolliger, Dargren, Kern, Ledergerber, Maurer, Pillichody.

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Jelínek, Kološ, Krzyžanek, Křenek, Novák, Řehoř, Zakonov, Bína, Bouška, Curney, Gruber, Chroust Ta., Chroust To., Krajcigr, Natov, Novotný (C), Pluhař, Rožnovják, Tomašík

Rozhodčí: Jakub Furmánek, Vlatimil Šolc