Belgická liga

Club Brugge KV – KAA Gent

2:1

konec (1:0)

21.05.2017, 14:30 • Jan Breydelstadion • O titul • Matouš Vojáček (@vojacekmatous)

Tipsport: 1.9 3.7 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 21:16. (16:37:30)
Druhý poločas přinesl branku na obou stranách. Druhý gól Brug dal Vanaken, který uklidnil domácí. Hosté již potřebovali dát tři branky, což se nepovedlo. Za Gent snížil pouze v 70. minutě Saief. Od té doby se hostujícím nepovedlo vytvořit si gólovou šanci. Je tedy jasné, že kvalifikaci Ligy mistrů si zahrají Bruggy. Na hostující Gent zůstala pouze Evropská liga, o kterou budou bojovat. Doufám, že jste si dnešní utkání užili. Já vám přejí pěknou neděli a pohodový vstup do následujícího pracovního týdne. Někdy příště u textových přenosů na počtenou!

90+5

90+3

Coulibaly se dostal k hlavičce před bránou a Horváth musel předvést pohotový zákrok.

90+2

Hosté se teď po několikrát dožadovali penalty. Nejdříve kvůli domnělé ruce, poté kvůli tvrdému ataku na Kalua.

90+2

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90+1

Žlutou kartu dostává Vanaken (Club Brugge KV).

90+1

Kalu se snažil dostat do šestnáctky, ale byl čistě zastaven.

90

Ta se však nepovedla a Gent rychle spěchá k bráně soupeře.

90

Hosté se dopustili faulu a domácí budou zahrávat standardní situaci.

89

Bruggy se dostaly k bráně soupeře a následný centr musel hostující gólman vyboxovat pryč.

88

Útočná akce hostů se nepovedla a bude se okopávat od brány Brug.

88

Hosté jsou opět u balónu, ale už se jim krátí čas.

86

Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Vossen, přichází Immers.

85

Žlutou kartu dostává Mitrović (KAA Gent), když nebezpečně zajel do soupeře na půlce hřiště.