Menu

Další

E.ON Junior Cup

Kvalifikace Háj ve Slezsku

FC Hlučín

konec

21.05.2017, 09:00 • Michal Heřman (@Michal_Herman)

Děkujeme za pozornost. Více o turnaji bude na stránkách projektu eonrodinnyfotbalek.cz. Přejeme hezký zbytek dne. (18:01:03)

Konec turnaje.
Probíhá slavnostní vyhlášení. Kromě týmových cen jsou vyhlášeni i nejlepší hráči turnaje.

Nejlepší hráči turnaje:
Střelec:
Václav Kudrna (10, MFK Vítkovice)
Hráč: Sebastián Rozdolský (MFK Frýdek-Místek)
Brankář: Samuel Cáder (MFK Frýdek-Místek)

Pokutové kopy vyhrál FC Hlučín a postupuje na Seterm Velké finále, které se na energeticky úsporném E.ON Stadionu klubu Malše Roudné odehraje 8. – 10. září!

Finále skončilo 1:1 a musí ho rozhodnout penalty!

Finále bylo zahájeno!

Frýdek-Místek porazil Vítkovice brankou v samém závěru zápasu 1:0 a ve finále se utká s Hlučínem, který zdolal Frýdlant nad Ostravicí 4:0. Finále začne v 17:00.
Po základních a nadstavbových skupinách patří v semifinále k favoritům hráči MFK Frýdek-Místek a FC Hlučín.

Začaly semifinálové zápasy.
Rozpis finálové části:

Semifinále:
MFK Frýdek-Místek – MFK Vítkovice 16:00
FC Hlučín – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 16:00

O 21. místo:
Raduň – Oldřišov 16:00

O 19. místo:
Třebovice – Brušperk 16:15

O 17. místo:
Klimkovice – Petřkovice 16:15

O 15. místo:
Těrlicko – Bohumín 16:30

O 13. místo:
FC Bruntál – Ostrava – Jih 16:30

O 11. místo:
Bílovec – Háj ve Slezsku 16:30

O 9. místo:
Bolatice – Juventus Bruntál 16:30

O 7. místo:
Zašová – Vítkov 16:45

O 5. místo:
Velká Polom – Třinec 16:45

O 3. místo:
Poražený semifinalista 1 – poražený semifinalista 2 16:45

Finále:
Vítěz semifinále 1 – vítěz semifinále 2 17:00
Tabulky nadstavbových skupin – skupina E:
1. MFK Frýdek-Místek 5 5 0 0 13:1 15
2. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 5 3 0 2 3:4 9
3. Velká Polom 5 3 0 2 6:2 9
4. Zašová 5 2 1 2 7:4 7
5. Bolatice 5 0 2 3 4:10 2
6. Bílovec 5 0 1 4 2:13 1

Skupina F:
1. FC Hlučín 5 5 0 0 13:1 15
2. MFK Vítkovice 5 4 0 1 12:1 12
3. Třinec 5 3 0 2 10:4 9
4. Vítkov 5 2 0 3 3:11 6
5. Juventus Bruntál 5 2 0 3 3:6 6
6. Háj ve Slezsku 5 0 0 5 2:18 0

Skupina G:
1. FC Bruntál 5 5 0 0 16:2 15
2. Těrlicko 5 3 0 2 10:1 9
3. Klimkovice 5 2 1 2 6:4 7
4. Třebovice 5 2 1 2 7:7 7
5. Raduň 5 2 0 3 5:7 6
6. Oldřišov 5 0 0 5 1:21 0

Skupina H:
1. Ostrava – Jih 3 2 0 1 8:5 6
2. Bohumín 3 2 0 1 8:5 6
3. Brušperk 3 1 0 2 4:8 3
4. Petřkovice 3 1 0 2 4:6 3
Výsledky 3. kola nadstavbových skupin:
Frýdek-Místek – Zašová 2:1
Velká Polom – Bílovec 3:0
Hlučín – Vítkovice 1:0
Třinec – Juventus Bruntál 2:0
Hlučín – Vítkovice 1:0
Třinec – Juventus Bruntál 2:0
Klimkovice – Oldřišov 2:0
Výsledky 2. kola nadstavbových skupin:
Frýdek-Místek – Frýdlant 2:0
Bolatice – Bílovec 2:2
Hlučín – Vítkov 7:0
Háj ve Slezsku – Juventus Bruntál 0:2
Klimkovice – Raduň 0:2
Třebovice – Těrlicko 0:2
FC Bruntál – Raduň 2:1
Třebovice – Oldřišov 6:0
Petřkovice – Brušperk 1:2
Bohumín – Brušperk 4:2
Petřkovice – Ostrava – Jih 3:2

Kvalifikace Háj ve Slezsku

FC Hlučín

konec


Statistiky:
Rozpis finálové části:
Semifinále:
MFK Frýdek-Místek - MFK Vítkovice 1:0
FC Hlučín - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 4:0

O 21. místo:
Raduň - Oldřišov 6:0

O 19. místo:
Třebovice - Petřkovice 1:2

O 17. místo:
Klimkovice - Brušperk 2:1

O 15. místo:
Těrlicko - Bohumín 2:1

O 13. místo:
FC Bruntál - Ostrava - Jih 1:2

O 11. místo:
Bílovec - Háj ve Slezsku 3:1

O 9. místo:
Bolatice - Juventus Bruntál 0:3

O 7. místo:
Zašová - Vítkov 1:2

O 5. místo:
Velká Polom - Třinec 0:1

O 3. místo:
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - MFK Vítkovice 0:5

Finále:
FC Hlučín - MFK Frýdek-Místek 2:1 po penaltách
Tabulky nadstavbových skupin:
Skupina E:
1. MFK Frýdek-Místek 5 5 0 0 13:1 15
2. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 5 3 0 2 3:4 9
3. Velká Polom 5 3 0 2 6:2 9
4. Zašová 5 2 1 2 7:4 7
5. Bolatice 5 0 2 3 4:10 2
6. Bílovec 5 0 1 4 2:13 1

Skupina F:
1. FC Hlučín 5 5 0 0 13:1 15
2. MFK Vítkovice 5 4 0 1 12:1 12
3. Třinec 5 3 0 2 10:4 9
4. Vítkov 5 2 0 3 3:11 6
5. Juventus Bruntál 5 2 0 3 3:6 6
6. Háj ve Slezsku 5 0 0 5 2:18 0

Skupina G:
1. FC Bruntál 5 5 0 0 16:2 15
2. Těrlicko 5 3 0 2 10:1 9
3. Klimkovice 5 2 1 2 6:4 7
4. Třebovice 5 2 1 2 7:7 7
5. Raduň 5 2 0 3 5:7 6
6. Oldřišov 5 0 0 5 1:21 0

Skupina H:
1. Ostrava - Jih 3 2 0 1 8:5 6
2. Bohumín 3 2 0 1 8:5 6
3. Brušperk 3 1 0 2 4:8 3
4. Petřkovice 3 1 0 2 4:6 3
Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Frýdek-Místek - Bílovec 4:0
Velká Polom - Frýdlant 0:1
Bolatice - Zašová 1:1
Frýdek-Místek - Frýdlant 2:0
Bolatice - Bílovec 2:2
Velká Polom - Zašová 1:0
Bolatice - Frýdlant 0:1
Frýdek-Místek - Zašová 2:1
Velká Polom - Bílovec 3:0

Skupina F:
Hlučín - Juventus Bruntál 1:0
Třinec - Vítkov 1:0
Háj ve Slezsku - Vítkovice 0:4
Hlučín - Vítkov 7:0
Háj ve Slezsku - Juventus Bruntál 0:2
Třinec - Vítkovice 0:3
Háj ve Slezsku - Vítkov 1:2
Hlučín - Vítkovice 1:0
Třinec - Juventus Bruntál 2:0

Skupina G:
FC Bruntál - Oldřišov 6:0
Klimkovice - Raduň 0:2
Třebovice - Těrlicko 0:2
FC Bruntál - Raduň 2:1
Třebovice - Oldřišov 6:0
Klimkovice - Těrlicko 3:0
Třebovice - Raduň 1:0
FC Bruntál - Těrlicko 1:0
Klimkovice - Oldřišov 2:0

Skupina H:
Petřkovice - Brušperk 2:2
Bohumín - Brušperk 4:2
Petřkovice - Ostrava - Jih 3:2
Bohumín - Ostrava - Jih 2:3
Tabulky základních skupin:
Skupina A:
1. MFK Frýdek-Místek 5 5 0 0 19:0 15
2. TJ Velká Polom 5 3 1 1 11:3 10
3. FK Bolatice 5 2 0 3 7:9 6
4. FC SO Bruntál 5 2 0 3 7:10 6
5. TJ Klimkovice 5 1 2 2 5:8 5
6. SK Slavie Třebovice 5 0 1 4 0:19 1

Skupina B:
1. TJ Zašová 5 5 0 0 16:2 15
2. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 5 4 0 1 6:2 12
3. ŠSK Bílovec 5 3 0 2 7:5 9
4. FK Těrlicko 5 2 0 3 9:5 6
5. TJ Raduň 5 1 0 4 4:11 3
6. SK Moravan Oldřišov 5 0 0 5 1:18 0

Skupina C:
1. FC Hlučín 4 4 0 0 14:1 12
2. FK Fotbal Třinec 4 3 0 1 15:2 9
3. TJ Háj ve Slezsku 4 1 1 2 3:11 4
4. FK Bospor Bohumín 4 1 1 2 2:11 4
5. FC Odra Petřkovice 4 0 0 4 2:11 0

Skupina D:
1. MFK Vítkovice 4 4 0 0 22:2 12
2. TJ Vítkov 4 3 0 1 7:5 9
3. KMS Juventus Bruntál 4 2 0 2 7:8 6
4. FC Ostrava – Jih 4 1 0 3 4:11 3
5. SK Brušperk 4 0 0 4 0:14 0
Rozpis základních skupin:
Skupina A:
MFK Frýdek-Místek – FK Bolatice 4:0
SK Slavie Třebovice – FC SO Bruntál 0:5
TJ Klimkovice – TJ Velká Polom 1:1
FK Bolatice – SK Slavie Třebovice 3:0
TJ Velká Polom – MFK Frýdek-Místek 0:1
FC SO Bruntál – TJ Klimkovice 2:1
TJ Velká Polom – FK Bolatice 2:1
TJ Klimkovice – SK Slavie Třebovice 0:0
MFK Frýdek-Místek – FC SO Bruntál 3:0
FK Bolatice – TJ Klimkovice 1:3
FC SO Bruntál – TJ Velká Polom 0:4
SK Slavie Třebovice – MFK Frýdek-Místek 0:7
FC SO Bruntál – FK Bolatice 0:2
MFK Frýdek-Místek – TJ Klimkovice 4:0
TJ Velká Polom – SK Slavie Třebovice 4:0

Skupina B:
ŠSK Bílovec – FK Těrlicko 2:1
TJ Raduň – TJ Zašová 2:3
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – SK Moravan Oldřišov 1:0
FK Těrlicko – TJ Raduň 3:0
SK Moravan Oldřišov – ŠSK Bílovec 0:4
TJ Zašová - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 2:0
SK Moravan Oldřišov – FK Těrlicko 0:5
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – TJ Raduň 3:0
ŠSK Bílovec – TJ Zašová 0:3
FK Těrlicko - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 0:1
TJ Zašová – SK Moravan Oldřišov 6:0
TJ Raduň – ŠSK Bílovec 0:1
TJ Zašová – FK Těrlicko 2:0
ŠSK Bílovec - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 0:1
SK Moravan Oldřišov – TJ Raduň 1:2

Skupina C:
FK Bospor Bohumín – FK Fotbal Třinec 0:6
FC Hlučín – TJ Háj ve Slezsku 3:1
FK Fotbal Třinec – FC Hlučín 0:1
FC Odra Petřkovice – FK Bospor Bohumín 0:2
FC Odra Petřkovice – FK Fotbal Třinec 1:2
FK Bospor Bohumín – TJ Háj ve Slezsku 0:0
TJ Háj ve Slezsku – FC Odra Petřkovice 2:1
FC Hlučín – FK Bospor Bohumín 5:0
TJ Háj ve Slezsku – FK Fotbal Třinec 0:7
FC Odra Petřkovice – FC Hlučín 0:5

Skupina D:
MFK Vítkovice – SK Brušperk 7:0
FC Ostrava – Jih – KMS Juventus Bruntál 1:3
KMS Juventus Bruntál – MFK Vítkovice 1:4
TJ Vítkov – FC Ostrava – Jih 1:0
KMS Juventus Bruntál – SK Brušperk 2:0
MFK Vítkovice – TJ Vítkov 4:1
SK Brušperk – FC Ostrava – Jih 0:3
TJ Vítkov – KMS Juventus Bruntál 3:1
TJ Vítkov – SK Brušperk 2:0
MFK Vítkovice – FC Ostrava – Jih 7:0