Ruská Premier Liga

FC Ufa – FK Ural

1:0

konec (1:0)

21.05.2017, 14:00 • Dynamo Stadium. Kapacita: 4,500 diváků. • 30. kolo • Vojtěch Görög

Tipsport: 2.76 2.94 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes vše a u dalších zápasů napočtenou! (15:57:25)
Domácí hráči ovládli celou první půli a do kabin šli s velkým sebevědomím. Druhý poločas byl přesně naopak. Ural celý poločas tlačil soupeře a vypracoval si několik slibných šancí. Bohužel ani jedna nešla do branky. O jedinou branku dnešního zápasu se tedy postaral Fatai ve 39. minutě.

90+3

90+3

Jeden z hostujících hráčů vypálil hodně mimo a to bude pro dnešek s největší pravděpodobností vše!

90+1

Hosté se snaží vyrovnat, ale jsou na své polovině!

90

Nastavují se tři minuty.

89

Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Artem Fidler, přichází Alexandr Ščerbakov.

88

Další z rohových kopů Uralu skončil na kopačkách domácích, kteří se hned hnali do protiútoku. Bez úspěchu.

85

Po rohovém kopu napálil Zhivoglyadov tyčku hostující branky !!

85

Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Kehinde Fatai, přichází Nikolaj Safronidi.

83

Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Roman Jemeljanov, přichází Alexandr Pavlenko.

82

Sly se probíjel do pokutového území, ale jeden z hostujících hráčů mu míč nekompromisně odpálil do autu.

80

Za druhý poločas by si Ural určitě zasloužil vyrovnání! Tlak hostů je opravdu velký a kontrolují celý druhý poločas!

79

Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Ivan Paurević, přichází Cătălin Carp.

78

Obrovská šance pro hosty! Střela z vápna skončilo jen těsně mimo pravé tyče domácí branky !!

76

Rohový kop Uralu neskončil ohrožením branky a domácí se pokusili o rychlý brejk, ale ten byl zastaven už na polovině hrací plochy.