2:0 6:3, 7:5

20.05.2017, 12:50 • Čtvrtfinále • Jaroslava Sotáková sk

Tipsport: 2.57 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

7:5

Lorenzo Giustino dostal svojho súpera pod tlak a donútil ho chybovať. Taliansky tenista sa po hodine a pol teší z víťazstva 6:3, 7:5!

6:5

Lorenzo Giustino sa ponúknutej šance chopil a ide tak do vedenia 6:5! Po prestávke pôjde servovať na víťazstvo v tomto zápase!

5:5

Lorenzo Giustino kontruje taktiež čistou hrou a vyrovnáva stav druhej sady na 5:5!

4:5

Čistá hra je skutočnosťou! Slovenský tenista posilnený ribrejkom bez problémov zvládol gem na servise a ide do vedenia 5:4. Po prestávke pôjde servovať na udržanie sa Giustino.

4:4

Krásnym krížnym returnom premieňa Andrej Martin až štvrtý brejkbal v tomto geme a vyrovnáva stav druhej sady na 4:4.

4:3

Čistou hrou znižuje Andrej Martin stav druhej sady, no stále je v nevýhode jedného brejku!

4:2

Andrej Martin vyhadzuje svoj return len do autu a tak ide taliansky reprezentant do výraznejšieho vedenia.

3:2

Lorenzo Giustino bez väčších problémov premieňa brejkbal bekhendovým winnerom po čiare a ide znovu do vedenia!

2:2

Andrej Martin teraz neustrážil svoj forhend a loptička letela tesne za základnú čiaru. Stav druhého setu je vyrovnaný, 2:2.

40-40

Lenže Lorenzo Giustino je dnes v odvracaní brejkbalov skoro stopercentný. Zhoda.

1:2

Slovenský tenista šiel cez druhé podanie, no jeho súper nedokázal poslať return späť na jeho polovicu.

1:1

Esom premieňa Lorenzo Giustino prvý gembal v tejto hre a vyrovnáva na 1:1.

0:1

Andrej Martin nakoniec odolal, keď odvrátil až štyri brejkbalové šance súpera a dokázal si aj napriek tlaku podržať úvodný servis druhej sady.

6:3

Hneď prvý setbal taliansky reprezentant Giustino premieňa efektným skrátením hry. Andreja Martina môžu mrzieť nepremenené brejkbaly najmä z dvoch úvodných gemov pri súperovom podaní, zápas by sa vyvíjal úplne inak!

5:3

Priamym bodom premieňa Andrej Martin hneď prvý gembal a znižuje na 5:3!

5:2

Lorenzovi Giustinovi sa podarilo potvrdiť brejk z predošlej hry a vedie už 5:2! Andrej Martin pôjde po prestávke servovať na udržanie sa v prvom dejstve.

4:2

Lorenzo Giustino sa jej s radosťou chopil a opäť vedie s výhodou brejku o dva gemy.

3:2

Tentoraz to už vyšlo! Andrej Martin premieňa tretí brejkbal v tomto geme a berie si hneď späť svoje stratené podanie.

3:1

Lorenzo Giustino premieňa hneď prvý brejkbal a preráža ako prvý v zápase podanie súpera.

2:1

Aby tieto nepremenené brejkbaly Andreja Martina v konečnom dôsledku ešte poriadne nemrzeli! Giustino hrá pod tlakom veľmi dobre a ide znovu do vedenia.