Menu

Fotbal

Moravskoslezská fotbalová liga

1. HFK Olomouc – HFK Třebíč

3:0

konec (1:0)

20.05.2017, 17:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • 26. kolo • Johan Čáp (@@Johanp16)

Tipsport: 1.9 - 3.5 - 2.96Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas nepřinesl, jak je u Holice zvykem, její ustrašený výkon, ale spíše takticky dobře zvládnutou hru. Třebíčský tým už se nedokázal popasovat s olomouckou hrou a obdržel ještě dvě branky, které však vyplynuly z velkého a odůvodněného tlaku. Tento výsledek tak Holici vrací znovu do boje o záchranu, ti body v této fázi sezóny mají obrovskou cenu. ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne. (10:18:38)

90

Konec zápasu.

89

Oba celky zápas u chtějí spíše dohrát, než aby předváděli větší útočné manévry. Olomoucký tým si je už zjevně vědom svého dnešního úspěchu.

88

Řehák byl nachytán v těsném ofsajdu, Třebíč dostává ještě k dispozici rozehrávku.

87

Holice naposledy střídá, Ondřeje Kováče vystřídal Michael Weinlich.

86

Pyclík se sice postaral o tvrdou střelu, ale míč letěl pouze vedle branky. Holice se tak musí rychle vracet na svou půlku hřiště.

85

Holice podruhé střídá, místo Petra Nekudy jde na hrací plochu Martin Krejčí.

84

Holice je dnes opravdu psychicky velmi dobře sehraná, protože její akce dnes po velmi dlouhé době vypadají velmi zajímavě. Třebíčtí hráči už však postrádají motivaci, čímž domácím situaci usnadňují.

83

A znovu Žák! Jeho střela však letěla příliš nad bránu, což může být pokynem k otočení kombinace Hosté se totiž mohou na chvíli uklidnit.

82

Holice tlačí a nadále ukazuje, že si chce jít za vítězstvím. Třebíčský manšaft stále postrádá mnoho prvků, které by měly normálně vézt k vítězství. I proto tak momentálně vidíme jednostranně vypadající utkání.

81

Žák byl znovu v akci, neboť pálil přímo na branku. Staněk však zapisuje parádní zákrok, kterým zachraňuje svůj tým od velké pohromy.

80

Žák se zkoušel dostat do vápna, jenomže přece jen až příliš váhal. Třebíč tak bez problému tuto akci přerušuje.

79

Třebíčí se nadále nedaří, její hra už nemá ani moc prvků variability nebo překvapení, Holičtí hráči tak prakticky jen zápas dohrávají.

79

Třebíč dnes naposledy střídá, místo Michala Dočekala jde do zápasu Petr Hronek.

77

Třebíč se zkusil dostat ke střelbě a nakonec to i málem povedlo. Cent Karáska totiž letěl nebezpečně vedle břevna.

76

Holice dnes poprvé střídá, místo Jana Šteigla jde na hřiště Ondřej Pyclík.

75

Domácí manšaft hraje s opravdu velkou grácií, jejich akce začínají ukazovat, že holičtí fotbalisté ještě nejsou dle tabulky tak dole, jak by se mohlo znát. Třebíč dnes narazila na lepšího soupeře.

74

Filip Rýdel dostal žlutou kartu za tvrdší skluz před vápnem.

73

Buček se postaral o tvrdý faul, sudí však v této chvíli ještě ke kartě nepřistoupil a nechává rozehrávat hostující tým zpoza půlící čáry.

1. HFK Olomouc – HFK Třebíč

3:0

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 18. Rýdel, 64. Nekuda, 70. Rýdel

Karty:   74. Rýdel (HFK) – 8. Komínek (TRE), 15. Bagnon (TRE), 43. Dočekal (TRE)

Neproměněná penalta: 25. Horka (HFK), brankář Staněk zneškodnil

Penaltový rozstřel:

1. HFK Olomouc: Mucha – Vedral, Nekuda (85. Krejčí), Buček, Horka, Šteigl (76. Pyclík), Kováč (87. Weinlich), Rýdel (C), Žák, Přikryl, Řehák
Náhradníci: Snášel – Weinlich, Pyclík, Marek, Krejčí,

HFK Třebíč: Staněk – Bagnon, Igbinoba, Dočekal (79. Hronek), Peručica, Bogner, Heřmánek, Johnson (60. Bence), Komínek (C), Karásek, Novotný (70. Šmíd)
Náhradníci: Hagara – Šmíd, Hronek, Bence

Rozhodčí: Vojkovský – Mojžíš, Trigas

Diváci: 120