ePojisteni.cz liga

1.FC Slovácko – FC Slovan Liberec

0:1

konec (0:1)

20.05.2017, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • 29. kolo • Tomáš Kučera

Tipsport: 2.4 3.3 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovácko prohrálo s Libercem 0:1. Ve druhém poločase obě mužstva předváděla pěkný fotbal, s velkým počtem šancí, které měl hlavně Liberec, který neproměnil penaltu Barošem, domácí celek "brzdil" v útočných akcí pomezní rozhodčí, který signalizoval ve druhém poločase Modrobílím šest ofsajdových postavení. (18:57:01)

90+3

90+2

Liberec nikam nepospíchá, míč je daleko od jeho branky.

90+1

Slovácko se snaží ještě vyrovnat, po centru Tetteha balon proti noze Havlík Chvátalovi, který nastřelil jen stojícího hráče.

90

Rozhodčí Julínek bude nastavovat tři minuty.

90

Civič střílel z hodně velké dálky, s přízemní střelou si Dúbravka pohodlně poradil.

89

Z pravé strany příletl centr, do souboje šel Tetteh s Dúbravkou, úspěšnější byl hostující hráč.

88

88. Velká šance Liberce, Potočný z přímého kopu trefil břevno

88

Z přímého volného kopu nasměřoval Potočný balon do levé tyče slovácké branky.

88

Michal Suchý těsně před pokutovým územím Voltra a viděl žlutou kartu.

81

Jan Navrátil má dnes zvýšenou motivaci proti svým bývalým spoluhráčům, nyní si vyvezl míč a skakavou střelou prověřil Dúbravku.

80

Kouč Trpišovský vystřídal. Ubonga Mossese Ekapie vystřídal Vladimír Coufal.

79

Radek Voltr z levé strany vystřelil skákavou střelu, kterou Daněk kryl.

77

Balon propadl k Barošovi, jehož dobře strážil Civič, který balon odkopl.

76

Slovan zahrál rohový kop, který domácí hráči dostali do ze šestnáctky, ale poté u postranní čáry byl faulovaný Ekpai a Liberec bude zahrávat volný přímý kop.

75

Šance Liberce! Ekpai z brankové čáry našel zpětnou přihrávkou Potočného, které mířil na vzdálenější tyč, ale jeho rána byla tečována mimo branku.

73

73. Proti Tettehově ohromné šanci zasáhl nohou Dúbravka

73

Havlík naservíroval ideální přihrávku Tettehovi, který spálil tutovku, když dával míč do protipohybu brankáře Dúbravky, který balon vykop, ale stejně postranní rozhodčí mával ofsajd.