Menu

Fotbal

Belgická liga

KV Oostende – Club Bruggy KV

2:1

konec (1:0)

18.05.2017, 20:30 • Versluys Arena, Oostende • O titul • Tomáš Kubečka

Tipsport: 4.05 - 3.85 - 1.8Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:28:36)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:10. Rohy: 4:3.
Je dobojováno! Bruggy nezvládly utkání na půdě Oostende a přícházejí o šanci na zisk mistrovského titulu! Domácí celek se v první půli ujal vedení zásluhou Davida Rozehnala! Po přestávce Oostende dlouho kontrolovalo hru, ale Wesley dokázal dvacet minut před koncem vyrovnat! Bruggy se dokonce mohly dostat do vedení, ale na brankové čáře zachránil Oostende Siani. V 83. minutě podcenili obránci hostů akci domácího celku a Akpala pěkným obloučkem překonal bezmocného Horvatha.

90+4

Konec zápasu.

90+3

Další centr jen prolétl pokutovým územím. Hosté stále zůstávají u míče, ale čas na vyrovnání se jim nekompromisně krátí.

90+1

Bruggy sice hrají s míčem v blízkosti pokutového území, ale nikdo v modrém dresu se nemůže dostat do zakončení.

90

Žlutou kartu dostává Musona (KV Oostende).

89

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, přichází Ozkan.

88

Ani z další akce hostujícího celku nebezpečí pro domácí branku nepřišlo. Oostende vybojovalo míč a okamžitě jej odkoplo daleko od branky.

87

Domácí fotbalisté drží míč v blízkosti rohového praporku a sbírají cenné vteřinky. Bruggy už dnešní duel podle všeho neotočí.

85

Hostům rychle ubíhá čas, který Bruggy potřebují na zvrat dnešního duelu. V případě prohry přijdou Bruggy o šanci na mistrovský triumf.

84

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Canesin, přichází El Ghanassy.

83

83. Joseph AKPALA - 2:1

83

Oostende právě vstřelilo branku!
Neskutečné zaváhání hostující obrany a Oostende si bere zpět ztracené vedení! Hostující zadáci pouštěli míč do ofsajdu, ale zcela zapomněli na JOSEPHA AKPALU, který si parádním obloučkem vychutnal soupeřova brankáře!

82

Bruggy zahrávaly přímý kop z postranní čáry. V pokutovém území se sešli všichni hlavičkáři, ale nikdo v modrém se k zakončení neprobil.

81

Vandendriessche se jen těžce sbíral ze země po zákroku Vanakena v hlavičkovém souboji na hranici pokutového území. Domácí obránce dnes hraje se sebezapřením.

80

Musona obdržel pěknou přihrávku do běhu, navedl si míč na hranici pokutového území a technickým obstřelem se pokusil překvapit Horvatha. Hostující brankář byl pozorný.

79

Po dalším rohovém kopu se do zakončení tlačil Simons, ale brankář Dutoit se vydal mezi hlavičkáře a skryl prudký centr do rukavic.

KV Oostende – Club Bruggy KV

2:1

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 31. Rozehnal, 83. Akpala – 73. Wesley

Karty:   90. Musona (OOS) – 29. Touba (BGY), 35. Rotariu (BGY), 43. Palacios (BGY)

Penaltový rozstřel:

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:10. Rohy: 4:3.

KV Oostende: Dutoit – Vandendriessche, Rozehnal, Tomašević, Capon – Jali, Siani – Canesin (84. El Ghanassy), Berrier (89. Ozkan), Musona – Akpala
Náhradníci: El Ghanassy, Ovono, Pedersen, Jonckheere, van de Wiele, Godeau, Ozkan

Club Bruggy KV: Horvath – Palacios, Simons, Denswil, Touba – Vormer, Claudemir, Vanaken – Rotariu (46. Limbombe), Vossen (60. Wesley), Izquierdo
Náhradníci: Butelle, van Rhijn, Wesley, Rafaelov, Limbombe, Cools, Immers

Rozhodčí: Dierick – de Weirdt, Vandecauter