7:5

konec (3:0, 1:1, 3:4)

15.02.2017, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.27 6.5 5.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:53:07)

Trestné minuty: 10:16
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni domácí Patrik Bačík a hostující Alexandre Giroux.
Utkání je u konce a byť to na konci 54. minuty bylo o pět branek, v závěru se hosté zvedli a třemi góly utkání zdramatizovali. V na góly nejbohatší třetině se za domácí trefili Kyle Chipchura, Tomáš Starosta a Michal Hlinka, za hosty zkompletoval hattrick Alexandre Giroux a další trefy přidali Lukáš Kozák a Nathan Perkovich. Brankově divoký zápas tak skončil výsledkem 7:5!

59:33

Kundrátkovu střelu Gajdučenkou pouze vyrazil před sebe, Slovan se ještě snaží o jeden gól.

59:16

Tak ještě jedno vyloučení na straně hostů, dvě minuty za sekání dostal Lukas Lessio.

58:50

Medveščak to zkouší v šesti, Gajdučenko je na střídačce.

58:27

Slovan vyhazuje přes všechny čáry, stále totiž trvá druhý Jegličův trest.

57:20

57:20 Nathan PERKOVICH - 7:5

57:20

Medveščak právě vstřelil branku!
Hosté přesilovku využívají a snižují na dvoubrankový rozdíl. Lessiovo nahození tečoval před Poggem NATHAN PERKOVICH a na tuto záležitost nedokázal domácí gólman zareagovat. Asistence: Lukas Lessio, Mark Katic.

56:55

Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a rázem je slyšet i pískot publika.

55:53

Přesilovka pro Medveščak, 2+2 minuty za hrubost dostává Žiga Jeglič.

55:17

55:17 Alexandre GIROUX - 7:4

55:17

A další korekce skóre. Od pravého mantinelu nahazoval Lessio, po několika odrazech tečoval ALEXANDRE GIROUX a Poggemu proklouzl puk za brankovou čáru. Asistence: Lukas Lessio, Nathan Perkovich.

54:17

54:17 Lukáš KOZÁK - 7:3

54:17

Hosté alespoň trochu korigují skóre, LUKÁŠ KOZÁK si s pukem na holi sjel až před Poggeho a prudkou ranou pod břevno mu nedal žádnou šanci. Asistence: Mark Katic.

7:5

Branky a nahrávky: 10. Plastino (Chipchura, Jeglič), 14. Bačík (Rosandić), 18. Lušňák (Šťastný, Skalický), 23. Skalický (Šťastný), 42. Chipchura (Jeglič, Plastino), 52. Starosta (Jeglič, Plastino), 54. M. Hlinka (Taffe, Cheechoo) – 34. A. Giroux (Katic), 47. A. Giroux (Arkalov), 55. Kozák (Katic), 56. A. Giroux (Lessio, Perkovich), 58. Perkovich (Lessio, Katic)

HC Slovan Bratislava: Pogge (Pavlas) – Kundrátek, Sersen, Starosta (C), Plastino, Bačík, Rosandić, Luža (A), Pätoprstý – Cheechoo, Taffe (A), M. Hlinka – Chipchura, Jeglič, Musatov – Šťastný, Lušňák, Skalický – Petráš, Halama, Vopelka.

Medveščak Záhřeb: Gajdučenko (Tomljenović) – Glumac (C), D. Smith, Katic, T. Larkin, Smolec, Kozák – Lessio, Perkovich (A), A. Giroux – Zanoški, Arkalov, Janković – K. Voronin, Mahbod, Miličić.

Rozhodčí: Bondar, Oskirko – Majtak, Pronskich

Diváci: 10 055

09:52 SBA 1:0 Plastino (Chipchura, Jeglič)
13:53 SBA 2:0 Bačík (Rosandić)
15:11 ZAG 2 A. Giroux, hákování
17:05 SBA 3:0 Lušňák (Šťastný, Skalický)