ELITE PRAHA – 1. SC TEMPISH Vítkovice

0:8

konec (0:5, 0:1, 0:2)

15.01.2017, 15:30 • 17. kolo • Jiří Paýr

A je tu konec dnešního utkání, které končí zaslouženou a jednoznačnou výhrou hostujících Vítkovic. (17:14:06)

59:49

Michaela Šponiarová je vyloučena za sekání.

57:48

Nastřelená tyč domácí branky!

56:54

Ani hostující hráčky svou přesilovou hru nevyužily.

56:00

Vítkovice mají tlak, ale na gól zatím čekáme marně.

54:54

Kristýna Vránová je vyloučena za blokování hokejky.

54:54

Hostující hráčky nyní neproměňují trestné střílení!

51:59

Domácím se opravdu nedaří. Nyní byl jejich střelecký pokus zablokovaný.

49:29

Vítkovice právě vstřelily branku!
Domácímu celku nevyšel nadějný brejk a přichází trest v podobě další inkasované branky. Střelkyní je ADÉLA PANTĚLEJEVOVÁ. Asistence: Romana Kiecková.

49:00

Vítkovice stále přehrávají domácí celek, který je dnes opravdu bezradný.

46:00

KARIN MEDELEINE ELLILÄ střílí sedmou branku Vítkovic. Bez asistence.

45:10

Přesilová hra je u konce a domácí tým z ní nedokázal vytěžit ani jeden branku ohrožující střelecký pokus.

44:30

Přesilová hra konečně vyrovnala utkání.

43:10

Vyloučena je nyní hostující Šupáková za hru vysokou hokejkou.

41:30

I v úvodu poslední části zápasu vidíme velkou aktivitu hostí.

40:01

Druhá třetina je u konce a obraz hry byl stejný jako v té první. Jen skóre se tak často neměnilo.

40:00

38:00

A opět se hraje jen v obranném pásmu domácího výběru....

35:32

Domácí tým poprvé za tuto třetinu vystřelil směrem k hostující brance, ale Vávrová ve své svatyni neusnula a míček zachytila.

34:00

Domácí celek se dnes nepotkal z optimální formou a hráčky prvního týmu tabulky jasně dominují. Jen navyšování skóre se jim v těchto chvílích moc nedaří.

32:55

Gécová si dnes dobře postavila i tyčky. Další pokus hostí končí na brankové konstrukci.

31:30

Pokud bychom hledali nejlepší hráčku zápasu na domácí straně, tak jí jistě bude brankářka Gécová, která čelí přívalu střel a jen díky ní není rozdíl ve skóre ještě větší.

29:15

Ferenčíková spálila dvě velké šance! Nejprve ztroskotala na brankářce a podruhé trefila tyčku!

27:50

Domácí obrana stále dává velký prostor vítkovickým k jejich kombinacím.

26:47

Tentokrát Klapitová míček trefila, ale ten se odrazil od tyče a skóre se tak nemění.

25:21

Domácí tým nedokáže i díky nepřesným přihrávkám, které často létají vzduchem udržet míček déle ve své moci.

23:37

Klapitová v velké šanci netrefuje míček ideálně a ten míří vedle!

22:34

Domácí hráčky neoplývají velkým důrazem a Vítkovice mají dostatek prostoru na své kombinace.

22:11

ANNA NIEMCOVÁ stála na konci další povedené akce hostujícího týmu a navyšuje jeho náskok. Asistence: Denisa Ferenčíková.

20:30

I ve druhé části zápasu sledujeme zatím stejný obrázek hry.

20:01

Je za námi první třetina dnešního utkání, která nám přinesla jednoznačný průběh. Hrálo se především na polovině domácího celku a převaha Vítkovic se promítla i do skóre, které je 5:0 právě ve prospěch hostí.

20:00

18:36

Šupáková nyní těsně minula branku domácího výběru!

16:11

NIKOLA ČERNÁ zakončuje další kombinaci hostujícího celku. Domácí hráčky chvílemi nestíhají. Asistence: Zuzana Halfová.

14:02

Domácí tým se zatím marně snaží stíhat tempu hostujícího celku.

13:22

NATÁLIE MARTINÁKOVÁ trestá neproměněnou šanci domácích hráček. Asistence: Zuzana Šponiarová.

11:20

První vážnější akce domácího výběru a hned z toho mohl být gól! Nosková trefuje břevno!

09:40

Chvílemi to na hřišti vypadá, že hostující tým hraje přesilovou hru. Pohled na skóre 0:3 a na poměr střel 2:12 hovoří zcela jasně.

08:40

Hostující hráčky zatím dominují utkání a brankářka Vávrová neměla zatím větší potíže s akcemi domácího výběru.

07:24

DENISA FERENČÍKOVÁ střílí třetí branku hostujícího týmu a Vítkovice tak zatím plní roli favorita zcela bez problému. Asistence: Karin Madeleine Ellilä

04:45

Převaha hostujícího celku vyústila v druhou branku, kterou obstarala IVANA ŠUPÁKOVÁ. Asistence: Tereza Hanzlíková.

02:30

V úvodu utkání sledujeme vydařenější pasáž hry ze strany hostujícího týmu. Vidíme pěkné kombinační akce a máme za sebou i úvodní branku.

01:14

Hostující hráčky se ujímají vedení, když se přesnou trefou za záda domácí brankářky prezentovala KATARÍNA KLAPITOVÁ. Asistence: Eli la Madeleine.

00:01

Oba celky od sebe aktuálně dělí 28 bodů. Papírové předpoklady jsou tedy jasně dané. Jak však bude utkání probíhat, se začneme dozvídat zhruba za třicet minut, kdy rozhodčí zahájí zápas.
Za malou chvíli nám odstartuje utkání ženské extraligy florbalu, kdy na sebe narazí aktuálně osmý tým tabulky Elite Praha proti prvnímu celku z Vítkovic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

0:8

Branky a nahrávky: 2. Klapitová, 5. Šupáková (Hanzlíková), 8. Ferenčíková, 14. Martináková (Z. Šponiarová), 17. Černá (Halfarová), 23. Niemcová (Ferenčíková), 46. Theimerová, 50. Pantělejevová (Kiecková)

ELITE PRAHA: Gécová – Vranová, N. Mrázková, Divišová – Pechánková, Kopecká, Reischlová – Nosková, Miklíková, Neubergerová – Zlámalová.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Š. Vávrová (Kubíčková) – Hložánková, Halfarová, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Černá, Theimerová – M. Šponiarová, Pantělejevová, Kiecková – Ferenčíková, Z. Šponiarová, K. Kociánová – Šupáková, Martináková, Hanzlíková.

01:14 VIT 0:1 Klapitová
04:45 VIT 0:2 Šupáková (Hanzlíková)
07:24 VIT 0:3 Ferenčíková
13:22 VIT 0:4 Martináková (Z. Šponiarová)
16:11 VIT 0:5 Černá (Halfarová)
22:11 VIT 0:6 Niemcová (Ferenčíková)