Vítěz: A. Mearesová (AUS)
konec
13.08.2016, 21:22 • Rio Olympic Velodrome, Rio de Janeiro, Brazílie • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)
Keirin - druhé kolo (ženy)
Vítěz: A. Mearesová (AUS)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
1 500 m - rozběhy (ženy) 01:30
Hod kladivem - kvalifikace (ženy) 01:50
400 m - rozběhy (muži) 02:05
Skok do dálky - kvalifikace (muži) 02:20
Vrh koulí - finále (ženy) 03:00
100 m - rozběhy (ženy) 03:40
100 m - předkolo (muži) 14:30
Trojskok - kvalifikace (ženy) 14:40
3 000 m překážek - rozběhy (ženy) 15:05
Hod diskem - finále (muži) 15:50
400 m - rozběhy (ženy) 16:00
Sedmiboj (ženy) 16:45
100 m - rozběhy (muži) 17:00
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) *18:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:35
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 69 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:20
Do 91 kg - dopolední semifinále (muži) 18:00
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 69 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:15
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) 23:55
Keirin - první kolo a opravy (ženy) 15:00
Sprint - 1/8 a opravy (muži) 15:30
Týmová stíhačka - první kolo (ženy) 16:17
Sprint - čtvrtfinále (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (muži) 21:18
Keirin - druhé kolo (ženy) 21:22
Týmová stíhačka - finále (ženy) 21:53
Keirin - o umístění a finále (ženy) 22:30
Sprint - semifinále (muži) 22:45
Sprint - 5. - 8. místo (muži) 23:32
Postup do bojů o medaile si zajistila z úvodní jízdy Kristina Vogelová, Elis Ligtleeová a Anastasia Vojnovová, dále pak Anna Mearesová, Rebecca Jamesová a Ljubov Basovová z druhého semifinále.
1/2
Konec
1. Anna Mearesová (AUS) 11,135 vteřiny
2. Rebecca Jamesová (GBR) +0,011
3. Ljubov Basovová (UKR) +0,041
– postoupily do velkého finále
4. Laurine Van Riessenová (NED) +0,165
5. Simona Krupeckaiteová (LTU) +0,192
6. Sze Wai Leeová (HKG) – nedokončila.
2/2
Nešťastná reprezentantka Hongkongu na zemi
2/2
2/2
Anna Maeresová vítězí před Jamesovou a Basovovou
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
1. Kristina Vogelová (GER) 11,288 vteřiny
2. Elis Ligtleeová (NED) + 0,398
3. Anastasia Vojnovová (RUS) +0,533
– postoupily do velkého finále
4. Hyejin Leeová (KOR) + 1,046
5. Tianši Žongová (CHN) diskvalifikována
6. Martha Bayonová Pinedová (COL) nedokončila.
1/2
Kristina Vogelová jasně postupuje do finále
1/2
1/2
Pád Marthy Bavonové Pinedové