07.08.2016, 23:00 • Riocentro - Pavilion 3 • Adam Lacek (@laci_17)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového týdne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:21:16)

Jie Li (NED) – Xue Li (FRA) 3:4 (11:8, 14:12, 8:11, 9:11, 7:11, 11:6, 8:11)
Ying Han (GER) – Nanthana Komwongová (THA) 4:0 (11:2, 11:4, 11:4, 11:3)
Mengyu Yu (SIN) – Jian Fang Lay (AUS) 4:0 (11:9, 11:9, 11:6, 12:10)
Melek Hu (TUR) – Szu-Yu Chen (TPE) 0:4 (10:12, 6:11, 7:11, 8:11)

Francouzská hráčka Xue Li nakonec zvítězila v rozhodujícím setu 11:8 a vítězí tak v zápase 4:3 na sety a postupuje do osmifinále!
Také v sedmém setu pokračuje vyrovnaná partie. Aktuální skóre je 5:5.

Půjde se do sedmého setu! Jie Li získala šestou sadu v poměru 11:6 a o postupu tak rozhodne až rozhodující set.
Jie Li ale nic nevzdala a v šesté sadě vede 5:0!
Francouzská hráčka Xue Li otáčí vývoj zápasu na svoji stranu. V pátém setu vítězí 11:7 a vede 3:2 na sety.
Xue Li se blíží k obratu zápasu, jelikož se ujala vedení 8:6.
Vyrovnaný souboj pokračuje i nadále, v pátém setu je skóre 5:5.
V zápase mezi naturalizovanými Asiatkami je srovnáno na 2:2! Xue Li vyhrála čtvrtý set v poměru 11:9.
Nyní už se tedy hraje jediný zápas, a to mezi Jie Li a Xue Li. Nizozemka vede 2:1 na sety, k zisku čtvrté sady má ale blíže reprezentantka Francie, která vede 8:4.

Ying Han získala svůj postup do osmifinále za minimální čas strávený u stolu. Thajku Komwongovou vyprovodila jednoznačně 4:0 na sety, v tom posledním 11:3!
I ve čtvrtém setu zápasu Han – Komwongová se nic nemění, Němka vede již 4:0.
Minulostí je už i třetí set v zápase Jie Li – Xue Li. Francouzka snižuje stav zápasu na 1:2, když sadu vyhrála v poměru 11:8.
Německá hráčka Ying Han získává třetí sadu v poměru 11:4 a ujímá se vedení už 3:0 na sety!
Ying Han směřuje suverénně k zisku dalšího setu, nad thajskou hráčkou vede už 6:1.
Nejvíce vyrovnaný duel v druhé várce utkání dnešního programu se hraje mezi Jie Li a Xue Li. Nizozemka sice vede 2:0 na sety, Francouzka ovšem má blíže k zisku třetí sady, vede 7:5.

U konce je už i zápas mezi Melek Hu a Szu-Yu Chen. Tchajwanka zvítězila ve čtvrtém setu 11:8 a v celém utkání suverénně 4:0!
Německá hráčka Han Ying pokračuje ve své krasojízdě a už vede 2:0 na sety! Druhou sadu vyhrála v poměru 11:4.