Další

Olympijské hry - Stolní tenis

Dvouhra (muži) – 2. kolo

07.08.2016, 19:30 • Martin Augustin (@ogy_16)

Druhé kolo turnaje mužů je tedy za námi. Ještě dnes však budou rozehrány zápasy třetího kola turnaje mužů i žen a Vy je samozřejmě budete moci sledovat prostřednictvím našich liveblogů! (21:53:07)

Emmanuel Lebesson (FRA) – Adrian Crisan (ROU) 3:4

A ten je už využit! Adrian Crisan se postaral o velké překvapení, když vyřadil 30. hráče světa Emmanuela Lebessona. Rumun je přitom ve světovém rankingu až na 90. místě.
Crisan má ale druhý mečbol!
Tak ne. Emmanuel Lebesson je velmi dobrý hráč a srovnává na 10:10.

Adrian Crisan využil první ze dvou servisů a má mečbol! Pokud zaboduje po svém podání opět, je ve třetím kole!
9:9. Tohle je velké drama!
Emmanuel Lebesson se nevzdává, aktuální stav 6:7 v jeho neprospěch.
Lebesson získal výměnu po svém servisu a snižuje na 4:6.
Adrian Crisan, který je na žebříčku o 60 míst níže než Lebesson, vstoupil do sedmého setu výborně. Vede v něm 5:2.
Rumun vyhrál v šestém setu 11:9 a poslední zápas programu druhého kola nám tedy nabídne dramatickou koncovku.
Adrian Crisan má v souboji s Lebessonem tři setboly na 3:3. Má velkou šanci jít do rozhodující sady.

Paul Drinkhall zvládl sedmisetové drama s Ning Gaem! Rozhodující sadu získal po výsledku 11:8.
Drinkhall má v duelu s Gaem dva mečboly! Také Adrian Crisan má dobře rozjetý set, vede 8:4 a usiluje o vyrovnání na 3:3.
Ning Gao a Paul Drinkhall spolu tvrdě bojují v rozhodujícím setu. Stav je 5:5.

Bojan Tokić jasně opanoval šestý set zápasu s Wangem. Ten uhrál jen tři míčky a Slovinec tak vítězí 4:2.
Francouz nakonec vyhrál pátý set 11:7.
Lebesson se rozehrál. V duelu s Crisanem má čtyři setboly na 3:2.
A je opravdu vyrovnáno! Ning Gao setbol využil a vynutil si sedmý set!