Španělská LaLiga

Atlético Madrid – Malaga CF

1:0

konec (0:0)

23.04.2016, 18:15 • Estadio Vicente Calderón, Madrid (kapacita 54960 diváků) • 35. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.27 5.6 15.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a přeji pěkný sobotní večer, nejlépe ve společnosti onlajnů. To vše Vám přeje Tomáš Suchánek. (20:21:09)
Atlético tak úspěšně reaguje na výhru Realu na půdě Vallecana a aktuálně se posunulo na vedoucí místo Primera Division, nicméně z té jej může odsunout při zisku tří bodu Barcelona, kterou dnes čeká ještě utkání proti Gijonu.
Atlético vydřelo dnes tři bodu a rozhodně to nebyli jednoduché tři body! Málaga dlouho drželo naději na bod. Tu utnul v 62.minutě střídající Ángel Correa, který byl v tu chvíli na hrací ploše pouhých pět minut! O to zajímavější střídání to bylo, jelikož Dieogo Simeone byl po prvním poločase vykázán za nemístné poznámky k hlavnímu sudímu a sledoval druhý poločas pouze z tribuny.

90+3

90+3

Ten Atlético rozehrálo na krátko.

90+3

Koke a Torres se řítili na jediného obránce! Koke posunul míč na Torrese a ten tak dlouho čekal až prováhal ideální okamžik na střelu. Tu mu zablokoval Miguel Torres na rohový kop.

90+2

Snaha končí nepřesnou přihrávkou, odkopávat od své branky bude Oblak.

90+2

Ten vyhráli hosté a podnikají další útok za vyrovnáním.

90+1

Boj o míč ve středu hrací plochy.

90

Recio (MLG) zatáhl za záchranou brzdu a skluzem zastavil unikajícího Gabiho za cenu žluté karty.

89

Hostům se rozhodně nedá upřít snaha. Recio posílal další centr do vápna domácích, ti si však poradili a odvrací míč.

88

Na druhé straně kryje Oblak s potížemi dalekonosnou ránu z kopačky Santa Cruze.

87

Ángel Correa se tentokrát hnal do šance z levé strany a mohl přidat uklidňující druhou branku, ale Ochoa skvěle vyběhl a zmenšil Correovi střelecký úhel a tuto možnost zlikvidoval.

84

Aktivnímu Santa Cruzovi teď chyběla málo, aby míč umístil za Oblaka, nakonec míč končí pouze v rukavicích domácího strážce branky.