Rakouská Bundesliga

SV Grödig – RZ Pellets Wolfsberger AC

0:1

konec (0:0)

23.04.2016, 18:30 • Untersberg-Arena, Grödig • 32. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.63 3.1 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hlavní rozhodčí Julian Weinberger udělal tečku za zejména v prvním poločase velice pohledným utkáním, ve kterém si oba týmy vytvořily několik brankových příležitostí, gól ale nakonec padl jen jeden. Wolfsberger sice dohrával druhý poločas po vyloučení Manuela Webera v nastavení první půle o deseti, po hodině hry se ale prosadil střídající Jacobo a vystřelil svému týmu cenné tři body. Grödig zůstává přikován ke dnu tabulky a záchrana se mu začíná vzdalovat. Konečný výsledek. Grödig 0 Wolfsberger 1. (20:23:23)

90+4

90+3

Domácí fotbalisté už se nachylují pouze k dlouhým nákopům do šestnáctky a moc dobře vědí, že dnes prohrají.

90+2

Kdepak. Grödig se marně snaží dostat k šestnáctce během závěrečných okamžiků utkání a už to s ním vypadá hodně, opravdu hodně špatně. Míč je daleko od brány Wolfsbergeru.

90+1

Nad rámec utkání byly nastaveny 3 minuty.

90

Běží poslední sekundy dnešního utkání a Wolfsberger je blízko k překvapivému vítězství. Ne vzhledem k postavení v tabulce, ale vzhledem k průběhu dnešního dramatického utkání.

89

Pascal Itter zkusil své štěstí zpoza šestnáctky, jeho následná střela ale stejně jako v případě Tobiase Kainze zamířila nad.

88

Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Issiaka Ouédraogo, přichází Roland Putsche.

87

Grödig už zřejmě v letošní sezóně nezachrání nic. Domácí zahodili obrovské množství šancí, a aby toho nebylo málo, tak doma prohrávají s oslabeným Wolfsbergerem 0:1.

86

Tobias Kainz vypálil zpoza šestnáctky a jeho následná střela k radosti hostujících fanoušků zamířila vysoko nad.

85

Žlutou kartu dostává Reagy Ofosu (SV Grödig).

85

Reagy Ofosu si je dobře vědom toho, že jeho zákrok byl příliš ostrý a žlutou kartu přijímá s pokorou.

84

Jacobo byl tvrdě faulován a jeden z domácích fotbalistů uvidí žlutou kartu.

83

Utkání čím dál rychleji spěje ke svému konci a Wolfsberger je na dobré cestě za třemi body navzdory tomu, že od nastavení prvního poločasu hraje o deseti.

82

Po rozehrání standardní situace se pohotovou rybičkou vrhl na vzdálenější levé tyči po centru svého spoluhráče Robert Strobl a hlavou mířil přesně do bližšího horního rohu brány, jenže Alexander Kobler si s jeho pokusem hravě poradil!

81

Reagy Ofosu byl faulován na pravém křídle v blízkosti šestnáctky a Grödig bude zahrávat standardní situaci.

80

Grödig deset minut před koncem vytáhl ze své lavičky všechny trumfy a už nemá příliš mnoho času na odpověď.

79

Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Robert Völkl, přichází Lukas Denner.

79

Jacobo se postavil k rozehrání rohového kopu na pravé straně hřiště, jeho následný centr ale žádného z jeho spoluhráčů nenašel.

0:1

konec (0:0)

Branky: 65. Jacobo

Karty:   85. Ofosu (GRD) – 29. Weber (WAC)   45+2. Weber (WAC)

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 7:1. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:24.

SV Grödig: Swete – Itter, Strauss, Pichler, Strobl – Kainz, Völkl (79. Denner), Rasner – Schütz (66. Sulimani), Djurić (50. Wallner), Ofosu. (rozestavení 4-3-3)
Náhradníci: Schlager, Brauer, Baumgartner, Kerschbaum. Trenér Peter Schöttel.

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Standfest, Sollbauer, Rnić (38. Jacobo), Baldauf – Zündel, Tschernegg, Weber, Wernitznig (46. Rabitsch) – Issiaka Ouédraogo (88. Putsche), Hellquist. (rozestavení 4-2-2)
Náhradníci: Robitsch, Berger, Seidl, Schmerböck. Trenér: Heimo Pfeifenberger.

Rozhodčí: Julian Weinberger. Asistenti: Maximilian Kolbitsch, Habip Tekeli. Čtvrtý rozhodčí: Harald Lechner