4:3
konec (2:1)
26.07.2014, 17:30 • Mestský futbalový štadión Skalica (Skalica) • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj)
Tipsport: 2.25 3.2 2.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.25 - 3.2 - 2.8
MFK Skalica – FC Spartak Trnava B
4:3
konec (2:1)
Branky: 18. Daniel Šebesta, 28. Roman Konečný, 47. Ľubomír Ulrich, 56. Michal Jakubek – 29. Martin Kočiš, 64. Juraj Galba, 83. Tomáš Mikinič
Karty: 67. Šefčík (SKA), 89. Konečný (SKA) – 50. Galba (TTB), 58. Krutý (TTB) 80. Krutý (TTB)
Neproměněná penalta:
MFK Skalica:
Fišan – Čavojský, Konečný, Šefčík, Majerník, Švrček, Neoveský, Vaško (K), Šebesta, Jakubek, Ulrich.
Náhradníci: Hyža, Nemec, Švrček, Pavlačka, Lupač.
Trenér:
FC Spartak Trnava B:
Knežević – Richnák, Mečiar, Košťál, Remeň, Kočiš, Kasaj, Galba (K), Krutý, Mikinič, Švábek.
Náhradníci: Steinhübel, Ujlaky, Jirka, Baša, Hrebík.
Trenér:
Rozhodčí: Pavol Šuniar – Mário Roszbeck, Martin Vician – Adam Somoláni
Diváci:
Kladno – Písek 10:15 3:4
Vyšehrad – Táborsko 10:15 1:4
Aritma – Admira Praha 10:15 1:2
Neratovice – Vltavín 10:15 2:0
Havířov – Třinec 10:20 1:2
Karlovy Vary – Sokolov 10:30 0:7
Český Brod – Převýšov 17:00 0:7
Ústí n/O – Chrudim 17:00 0:2
Jablonec n. J. – Zápy 17:00 1:0
Olympia Radotín – Dvůr Králové 17:00 2:1
Hranice – Orlová • po penal. (4:3) 17:00 1:1
Pelhřimov – Třebíč 17:00 0:1
D. Benešov – Uničov • po penal. (2:3) 17:00 1:1
Žďár n/S – Rosice 17:00 1:3
Petrovice – Hlučín 17:00 0:1
Vyškov – Prostějov 17:00 1:2
Litoměřicko – Ústí n. L. 17:00 1:4
Dobrovice – Králův Dvůr 17:00 3:0
Slavičín – Olomouc 17:00 0:6
Jíloviště – Meteor • po penal. (4:2) 17:00 1:1
Cheb – Bohem. Pr. 17:00 0:3
Hořovicko – Tachov 17:00 0:1
Krupka – Chomutov • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Sušice – Domažlice 17:00 1:5
Turnov – Pardubice • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Klatovy – Most • po penal. (4:2) 17:00 0:0
Doubravka – Vlašim 17:00 0:9
Česká Třebová – Živanice 17:00 0:4
Velké Karlovice – Kroměříž 17:00 0:1
Rýmařov – Zábřeh • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Blansko – HFK Olomouc • po penal. (4:3) 17:00 0:0
Nový Jičín – Opava 17:00 0:1
Kozlovice – Karviná 17:00 0:2
Tasovice – Zlín 17:00 1:3
Brumov – Frýdek-Místek 17:00 0:3
Líšeň – Znojmo 17:00 1:3
Břeclav – Vel. Meziříčí 17:00 2:3
Brozany – Benešov 17:00 2:1
Kutná Hora – Žižkov 17:00 0:7
Vysoké Mýto – Letohrad 17:00 2:0
Žilina B – Šaľa 17:00 3:0
Skalica – Trnava B 17:30 4:3
Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 17:30 0:1
Šamorín – Pohronie 17:30 2:0
MFK Košice B – Dolný Kubín 17:30 4:2
Prešov – Poprad 17:30 5:1
Bardejov – Bodva Moldava 17:30 3:0
R. Sobota – Lok. Košice 17:30 2:1
MFK Zvolen – Trebišov 17:30 5:0
Nitra – Dubnica 19:30 2:0
Michalovce – L. Mikuláš 19:30 1:0
90+2
89
83
Hostia aj napriek oslabeniu o jedného hráča znižujú na 3:4, keď sa dokázal presadiť TOMÁŠ MIKINIČ.
80
79
73
69
67
64
Domáci znižujú stav stretnutia na 4:2, keď sa dokázal presadiť kapitán hostí JURAJ GALBA!
58
56
Domáci dávajú gól už na 4:1, keď sa dokázal presadiť MICHAL JAKUBEK!
50
47
Domáci dávajú hneď v úvode druhého polčasu gól na 3:1, keď sa presadil ĽUBOMÍR ULRICH!
46
46
45+1
29
Hostia na druhý gól odpovedajú prakticky ihneď, keď na 1:2 znižuje MARTIN KOČIŠ!
28
Domáci sa dostávajú v 28.minúte do vedenia 2:0, keď gól zaznamenal ROMAN KONEČNÝ!