Menu

Fotbal

Slovenská 2. liga

MFK Skalica – FC Spartak Trnava B

4:3

konec (2:1)

26.07.2014, 17:30 • Mestský futbalový štadión Skalica (Skalica) • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 2.25 3.2 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa končí dramatickým výsledkom 4:3! Za domáci sa presadili Daniel Šebesta, Roman Konečný, Ľubomír Ulrich a Michal Jakubek. Za hostí sa presadil Martin Kočiš, Juraj Galba a Tomáš Mikinič. V 80.minúte bol po druhej žltej vylúčený hosťujúci hráč Krutý. (20:35:01)

90+2

Koniec zápasu.

89

Žltú kartu dostává Konečný (MFK Skalica).

83

FC Spartak Trnava B dal gól!
Hostia aj napriek oslabeniu o jedného hráča znižujú na 3:4, keď sa dokázal presadiť TOMÁŠ MIKINIČ.

80

Druhú žltú a následne červenú kartu dostává Krutý (FC Spartak Trnava B).

79

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Richnák, prichádza Jirka.

73

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Jakubek, prichádza Nemec.

69

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Kasaj, prichádza Ujlaky.

67

Žltú kartu dostává Šefčík (MFK Skalica).

64

FC Spartak Trnava B dal gól!
Domáci znižujú stav stretnutia na 4:2, keď sa dokázal presadiť kapitán hostí JURAJ GALBA!

58

Žltú kartu dostává Krutý (FC Spartak Trnava B).

56

Skalica dala gól!

Domáci dávajú gól už na 4:1, keď sa dokázal presadiť MICHAL JAKUBEK!

50

Žltú kartu dostává Galba (FC Spartak Trnava B).

47

Skalica dala gól!

Domáci dávajú hneď v úvode druhého polčasu gól na 3:1, keď sa presadil ĽUBOMÍR ULRICH!

46

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Košťál, prichádza Steinhübel.

46

Začal sa druhý polčas.
Prvý polčas sa skončil výsledkom 2:1, za domácich zaznamenali góly Daniel Šebesta a Roman Konečný. Za hostí znižoval Martin Kočiš.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

29

FC Spartak Trnava B dal gól!
Hostia na druhý gól odpovedajú prakticky ihneď, keď na 1:2 znižuje MARTIN KOČIŠ!

28

Skalica dala gól!

Domáci sa dostávajú v 28.minúte do vedenia 2:0, keď gól zaznamenal ROMAN KONEČNÝ!

MFK Skalica – FC Spartak Trnava B

4:3

konec (2:1)

Zpět na online

Branky: 18. Daniel Šebesta, 28. Roman Konečný, 47. Ľubomír Ulrich, 56. Michal Jakubek – 29. Martin Kočiš, 64. Juraj Galba, 83. Tomáš Mikinič

Karty:   67. Šefčík (SKA), 89. Konečný (SKA) – 50. Galba (TTB), 58. Krutý (TTB)   80. Krutý (TTB)

MFK Skalica: Fišan – Čavojský, Konečný, Šefčík, Majerník, Švrček, Neoveský, Vaško (K), Šebesta, Jakubek, Ulrich.
Náhradníci: Hyža, Nemec, Švrček, Pavlačka, Lupač.

FC Spartak Trnava B: Knežević – Richnák, Mečiar, Košťál, Remeň, Kočiš, Kasaj, Galba (K), Krutý, Mikinič, Švábek.
Náhradníci: Steinhübel, Ujlaky, Jirka, Baša, Hrebík.

Rozhodčí: Pavol Šuniar – Mário Roszbeck, Martin Vician – Adam Somoláni

Pohár FAČR

Kladno – Písek 10:15 3:4

Vyšehrad – Táborsko 10:15 1:4

Aritma – Adm. Praha 10:15 1:2

Neratovice – Vltavín 10:15 2:0

Havířov – Třinec 10:20 1:2

K. Vary – Sokolov 10:30 0:7

Český Brod – Převýšov 17:00 0:7

Ústí n/O – Chrudim 17:00 0:2

Jablonec n. J. – Zápy 17:00 1:0

Olympia Radotín – Dvůr Králové 17:00 2:1

Hranice – Orlová po penal. (4:3) 17:00 1:1

Pelhřimov – Třebíč 17:00 0:1

D. Benešov – Uničov po penal. (2:3) 17:00 1:1

Žďár n/S – Rosice 17:00 1:3

Petrovice – Hlučín 17:00 0:1

Vyškov – Prostějov 17:00 1:2

Litoměřicko – Ústí n. L. 17:00 1:4

Dobrovice – Králův Dvůr 17:00 3:0

Slavičín – Olomouc 17:00 0:6

Jíloviště – Meteor Praha po penal. (4:2) 17:00 1:1

Cheb – Bohem. Pr. 17:00 0:3

Hořovicko – Tachov 17:00 0:1

Krupka – Chomutov po penal. (3:4) 17:00 2:2

Sušice – Domažlice 17:00 1:5

Turnov – Pardubice po penal. (2:4) 17:00 1:1

Klatovy – Most po penal. (4:2) 17:00 0:0

Doubravka – Vlašim 17:00 0:9

Česká Třebová – Živanice 17:00 0:4

Velké Karlovice – Kroměříž 17:00 0:1

Rýmařov – Zábřeh po penal. (4:5) 17:00 1:1

Blansko – HFK Olomouc po penal. (4:3) 17:00 0:0

Nový Jičín – Opava 17:00 0:1

Kozlovice – Karviná 17:00 0:2

Tasovice – Zlín 17:00 1:3

Brumov – Frýdek-Místek 17:00 0:3

Líšeň – Znojmo 17:00 1:3

Břeclav – Vel. Meziříčí 17:00 2:3

Brozany – Benešov 17:00 2:1

Kutná Hora – Žižkov 17:00 0:7

Vysoké Mýto – Letohrad 17:00 2:0