Rakouská Bundesliga

SC Wiener Neustadt – FC Red Bull Salzburg

0:5

konec (0:1)

26.07.2014, 19:00 • Stadion Wiener Neustadt, Wiener Neustadt • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 16.0 7.8 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z tohoto utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek sobotního večera! (20:55:24)
Utkání skončilo jednoznačným vítězstvím favorizovaného Salzburgu v poměru 0:5. Po první půli přitom hosté vedli o jediný gól a navíc jim byl v závěru úvodního dějství vyloučen Mane. Domácím však "přesilovka" nebyla nic platná a po přestávce během deseti minut hned třikrát inkasovali, když se trefili Soriano, Schwegler a Kampl. Na konečných 0:5 pak upravil v 75. minutě z penalty Soriano. Salzburg tak po dvou kolech povede Bundesligu s famózním skóre 11:1.

90+3

90+3

Dlouhý nákop skončil až u Vollnhofera. Ten zahajuje možná poslední akci utkání.

90+2

Kampl ještě posílal míč před bránu, tentokrát ale domácí obrana zapracovala dobře.

90+2

Míč drží v závěru zápasu hosté.

90+1

Už začalo nastavení, zápas se již jen dohrává.

90

Salamon se dopustil útočného faulu, takže domácí z rohu nic nevytěžili. Rozehrávat bude Gulacsi.

89

Domácí z toho vytěžili pouze rohový kop.

89

Žlutou kartu dostává Ramalho (FC Red Bull Salzburg).

88

V souboji s Ramalhem vybojoval standardku z nadějné pozice Tieber.

87

Z dálky to zkusil stoper Red Bullu Hinteregger, míč skončil nad bránou.

85

Ramalho byl ve vzdušném souboji sestřelen Salamonem. Rozhodčí raději přerušil hru, ale hostující obránce bude v pořádku.

84

Přímý kop poslal těsně vedle brány Ulmer. Míč se otřel o boční síť.

83

Kampl byl faulován těsně před šestnáctkou, zajímavá standardka pro Salzburg.

82

Hosté se domáhali rohového kopu, ale je z toho jen odkop od Vollnhoferovy brány.

80

Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Ranftl, přichází Pollhammer.

80

Máme před sebou poslední desetiminutovku zápasu. Hráči Wieneru Neustadt už by asi raději byli v kabinách.