konec (0:0)

25.07.2014, 20:15 • Perutz Stadium, Papa • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 1.38 4.2 6.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (22:05:09)
A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se již branky dočkali, vstřelilo jí v samém závěru Srbsko, které tak postupuje z druhého místa ze skupiny B. Tu ovládlo Německo, které si dnes poradilo s Ukrajinou 2:0.

90+2

90

Srbsko právě vstřelilo branku!
Srbové se dostávají v hodině dvanácté do veledůležitého vedení! Autorem branky je STANIŠA MADIČ! Do konce utkání ještě nějaká ta minuta zbývá, uvidíme, jak zareagují Bulhaři.

88

Drjanov dostal žlutou kartu za faul na Antonova, na hřišti se přiostřuje.

87

Stevanovič ovšem ve vápně fauloval a tak bylo po jakékoliv možnosti ohrozit branku.

86

Srbové budou mít další šanci, budou totiž zahrávat rohový kop.

84

Do konce utkání schází i s nastavením něco kolem deseti minut, ještě to bude drama. Kdo nakonec postoupí do bojů o cenné kovy?

82

S blížícím se koncem utkání je k vidění více faulů, za jeden z nich byl žlutou kartou potrestán Gačinovič.

80

Kolev vidí od sudího za faul žlutou kartu.

79

Druhá změna v sestavě Bulharska, odchází Despodov, přichází Velkovski.

75

Německo vede v druhém utkání nad Ukrajinou již 2:0. Pokud se tedy Srbům podaří zvítězit, postoupí z druhého místa.

74

Poslední změna v sestavě Srbů, pro dnešek má již dohráno Ristič, místo něj se na trávník podívá Dražič.

73

Minčev vidí žlutou kartu po faulu na Babiče.

73

Rychlý protiútok srbského výběru! Gačinovič ale nezakončoval přesně! To je velká škoda, utkání by branka slušela.

72

Drjanov zahrával rohový kop, po kterém se ale Bulhaři k zakončení nedostali.

71

Rohový kop pro Bulharsko. Ti se v poslední době dostávají více do hry.

69

Obrovská šance pro Bulharsko! Minčev ale v dobré pozici branku minul. Mohl to být první gól jeho týmu na šampionátu.

66

Mandič se ocitl po přihrávce v ofsajdové pozici, což neuniklo pozornosti asistenta sudího.

66

Standardní situaci zahrával Kolev, ale nebyla příliš povedená.

65

Zdjelar při útočné snaze fauloval.

64

Srbové stupňují tlak! Gačinovičův pokus ale znovu lapil Ljubenov.

63

Rohovému kopu se Bulhaři v klidu ubránili.

62

Vasilevovu střelu vytěsnil na roh Rajkovič.

59

Dvojí střídání v dresu Srbska, odchází Jovič a Pantič, místo nich přichází Mandič a Pantič.

57

Srbové zahrávali dva rohové kopy po sobě, ani jeden však šanci nepřinesl.

54

Jako kdybych tu žlutou kartu přivolal, za faul si jí vykoledoval Zdjelar.

53

Ristič fauloval Tsonova, ani v tento moment nebude žlutá karta v akci.

51

Ani tento střelecký pokus Grujiče se skórem nepohnul, Srb totiž netrefil zařízení.

49

Antonov si počínal nedovoleně v souboji s Drjanovem. Pokud chtějí Srbové zvítězit, budou muset zabojovat a vstřelit branku.

48

Srbové zahrávali rohový kop, po Rističově centru ale minul branku Babič.

46

Do druhého poločasu již nenastoupil Daskalov, místo něj si zahraje Vutov.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:16.
Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme dosud branku neviděli. Mírně aktivnějším celkem jsou Srbové, kterým ale gólové příležitosti likviduje brankář Ljubenov. Největší šanci spálil hned ve čtvrté minutě Jovič! Uvidíme, co nám přinese druhá půle.

45

45

Na závěr první půle fauloval Grujič, jeho obětí se stal Tsonev. Sudí stále ještě nesáhl do kapsičky pro žlutou kartu.

42

Své štěstí pokoušel Grujič, jeho rána se ale mezi tři tyče nevešla.

41

Blíží se konec první půle, stále se hraje bez branek.

38

Po Pantičově střele musel zasahovat Ljubenov, svou roli zvládl.

37

Srbové měli šanci na reparát, ani další roh se jim však nezdařil.

36

Roh rozehrával Ristič, svým centrem ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

35

Teď naopak musí být sami na pozoru v obranné činnosti, Srbové budou totiž zahrávat roh.

33

Bulhaři čekají na svou premiérovou branka na šampionátu již přes 210 minut. Dočkají se jí?

29

Srbové si v poslední době pomáhají v soubojích fauly, živým důkazem byl momentálně Jovanovič.

26

Jovič fauloval Galabova, vše se ale obešlo bez karty, i když je to již poněkolikáté, co se tento Srb provinil nedovoleně.

25

Momentálně se na trávníku neděje nic zajímavého, oba celky se střídají v držení míče ve středu hracího pole.

22

Na druhé straně ve velké šanci Gačinovič! Skvělým zákrokem se ale prezentoval také Ljubenov!

20

Tsonev se ujal rozehry rohového kopu, po kterém se k zakončení dostal Minčev, Rajkovič byl ale přesně tam, kde být měl.

19

Tsonev zaznamenal první střelecký pokus Bulharska, byl ale zablokován na rohový kop.

18

Gačinovič fauloval Despodova. Zatím není k vidění moc šancí, doufejme, že se to ještě změní.

15

Druhá srbská střela se nevešla mezi tři tyče, autorem tohoto pokusu byl Gačinovič.

12

Dvě standardní situace v krátkém sledu pro Bulhary, ani jedna však neskončila žádnou šancí.

10

Zatím hodně aktivní Jovič se provinil útočným faulem v souboji s Velkovem.

9

V úvodu utkání jsou zatím aktivnější dle očekávání Srbové, Joviče teď ale zastavil ofsajd.

7

Exekuce přímého kopu se ujal Ristič, Bulhaři se ale ubránili.

6

Po faulu Galabova je tu slušná šance pro Srbsko ze standardní situace.

4

Hned zkraje utkání se do velké přiležitosti dostal Jovič, z dobré pozice ale branku minul!

2

Jovič si v souboji s Galabovem počínal nedovoleně, to neuniklo pozornosti hlavního sudího.

1

Srbsko: Rajkovič – Antonov, Babič, Jovanovič, Stevanovič – Zdjelar, Grujič, Gačinovič, Pantič, Ristič – Jovič
Náhradníci: Savič, Gajič, Živkovič, Mandič, Dražič

Náhradníci: Katsarev, Popov, Hubčev, Vutov, Velkovski, Oračev

Rozhodčí: Jorgji – England, Nádvorník.
Utkání se odehraje na stadionu s názvem Perutz v městečku Pápa. Jako hlavní sudí se představí Enea Jorgji z Albánie. Asistenty mu budou Darren England z Anglie a český rozhodčí Ivo Nádvorník.
Bulharsko – To Bulharům se na šampionátu zatím moc nevede. Doposud nezískali ani jeden bod. V prvním zápase proti Německu utrpěli debakl 3:0. V tom druhém podlehli Ukrajině díky brance z 88. minuty 1:0. Bulharskému celku tedy nebude k postupu stačit ani případné dnešní vítězství. Jistě ale budou chtít odjet z Maďarska se ctí a o výsledek se poperou. Uvidíme, jak to nakonec ve skupině B dopadne.
Srbsko – Srbskému výběru patří ve skupině třetí pozice se ziskem dvou bodů. V prvním kole nejprve remizovali s Ukrajinou 1:1. Ukrajinci vedli hned v první minutě, když se trefil Burda. O šest minut později již bylo ale srovnáno zásluhou Maksimoviče. Ve druhém klání proti Německu Srbové dvakrát vedli, nakonec to ale na vítězství nestačilo a to hlavně díky Starkovi, který vyrovnával až v prodloužení. Pokud chtějí Srbové dále postoupit, budou muset dnes zvítězit.
Ve skupině B jsou zatím na prvním místě Němci se ziskem čtyř bodů. Druhou postupovou pozici zatím drží Ukrajinci se stejným počtem bodů. ale horším skóre.
Dobrý večer přeji všem fanouškům fotbalu. Na ME do 19 let se dnes chystají již třetí utkání ve skupině. V něm proti sobě mimo jiné nastoupí výběr Srbska s Bulharskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.