konec (0:1)

25.07.2014, 18:00 • Pancho Arena, Felcsút (HUN) • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 4.5 3.8 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:53:00)
Portugalsko postupuje do Play Off z 1. místa. Ve skupině A vyhrálo všechna utkání a celkové skóre je 11:2. Do Play Off postupuje i Rakousko, které ve skupině A končí na 2. místě s bilancí dvou výher a jedné prohry.
Rozhodčí Klossner ukončil dnešní utkání, ve kterém Rakousko podlehlo Portugalsku, a to 1:2. Do vedení šli Portugalci ve 41. minutě, když se prosadil Podstawski. Nicméně na začátku druhého poločasu vyrovnal na 1:1 Grillitsch. Dlouho to vypadalo, že zápas skončí remízou, ale v 86. minutě se trefil Martins, který dal důležitou branku a vystřelil Portugalsku vítězství.

90+4

90+2

V závěru utkání je Rakousko u balonu a pohybuje se s ním ve středu hřiště. Všichni Portugalci jsou na vlastním území.

90

Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

88

Na poslední minutky se na hřiště podívá Mauro Riquicho, naopak opačným směrem odchází Raphael Guzzo.

88

Faulovaný byl Baldé, kterého poslal k zemi Konrad Laimer a sudí mu ukázal žlutou kartu.

87

Na gól přihrával Rodrigues.

86

Portugalsko právě vstřelilo branku!
V pokutovém území si o přihrávku řekl Gelson Martins a balon se k němu taky dostal. MARTINS si zkušeně zpracoval míč, přehodil si ho na pravačku a pohotovou střelou poslal Portugalsko do vedení.

84

No a teď fauloval také Baldé, a tak se vrací míč zpět na kopačky Rakouska.

83

Rebocho byl faulovaný, zezadu ho sundal Laimer a Portugalci budou rozehrávat.

82

Nyní se hraje v blízkosti středového kruhu, ale Portugalsko rozehrávku napadá, a tak se Rakousko vrací na vlastní území.

80

Máme tu další faul, tentokrát se proti pravidlům provinil Duarte.

79

Protože Moreira vyrazil balon na rohový kop, tak dostalo Rakousko další výhodu standardní situace. Blutsch odcentroval míč do vápna, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

78

Grillitsch si vzal na starost volný přímý kop a nemyslel to vůbec špatně. Zvolil totiž přímou střelu na branku, ale Moreira si připsal skvělý zákrok a nebezpečný pokus zneškodnil.