1:2
konec (0:2)
24.07.2014, 20:30 • Puskás Ferenc Stadion • Petr Kašpárek
Tipsport: 3.65 3.1 1.98 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.65 - 3.1 - 1.98
Ferencváros Budapešť – HNK Rijeka
1:2
konec (0:2)
Branky: 65. Ugrai (pen.) – 20. Krstanović (pen.), 37. Samardžić
Karty: 49. Mateos (FRC), 57. Lauth (FRC), 68. Ugrai (FRC), 75. Gyömbér (FRC), 79. Böde (FRC) – 30. Brezovec (HNK), 42. Jajalo (HNK), 53. Krstanović (HNK), 64. Samardžić (HNK), 84. Sharbini (HNK) 54. Krstanović (HNK)
Neproměněná penalta:
Ferencváros Budapešť:
Dibusz – Nalepa, Pavlović, Mateos, Bošnjak – Somália, Dilaver, Gera, Gyömbér (C) – Lauth, Ugrai
Náhradníci: Jova – Bönig, Busai, Kukuruzović, Čukić, Havojic, Böde
Trenér:
HNK Rijeka:
Vargić, Tomečak, Lešković, Samardžić, Leovac – Jugović, Jajalo, Brezovec, Sharbini (C) – Kramarić, Krstanović
Náhradníci: Prskalo – Mitrović, Bertoša, Kvržić, Zlomislić, Jahovik, Ajayi
Trenér:
Rozhodčí: Valeri – Passeri, Meli (Itálie)
Diváci:
První zápas: Rijeka - Ferencváros 1:0
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
90+4
90+4
90+3
90+2
90+1
90
89
89
88
88
87
86
86
85
84
83
83