1:3
konec (0:1)
24.07.2014, 20:00 • Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka, Bydgoszcz, Polsko • Martin Dvořák
Tipsport: 2.7 3.3 2.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.7 - 3.3 - 2.6
Zawisza Bydgoszcz – SV Zulte-Waregem
1:3
konec (0:1)
Branky: 52. Petasz – 1. Plet, 48. Aneke, 76. Skúlason
Karty: 37. Araújo (ZAW), 57. Ziajka (ZAW), 61. Strak (ZAW) – 51. N'Diaye (WAR) 68. Vasconcelos (ZAW)
Neproměněná penalta:
Zawisza Bydgoszcz:
Sandomierski – Nawotczynski (53. André Micael), Araújo, Petasz, Strak, Ziajka, Drygas (73. Wójcicki), Vasconcelos, Luis Carlos, Wagner (58. Jorge Kadú), Alvarinho
Náhradníci: Witan, André, Wójcicki, Geworgian, Kadú, Sochań, Gajewski
Trenér:
SV Zulte-Waregem:
Bostyn – Colpaert, D'Haene, Verboom, Cissako (34. Mendy), Skúlason, N'Diaye, Aneke, Conté (73.Trajkovski), Plet, Bongonda (64. Sylla)
Náhradníci: Ekangamene, Sylla, Trajkovski, Caceres, Mendy, Paye, Crimi
Trenér:
Rozhodčí: Probert – Beswick, Lennard (vš. ENG)
Diváci:
První zápas: Waregem - Zawisza Bydgoszcz 2:1
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
90+4
90+3
90+2
90
89
88
85
81
80
78
76
Autorem branky je ÓLAFUR SKÚLASON, kterému přihrává Trajkovski, hosté pečetí svůj postup do další fáze!
76
75
74
73
73
73