0:0
konec (0:0)
24.07.2014, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • Jan Šlapáček (@Slapi1)
Tipsport: 5.3 3.67 1.63 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.3 - 3.67 - 1.63
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 3. Vremea (KIŠ), 7. Dedov (KIŠ), 90+5. Rusu (KIŠ) – 20. Krachunov (SOF), 59. Marquinhos (SOF), 90+4. Joachim (SOF) 86. Edenilson (SOF)
Neproměněná penalta:
Zimbru Kišiněv:
Rusu – Burghiu, Erhan, Pavlyuchek, Vremea, Jardan, Dedov, Klimovich, Cheptine, Amani, Grossu
Náhradníci: Chirinciuc – Potirniche, Graur, Anton, Pascenco, Spataru, Alexeev
Trenér:
CSKA Sofia:
Diviš – Tunchev, Krachunov, Popov, Vasilev, Toni Silva, Galchev, Edenilson, Marquinhos, Stoyanov, Kamburov
Náhradníci: Petrov – Supusepa, Sunny, Bus, Platini, Karachanakov, Joachim
Trenér:
Rozhodčí: Fritz – Achmüller, Schaal (všichni Německo)
Diváci:
První zápas: CSKA Sofia - Zimbru Kišiněv 1:1
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
90+8
90+6
90+5
90+4
90+4
90+2
90+1
89
88
86
86
85
84
82
80
78
76