3:0

konec (2:0)

24.07.2014, 19:00 • Stadion Miejski (kapacita 24.166 diváků) • Martin Švejkar

Tipsport: 1.16 6.8 16.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Domácí Lech Poznań byl celý zápas lepším týmem a zaslouženě tak otočil vývoj tohoto dvojzápasu, když si vítězstvím 3:0 zajistil postup do 3. předkola. V něm se polský celek utká s úspěšnějším ze dvojce Stjarnan – Motherwell (první zápas na půdě skotského týmu skončil nerozhodně 2:2). To je ode mě pro dnešek vše a přeji vám hezký zbytek večera. (20:54:43)

90+3

90+3

Lech Poznań právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Teprve sedmnáctiletý DAWID KOWNACKI dává ve třetí nastavené minutě gól na 3:0 a v samém závěru utkání tak stvrzuje postup domácího týmu!

90

Hostující Bärengrub byl nachytán v ofsajdu a estonskému celku se velmi rychle krátí čas na vstřelení potřebného gólu.

88

Domácí Trałka byl faulován Ahjuperou a Lech tak i v posledních minutách drží hru daleko od své brány.

85

Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Ubiparip, přichází Teodorczyk.

84

U míče jsou i v těchto chvílích více domácí, což hostujícímu Kalju pochopitelně nevyhovuje, avšak hráči estonského celku zatím pouze faulují, čímž si rozhodně nepomáhají.

80

Normální hrací doba se přehoupává do poslední desetiminutovky a skóre je i přes jasnou herní převahu domácích stále zrádné.

75

Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Felipe Nunes, přichází Ahjupera.

75

Domácí Ubiparip se ocitl s míčem v zajímavé pozici a brankář Teleš měl co dělat, aby jeho střelu zneškodnil!

74

Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Pawłowski, přichází Keita.

69

Domácí mají nadále převahu, ale zatím se jim stále nedaří vstřelit pojišťovací gól a Kalju tak stále může převrátit postup na svou strany i jedinou povedenou akcí.

68

Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Kirss, přichází Jevdokimov.

68

Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Hämäläinen, přichází Kownacki.

64

Jevtićovu střelu zblokovala hostující obrana.

62

Hostující Felipe Nunes přebíral přihrávku v ofsajdu a míče se tak ujali domácí, kteří se následně dostali až před Telešovu bránu, ale Hämäläinenova střela mířila mimo.

60

Na druhé straně dopadl podobně střelecký pokus Ubiparipa.

58

Až po 58 minutách hry se Kalju konečně dostalo ke střeleckému pokusu, ale Felipe Nunes minul domácí bránu.

56

Domácí jsou i ve druhém poločase aktivnější a je na nich znát, že by rádi pojistili svůj postup dalšími góly.