Evropská liga (předkola)

Myllykosken Pallo -47 – Dinamo Minsk

0:0

konec (0:0)

24.07.2014, 17:30 • Saviniemi Football Stadium, Kouvola • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 4.8 3.9 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že FC Dinamo Minsk stvrdilo remízou postup do třetího předkola Evropské ligy, naopak MyPa v evropských pohárech pro tuto sezonu končí, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (19:31:06)
Na svého soupeře si však běloruský celek musí ještě počkat, protože se utká s lepším z dvojice Jagodina – Kluž. Zápas je na programu od 20:30 a domácí si z Rumunska vezou nadějnou remízu 0:0.

První zápas:
FC Dinamo Minsk – Myllykosken Pallo -47 3:0.

Ofsajdy: 0-7.
Na stadionu ve finské Kouvole blízko Myllykoski byl k vidění nepříliš atraktivní zápas. Minsk sice vyslal v prvních sedmi minutách na Iiskolu dvě střely, ale další pokus o ránu mezi tři tyče byl k vidění až v šestašedesáté minutě. Mezitím však mělo Dinamo dvě dobré šance. Diamone nejprve pálil z dobré pozice nad břevno a poté orazítkoval Adamovič svojí střelou tyč finské branky. Dinamo v závěru hodně tlačilo, dvakrát byl blízko ke gólu Jevgenij Nikitin, ale ani jednou netrefil branku. Domácí během celého zápasu nevyslali na branku Gutora ani jednu střelu. Výsledkem zápasu je tak remíza, ač Dinamo mělo mnohem více ze hry.

90+4

Hlavní rozhodčí Bryn Markham-Jones ukončil zápas.

90+3

Vypadá to, že v závěrečných minutách se již nic nestane.

90+2

K exekuci rohového kopu se opět postavil Stasevič. Jeho centr byl nyní mnohem přesnější, našel Nemanju Nikoliće, ale srbský záložník vystřelil přímo do míst, kde stál Ville Iiskola. Čtvrtý úspěšný zákrok finského gólmana.

90+2

Jeho roh odvrátila obrana domácích na další standardní situaci zahrávanou z rohu hřiště.

90+1

Rohový kop hostujícího celku zahraje Stasevič.

90

Ve druhém poločase se bude hrát nad rámec hrací doby celkem čtyři minuty, které scházejí Dinamu Minsk k definitivnímu stvrzení postupu do 3. předkola Evropské ligy.

89

Ke standardní situaci se postavil Pekka Sihvola. Třicetiletý útočník ale minul tři tyče Dinama Minsk.

89

Udoji fauloval Baha, takže Myllykoski mají dobrou příležitost v podobě přímého volného kopu z dobré vzdálenosti.

88

MyPa nyní tlačí svého soupeře a snaží se o čestný úspěch.

87

Minkenenův roh nebezpečí pro branku Dinama Minsk neznamenal. Míč byl sice posazen na hlavu útočníka Sihvoli, ale ten neměl dost času na jakékoliv zamíření.

87

Rychlá akce domácího týmu končí rohovým kopem. Povede se domácím alespoň vstřelit gól v celém dvojzápase, když je o postupu již dávno rozhodnuto?

85

Dinamo Minsk si nyní vytváří šance k rozhodnutí zápasu a obrana domácích působí hodně chaoticky.

84

Další velká příležitost Dinama Minsk na vstřelení úvodního gólu dnešního zápasu, ve které byl opět Jevgenij Nikitin. Ten je od svého nástupu na plac nejlepším hráčem. Nyní opět z dobré pozice vystřelil na branku, ale opět jí o malý kousek míjí.

0:0

konec (0:0)

Myllykosken Pallo -47: Iiskola – Hoivala, Aho (C), Nongatamba, Koskinen – Soiri, Abdulahi, Leandro Morra, Bah – Sihvola, Salmikivi. Trenér: Antti Muurinen
Náhradníci: Pahäranta, Dema, Minkenen, Ristola

Dinamo Minsk: Gutor – Karpovič, Kontsevoj, Polivetič, Veretilo – Figueredo, Simović, Voronkov, Stasevič (C) – Nikolić, Diomande. Trenér: Vladimir Žuravel
Náhradníci: Ignatovič, Bangura, Zaleski, Udoji, Jarocki, Adamović, Nikitin

Rozhodčí: Bryn Markham-Jones – Lewiss Ross Edwards, Daniel Beckett – Brian James (všichni Wales)

První zápas: Dinamo Minsk - MYPA 2:0

Karaganda – Atlantas 14:30 3:0

Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0

MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0

Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3

Keşla FK – Elfsborg po penal. (3:4) 18:00 0:1

FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0

Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0