0:3

konec (0:1)

02.07.2014, 17:00 • Kněžpole • Tomáš Kučera

Tipsport: 3.37 3.65 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Senica před generálkou se Slavií porazila druholigovou Karvinou 3:0. O výsledku rozhodla druhá půle, když slovenský celek odskočil na rozdíl dvou branek díky pěkné střele Opiely. O pár okamžiků později Senica kopala penaltu po faulu na Kosorina, sám postižený s přehledem ji proměnil. Hlavně ve druhé půli se projevila kvalita Senice, která s připravou finišuje. (18:50:32)

89

Utkání se chýlí ke svému konci, Senica v pohodě drží míč na polovině Karviné.

86

Karvina po sraženém centru zahrávála Eismannem rohový kop, Zdeno Filipek neměl žádný problém balon dostat do bezpečné vzdálenosti od své branky.

85

Brankář Junas v pohodě chytil dlouhý centr Trousila.

82

Senica zahrávala rohový kop, branku Karviné však neohrozila.

80

Trousil vyslal douhý balon na nabíhajícího Tarabu, který však uvízl v ofsajdu.

76

Karviná se snaží vstřelit čestný úspěch, střelu Juřeny konečky prstů vytáhl brankář Junas.

73

V Kněžpoli začalo hustě pršet, skvěle připravený trávník nemá problémy pohltit silný déšt´.

70

Balažik přímou střelou ohrozil branku Pindrocha, který jeho střelu nadvakrát kryl.

67

Komara převzal míč od Opiely a přihrál do pokutového území na Kosorina, před kterým balon skluzem odvracel Trousil.

64

Komara nacentroval z brankové čáry, balon sebral ze vzduchu brankář Pindroch

61

Karviná udělala dvě změny v sestavě. Puškáče a Fialu vyměnili Kurušta a Duda

59

Prostřídání hráčů Senice je na hřišti vidět, slovenský celek je ve druhém poločase výrazně lepším mužstvem.

55

Senica dala gól!JAKUB KOSORIN penaltu chladnokrevně proměnil a Senica už vede 3:0!

54

Kosorin byl faulovaný brankářem Pindrochem v pokutovém území a Senica bude zahrávat pokutový kop.

52

Senica dala gól!LUKAŠ OPIELA vstřelil krásnou střelou z hranice vápna do šibenice druhou branku Senice.

50

Střídající Eismann zahral rohový kop přesně na hlavu Trousila, ktery vzdálenější tyč minul.