1:0

konec (0:0)

02.07.2014, 13:00 • Nymburk • Radek Barkman

Tipsport: 1.65 3.8 4.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liberec zaslouženě vyhrál dnešní utkání, ve kterém těsným výsledkem 1:0 přehrál Ústí nad Labem. Dlouhou dobu se hrálo ve středu pole a nic moc se nedělo, ale rozhodnutí přinesla branka Josefa Šurala v 64. minutě. Liberečtí byli aktivnější a jejich výhra je jistě zasloužená. (14:47:09)

90

Sudí nenastavuje ani jednu minutu, a tak bude utkání za několik okamžiků ukončeno.

88

Kuč po akci tři na tři vystřelil, ale situaci nevyřešil vůbec dobře, branku soupeře totiž vůbec netrefil.

85

Králík z dálky netrefil, zpoza šestnáctky minul.

83

Budnik přímým nártem zpoza vápna střílel vysoko nad.

81

Králík to zkusil z dálky, ale branku netrefil.

79

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bouška, přichází Dydowicz.

76

Liberecký Budnik šel sám na branku a vypálil, jenomže míč se mezi tři tyče nevešel.

75

Ústecký Králík poslal z dálky pozdrav Hroššovi, který se zákrokem neměl žádné potíže.

74

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Smola, přichází Hadžič.

75

Liberecký atak zhatila chyba Šurala, který ve vápně soupeře, v místě, odkud chtěl vypálit, přišel o míč.

68

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Manev, přichází Malec.

66

Králíkův přímý kop nedopadl nikterak zdárně, liberecký Hroššo pouze sledoval, jak míč přelétl nad jeho brankou.

64

Liberec právě vstřelil branku!
Severočeši se ujímají vedení! Hbitý obránce Bouška se ujal míče a od poloviny hřiště postupoval směrem k brance Zachardy. Následně si vyhlídl rozběhnutého JOSEFA ŠURALA, který placírkou trefil volné místo u vzdálenější tyče.

63

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Obročník, přichází Novotný.
Dnešní utkání sleduje 80 diváků.

61

Ústecký Martykán vypálil zpoza vápna a protáhl Hrošša, mířil pod břevno na střed branky a brankář Liberce se musel hodně natahovat, aby míč vyrazil.

52

Zacharda si připsal úspěšný zákrok po hlavičce soupeře, pro ústeckého gólmana to nebylo nic příliš obtížného.