SK Dynamo Č. Budějovice – ŠK SFM Senec

1:0

konec (0:0)

02.07.2014, 11:00 • SCM Složiště • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Zápas je u konce. Dynamo v něm porazilo slovenský druholigový Senec 1:0 brankou Chmela z 80. minuty. Jihočeši byli po celý průběh zápasu lepší, spálili řadu šancí, trefili dvakrát brankovou konstrukci a vítězí zaslouženě. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (12:41:11)

88

Dynamo si kontroluje vývoj hry a jde si pro první výhru v přípravě.

87

Utkání se blíží do svého závěru, Senec nemá sílí na žádný obrat.

85

Chmelo posílal zleva další nabídku do vápna, Hora na míč nedoskočil, ale Linhart míč napálil vysoko nad.

83

Ani po vedoucí brance se obraz hry nezměnil, Dynamo nadále tlačí svého soupeře.

80

Dynamo právě vstřelilo branku!
Jihočeši se konečně dostávají do vedení. RASTISLAV CHMELO dostal dlouhou přihrávku za obranu a z levé strany propálil brankáře.

80

Hora rychle rozehrál standardku, na Chmelův centr si naskočil Kalod, ale Milošovič míč vyrazil.

78

Fundův centr proletěl vápnem bez zásahu soupeře nebo spoluhráčů.

77

Další roh Dynama, tlak vrcholí.

73

Další standardka Dynama skončila neúspěchem. Senec se v posledních minutách pouze výjimečně dostává s míčem přes polovinu hřiště.

71

Českobudějovický univerzál Richard Kalod odvrátil hlavou míč do bezpečí.

70

První ho v utkání čeká na slovenský celek.

69

Rozehrávka na krátko však skončila přihrávkou na jistotu až k Fryštákovi.

68

České Budějovice rozehrají další rohový kop.

66

Funda míčem od rohového praporku našel na zadní tyči Linharta, jenže ten pálil vysoko nad.

64

Linhart posílal do vápna další míč, Chmelo ho přenechal Benátovi, který v těžké pozici předal balon pouze do náruče brankáře.

62

Senec si na chvilku oddychl od náporu domácích, kteří po přestávkové bouřce na střídačce přidali na aktivitě.

58

Dynamo má tlak a vedoucí gól visí ve vzduchu. Po dobré práci Linharta se k centru dostal Hora, přesným pasem našel Škodu, jehož hlavička skončila na břevně!

1:0

konec (0:0)

Branky: 80. Chmelo

Karty:   31. Hílek (SNC)

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek (46. Fryšták) – Dvořák (46. Kalod), Novák, Podstavek, Funda – Hora, Buchta (46. Brunclík), Herzán (46. Linhart), Benát, Chmelo – Škoda.
Náhradníci: Linhart, Brunclík, Kalod, Fryšták.

ŠK SFM Senec: 1. poločas: Kostolanský – Hlavatovič, Paldan, Polgár, Ágh – Gavrilovič, Bedecs, Hílek, Winkler, Pušara – Svorada. 2. poločas: Milošovič – Kalmán, Benko, Ágh, Pomichal – Čupták, Köplinger, Lénarth, Szabo, Huszár – Jazuin.
Náhradníci: Milošovič, Kalmán, Benko, Pomichal, Szabo, Lénarth, Köplinger, Jazuin, Čupták, Huszár.

Rozhodčí: Jech – Eibl, Tauber.