1:0

konec (1:0)

19.05.2013, 14:35 • Jan Breydelstadion, Brugge • Petr Blakala

Tipsport: 1.68 4.0 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tady konec dnešního duelu, ve kterém jsme viděli pouze jednu branku a to od domácího hráče. Bacca se prosadil v 31. minutě a Bruggy se tak ujaly vedení. Vedení jim vydrželo až do závěrečného hvizdu, a tak si domácí připisují další tři body do tabulky. (16:27:10)

90+1

Ke druhé části dnešního zápasu budou nastaveny dvě minuty.

89

Za okamžik se dozvíme, kolik minut nastaví k druhému poločasu hlavní rozhodčí Verbist.

88

Konec utkání se nám blíží velice rychle a stále je šance, že hosté vyrovnají stav utkání na 1:1.

87

Míč končí v zázemí a Kujović si opět vyzkouší daleký odkop od své svatyně.

86

Hosté kombinují na polovině soupeře, kterého zatlačují do pokutového území a ohrožují bránu Kujoviće, který má co dělat, aby zlikvidoval všechny střelecké pokusy.

84

Bacca se nachází v ofsajdové pasti a rozehrávat budou obránci Genku, kteří se při předchozí akci soupeře dost zapotili.

83

Po rohovém kopu Brugg odkopává od brány Köteles, který zakládá novou akci Genku.

82

V dobré pozici se nacházejí domácí hráči, kteří si úspěšně drží jednobrankový náskok.

80

Rozbíhá se poslední desetiminutovka dnešního střetnutí.

79

Míč se dostává ke Kötelesovi, na kterém je rozehrát míč co nejlépe, aby mohli jeho spoluhráči vyrovnat stav tohoto duelu.

78

Hamalainen opět v další akci Genku, která vypadá velice nadějně, jenže v poslední chvíli zasáhl skvěle obránce Duarte.

76

Následná akce Genku končí hvizdem rozhodčího, jelikož jeden z hráčů hostů byl rychlejší, než samotný míč. Ofsajd.

75

Gorius na poslední chvíli zasáhl míč, který měl namířeno do brány Kötelese!

74

Hamalainen se vydal na výlet ke svatyni Kujoviće, odkud bude rozehrávat míč do pokutového území.

73

Do hry se zapojuje i Kujović, který vypomáhá svým obráncům rozehrát míč do stran.

71

Na opačné straně se provinil Lestienne, který byl varován hlavním rozhodčím Verbistem.

70

Na trávníku se velmi přiostřuje! O tom se přesvědčil hráč domácích, který byl faulován a Bruggy si tak zahrají přímý kop z dobré pozice.