Niké liga

FC ViOn Zlaté Moravce – ŠK Slovan Bratislava

1:0

konec (1:0)

19.05.2013, 14:00 • FC ViOn Zlaté Moravce, a. s. (Zlaté Moravce) • Marian Fiam sk

Tipsport: 3.44 3.25 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zlaté Moravce dokázali poraziť už aktuálneho majstra slovenskej futbalovej Corgoň ligy v sezóne 2012/2013. Slovan nedokázal streliť ani gól. Najväčšiu šancu hostí zahodil Halenár v prvom polčase po neúspešnej hlavičke, v druhom polčase smerovala jeho delovka iba do rukavíc Kuciaka.

Prajeme príjemný zvyšok dňa ! (15:52:36)

90+2

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Bernáth, prichádza Korman.

90+1

Nadstavujú sa 2 minúty.

90+1

Hra sa však rýchlo presunula pred Kuciaka, Pauschek už predlžuje zadovkou na Putnockého, nachádza však iba Hodeka.

90

Posledná minúta riadneho hracieho času je vyplnená snahou Moraviec zvýšiť svoj náskok.

89

Grendel sa cez Morávika dostal až k centru do šestnástky domácich, Kuciak si dobre vybieha z brány a chytá vo výskoku.

88

Halenárova strela z veľkej diaľky – Kuciak iba vyboxoval do vzduchu, následne musel riešiť aj Hlohovského snahu doraziť loptu do brány, vo vzduchu chytá loptu.

87

Vyzerá to tak, že domáci to už zvládnu a tri body si udržia na vlastnom trávniku.

86

Bernáth doráža po Hodekovej zblokovanej strele iba mimo bránu, rozhodca však ukazuje, že jeho strela bola takisto zblokovaná a nasleduje roh Zlatých Moraviec.

85

Bernáth vysunul Čandráka na hranicu šestnástky, Čandrák sa následne snažil prelobovať Putnockého. To sa mu aj podarilo, lopta však prechádza tesne vedľa pravej tyče !

84

Rohový kop hostí – Kladrubský našiel v šestnástke Čikoša, jeho strela smeruje vysoko nad bránu Kuciaka.

83

Kuzma znovu neuspel pri snahe odcentrovať z pravej strany šestnástky, loptu dostáva iba mimo trávnika.

82

Lukáš Kováč strieda doteraz nevýrazného Bolinhu.

81

Kuciak s ľahkosťou rozohráva z vlastnej šestnástky po dlhom nepresnom centri Slovana.

80

Pauschek sa následne ako prvý dostal k odcentrovanej lopte v podaní Majerníka.

79

Orávik padá po faule Pauscheka, Majerník rozohráva priamy kop z veľkej diaľky.

78

Grendel však v nasledujúcej minúte nachádza pred šestnástkou voľného Soumaha, jeho prízemná strela však nemieri do priestoru brány, lopta prechádza popri ľavej tyči.