19.05.2013, 17:00 • JJB Stadium, Wigan • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.12 3.3 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Letošní ročník anglické Premier League je u konce. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za sebe i celý náš tým, že jste přenosy z PL sledovali v naší společnosti a v sezóně 2013-14 se na Vás opět těším. Na shledanou! (19:08:23)

Střely celkem – 17:9
Střely na bránu – 4:3
Rohy – 4:2
Držení míče – 54%:46%
Docela pěkné utkání končí remízou 2:2. Hosty poslal do vedení v 5. minutě Bent, ale Latics ještě v první půli otočili skóre zásluhou Boyceho a vlastňáku Bakera. Ve druhém poločase už padl jediný gól, který však jistě bude hitem mnoha opakovaček. Stoper Aston Villy Ron Vlaar si totiž na hranici šestnáctky nejprve jedním dotekem zpracoval míč a druhým jej poslal z otočky přímo pod břevno Al Habsiho brány. Wigan měl ještě několik možností rozhodnout utkání ve svůj prospěch, ale jelikož například McCarthyho hlavičku zastavilo břevno, rozešly se oba týmy smírně.

Dnešní výsledek již nic nemění na tom, že Wigan se s Premier League minimálně na rok loučí a v příští sezóně bude nastupovat v Championshipu. Aston Ville patří v konečné tabulce šestnácté místo.

90+3

Wigan tráví závěr utkání na polovině soupeře.

90+2

V ofsajdu se ocitl Darren Bent.

90+1

Sudí nastaví tři minuty.

90+1

Domácí mohli rozhodnout. Po rohovém kopu a následném závaru pálil technicky těsně nad břevno Golobart.

88

Střídá i Wigan. Campabadal jde do hry místo Boyceho.

88

Střídání hostí. Ashley Westwood odstupuje, přichází Gary Gardner.

87

Velká možnost domácích! Guzan předvedl hodně nejistý zákrok při chytání centrovaného míče, který mu vypadl přímo ke Konému, od jehož hlavy se naštěstí pro hosty odrazil balón nad.

86

Boyce kopl míč do Bennetta a Wigan bude vhazovat.

85

Hosté usazeni na polovině soupeře.

83

Hostující kontr zastavil žlutým faulem Emmerson Boyce.

83

Espinoza se prezentuje kvalitními centry. Opět hledal McCarthyho, ale tentokrát dobře zapracovala obrana The Villans.

81

Teď jsme byli svědky několika nepřesností na obou stranách.

79

Velké štěstí teď měl brankář Aston Villy Guzan! Po centru Espinozy totiž hlavičkoval do břevna James McCarthy! Dorážet ještě mohl Koné, ale nezkrotil neposedný míč.

78

Westwood místo střely zvolil centr na zadní tyč, který skončil v zámezí. Odkop od brány Wiganu.