20:39

konec (12:20)

09.12.2011, 20:15 • Ibirapuera Gymnasium, Sao Paolo • Vojtěch Honzík

Tímto konstatováním se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a budu se těšit zase někdy na počtenou! (22:02:05)
Rumunky i tak obsazují ve skupině C třetí místo, Japonky budou čtvrté, Francouzky mají nyní stejný počet jako stoprocentní Brazílie, ale ta má ještě zhruba za hodinku zápas s předposledním Tuniskem k dobru. Vzhledem k papírovým předpokladům i tomu, že Japonsko už nemohou Afričanky dostihnout, se dá tušit, že Brazílie svou skupinu vyhraje. Poslední skončí bez bodu Kuba.
Druhý poločas nakonec drama nepřinesl, naopak. Francouzky svého soupeře zničily ještě větším rozdílem, Rumunkám dokonce téměř dvanáct minut nepovolily skórovat!

60

Konec zápasu. (0:0)

60

Tak to je neuvěřitelné, co jsme nyní viděli! Francouzky zakončily tento zápas 4mi brankami během posledních DVOU minut a vše završily gólem z vlastní půle! (20:39) (20:39)

58

Fieraová na druhé straně ze sedmičky vymetla levý horní růžek. (20:35) (20:35)

57

A další branku přidává Pineauová, která si z křídla vyběhla na spojku a z devíti metrů trefila přesně. (19:35) (19:34)

56

Teď jsem to trochu zakřikl, z pravého křídla se prosazuje Lacrabereová. (19:34) (19:34)

55

Rumunky opět snižují, tato přesilovka se jim již poměrně daří. (18:33) (19:33)

54

Rumunky vybojovaly míč, ale ten jim sebrala Deroinová a zvyšuje náskok svého týmu. (18:32) (18:33)

54

Rumunky rychle snižují. (18:32) (18:32)

54

Za faul na Chintoanovou fasuje Signateová (FRA) dvě minuty. (17:32)

53

Rumunky snad již po desáté chybovaly v útoku, čehož Francouzky umí využít... (17:32) (17:32)

52

Ayglonová vybojovala sedmičku, kterou technicky přes Pislaruovou proměňuje Baudouinová. (17:31) (17:31)

52

Pokus Rumunek zblokován, soupeř u míče... (17:30)

51

Třicátý gól ve velkém stylu! Baudouinová prokličkovala z křídla až na střed a nekompromisně zavěsila! (17:30) (17:30)

50

Time-out pro Rumunky. (17:29)

50

Maneaová rychle snižuje. (17:29) (17:29)

49

Darleuxová přes celé hřiště našla Dembeleovou, která se bez větších problémů prosazuje. (16:29) (16:29)

20:39

Rumunsko: Pislaruová, Tolnaiová - Farcaouová, Chintoanová, Amarieiová, Nechitaová, Bradeanu, Maneaová, Varzaruová, Ardean-eliseiová, Deduová, Chirilaová, Fieraová, Cureaová, Tivadarová, , Babeanuová

Francie: Leynaudová, Darleuxová - Goudjová, Dancetteová, Kamto Njitamová, Ayglonová, Spincerová, Pineauová, Mendyová, Baudouinová, Gnabouyouová, Dembeleová, Deroinová, Tervelová, Signateová, Lacrabereová

Rozhodčí: Serradillaová, Lorenteová