Rusko – Kazachstán

34:19

konec (13:13)

09.12.2011, 23:15 • Jose Correa Gymnasium • Marian Fiam

Zápas sa zo začiatku javil sľubne pre Kazachstan. Ten však poľavil po prvom polčase a zaslúžene tak vyhráva Rusko. Kazašky zaznamenávajú najvyššiu prehru na turnaji, 2. polčas prehrali 6:21. Rusky tak potvrdzujú prvé miesto v tabuľke B skupiny, Kazachstan nepostupuje do vyraďovacích bojov. Prajeme ešte príjemné prežitie tohto dňa ! (34:19) (00:50:11)

60

Rusky ešte v závere potvrdzujú svoje vedenie. (34:19)

60

Konec zápasu. (34:19) (0:0)

60

Kazašky sa márne snažia prejsť cez skvelú obranu Ruska. (33:19) (33:19)

59

Shipilová si pripisuje na svoje konto ďalšiu úspešnú strelu. (33:19) (33:19)

59

Kazašky odpovedajú kombinačnou hrou a následne aj strelením gólu. (32:19) (32:19)

58

Shipilová dáva gól z brejku. (32:18) (32:18)

57

Shipilová premieňa 7-metrový hod a zvýrazňuje tak vedenie Ruska. (31:18) (31:18)

57

Hneď nasledujúca strela končí v bránke Ruska. (30:18) (30:18)

56

Latkina premieňa 7-metrový hod a znižuje tak. (30:17). (30:17)

55

Kazašky pohotovo znižujú z veľkej diaľky. (30:16) (30:16)

54

Kombináciu Ruska zakončuje Andryushina. (30:15) (30:15)

53

Dva úspešné zákroky si pripisuje Kazašská brankárka. (29:15) (29:15)

53

Nikitina je vylúčená za faul na Tureiovú. (29:15) (29:15)

52

No Rusky nekompromisne strieľajú jeden gól za druhým, Bliznová teraz vymietla roh bránky Kazachstanu. (29:15) (29:15)