Benátky n/J – Litoměřice 0:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 40. Střondala (Pavlas, Voženílek), 45. D. Sklenář (Štohanzl, Dajčar), 46. Střondala (Šalda, Voženílek), 57. Jícha (Štohanzl, Kangas)
Jihlava – Kadaň 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Pekr (Harkabus), 18. J. Holý (Poletín, Čachotský), 56. Lichanec (Poletín, J. Holý) – 28. M. Chalupa
Motor ČB – Třebíč 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 23. J. Veselý (Šimánek, Plášil), 35. J. Veselý (Pýcha, M. Novák), 36. Prokeš (Plášil, Vydarený) – 10. Kusý (V. Čejka), 42. Forman (T. Havránek)
Chomutov – Sokolov 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Chrpa (Tejnor), 41. Rudovský (Pitule), 48. Llewellyn (Blaha, J. Sklenář), 57. Vrhel (Stloukal, Rýgl) – 18. Bečvář (Vodička, Švec)
Vsetín – Frýdek-M. 3:4
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Pechanec (Jonák, Slováček), 11. J. Drtina (Rehuš), 60. Pechanec (Slováček, Dostálek) – 9. Martynek (Hrachovský, D. Květoň), 26. Hrachovský, 29. J. Kalus, 63. Klimša (Przybyla)
Slavia – Ústí n/L 1:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 56. Kuťák (J. Novák) – 17. Pšenička (Vildumetz), 62. Roubík (Kružík, Vl. Brož)
Přerov – Prostějov 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Kubeš (T. Sýkora, Číp), 11. M. Kratochvil (Kubeš, T. Sýkora), 17. Kubeš (Pšurný, Navrátil) – 8. Berger (Račuk), 41. Muška (Žálčík, Račuk)
Poruba 2011 – Havířov 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Zdeněk (Svačina, Husák), 25. Gřeš (Sikora, Svačina), 56. Kanko (Obdržálek, Dluhoš), 60. Svačina – 40. Chroboček (Matai, Kotala), 52. Rašner (R. Veselý, Malina)
Havlíčkův Brod – Nový Jičín 8:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Třetina (Kulhánek, Přidal), 13. Juráň (Voříšek, Matušík), 17. Mikeš (Semrád, Přidal), 24. Třetina (Kuchta, Přidal), 32. Přidal (Vala, Třetina), 33. Přidal (Semrád, Holík), 34. Cachnín (Kadlec, Vála), 56. Matušík (Mikeš, Přidal) – 55. Králík (Kafka)
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pořický (Ondračka, Andris), 14. Žák (Romančík, Ďurkáč), 15. Dvořák, 29. Dvořák (Seidler, Pořický), 32. Báchor (Klímek, Weintritt), 37. Dvořák (Holiš), 45. Dvořák (Vaněk), 50. Pořický (Weintritt, Báchor), 54. Vaněk (Seidler, Dvořák), 59. Andris (Žák) – 57. Horký (Šána, Krutiš)
Žďár n/S – Šumperk 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 54. Bureš (Pleva, Heinrich) – 9. Vachutka (Jaroš, Milfait), 16. Sedlák (Drtil), 32. Spratek (Gewiese), 40. Kabelka (Pokorný, Krejčiřík), 51. Vachutka (Milfait)
Opava – Kopřivnice 5:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Peterka (Štindl), 9. Malina (Šindelář, Herman), 28. Herman, 46. Wolf (Šindelář), 53. Zdeněk (Štindl) – 33. Tomášek (J.), 40. Gola (Pěnčík), 55. Mach
Chabarovsk – Barys 1:3
11:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Ruděnkov – 28. R. Starčenko (Šalapov), 56. Tangradi (R. Starčenko, Makljukov), 60. Michajlis (Helewka)
Vladivostok – Čeljabinsk 1:3
11:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Kozlovskij (Lomako, A. Strelcov) – 26. Sedlák (Virtanen, Hyka), 40. Kosov, 60. Kručinin
Čerepovec – Jokerit 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Vovčenko (Trubačjov) – 9. Nicklas Jensen, 21. Nicklas Jensen (Lehtonen, Haapala), 38. O. Lauridsen, 60. H. Ikonen (Anttila)
Nižněkamsk – Magnitogorsk 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Z. Mitchell (White, Rjasenskij), 42. Chafizov (Avcin, Bikmullin), 55. Porjadin
N.Novgorod – CSKA Moskva 2:1
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 28. Žafjarov (Varfolomejev), 65. Bočarov (Aljajev) – 15. Grigorenko (Kaprizov, Nestěrov)
Bílina – Děčín 1:5
18:00, konec
Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2
18:00, konec
Nová Paka – Trutnov B 3:2
18:00, konec
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 10:3
18:00, konec
Havlíčkův Brod – Nový Jičín B 8:1
18:00, konec
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1
18:00, konec
Žďár n/S – Šumperk 1:5
18:00, konec
Kobra Praha B – Klatovy 4:2
18:00, konec
Kolín B – David Servis 3:1
18:07, konec
Opava – Kopřivnice 5:3
18:30, konec
Příbram B – Písek 3:2
18:30, po prodl.
China Golden Dragon – Tábor 0:7
19:00, konec
Bílina – Děčín 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Procházka (Šimeček) – 8. Petráš (Tůma), 14. Petráš (Sýkora, Loukota), 16. Petráš, 45. Oliverius, 51. Petráš (Dörner, Sýkora)
Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Valášek (Luštinec), 16. Dušek (Půhoný), 33. Matějíček (Karlík, Havlas), 35. Petira (Brokeš, Fořt), 49. Dušek (Půhoný, Petira), 52. Hoskovec (Dušek, Půhoný), 58. Čáslava (Hrazdíra, Brokeš) – 21. Patyk (Formánek, Bernáth), 43. Holub (Hovsepyan, Patyk)
Nová Paka – Trutnov 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Půlpán (Abraham), 51. Nevyhoštěný (Bezděk, Půlpán), 52. Půlpán (Hidveghy) – 14. Svoboda (Semorád), 59. Jedlička (Svoboda, Kubinčák)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 10:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Smolka (Kýhos), 4. Drašar (Havlůj, Přibyl), 5. Čmolík (Havlík, Přibyl), 6. Mical (Řehoř, Kuncl), 6. Mical (Řehoř, Drašar), 18. Nedrda (Čejka, Čmolík), 40. Řehoř (Smolka, Fučík), 42. Mical (Řehoř, Urbánek), 43. Čmolík (Čejka), 54. Čmolík (Nedrda, Čejka) – 13. Frk (Maďar, Čechura), 31. Gecko (Jandejsek, Král), 58. Bouřil (Kotyza, Jursa)
Kobra – Klatovy 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Bříška (Mrkvička), 28. Hlinka (Heldák, Valík), 52. Heldák (Novák, Hlinka), 59. Bříška – 49. Roubal J. (Tulačka, Houfek), 56. Roubal D. (Hasman, Slavík)
Kolín – David Servis 3:1
18:07, konec
Branky a nahrávky: 1. David Šafránek (Dominik Zumr), 5. Radek Jelínek (Michal Procházka), 49. Martínek (Stehlík) – 56. Jakub Marek (Štěpán Hřebejk)
Příbram – Písek 3:2
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Grubner (Holý, Brzák), 34. Kolouch (Brzák), 63. J. Rittig (Šinágl) – 14. Tintěra (Rod), 41. Novák (Bednařík, Turek)
China Golden Dragon – Tábor 0:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Matějka (Havelka, Kadilák), 6. Heřman (Zayml), 10. Dančišin (Černý, Heřman), 11. Šulek (Seidl, Jan Bárta), 34. Hajič (Seidl, Šulek), 37. Havran (Kadilák, Matějka), 42. Jan Bárta (Havelka, Radoš)
Skalica – Martin 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Trnka (Melicher, Dvonč) – 22. Pokrivčák (Oravec), 50. Murček (Tabaček, Rudzan), 58. Rusina
Trnava – Bratislava Capitals 2:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Jurák (Vidovič), 56. Szalay (Jurák) – 12. Varga (Lukáčik, Buc), 15. Varga (Buc), 45. Buc (Holovič), 49. T. Varga (Hudec), 51. M. Slovák (Selleck, T. Varga)
Žilina – Spišská N. Ves 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Záhradník (Prášil), 53. Rehák – 4. Bača, 31. Novák (Vartovník, Boldižár), 60. Vartovník (Novák)
Dubnica – Topoľčany 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Košecký (Jakúbek, Trška), 27. Kokavec (Chatrnúch), 52. Klimenta (Trška, Jakúbek), 56. Nemček (Jakubík) – 24. Tomčák (Huba), 43. Tomčák (Ďurčo), 57. Podstavek (Ďurčo, Kluka)
Levice – Pov. Bystrica 3:0
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Mrázik (Kudrna, Svitana), 23. Tábi (Mrázik, Svitana), 40. Mrázik (Romaňák, Tábi)
SHKM Hodonín – Senica 12:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Polesný (Tomi, Peš), 6. Venclík (Tomi, Prčík ml.), 8. Kuba (Chalupa, Směřička), 13. Crlík (Směřička, Kuba), 14. Venclík (Tomi, Polesný), 20. Venclík (Tomi, Peš), 22. Venclík (Peš, Tomi), 25. Výmola (Zapletal), 26. Crlík (Kuba, Sajdl), 47. Chalupa (Crlík), 48. Novotný (Zapletal, Lidák), 54. Crlík (Novotný, Lidák) – 17. Váňa (Daniel Mi.), 20. Demjan (Grell), 34. Daniel Ma. (Grell, Čech), 40. Grell (Daniel Ma.)
Kometa Brno – Warriors Brno 8:1
16:00, konec