Finsko – Česko 1:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Pokka (V. Leskinen) – 30. P. Holík (Sekáč), 34. H. Zohorna (T. Zohorna), 46. Sekáč (Kundrátek)
Švédsko – Rusko 4:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Lindqvist (Nilsson, Lundeström), 32. Larsson (Sylvegård, Holm), 53. Lundeström (Lilja), 60. Händemark (Larsson) – 41. Nikoncev (Šipačov, Alexej Vasilevskij), 51. I. Michejev (TS)
NY Rangers – Carolina 0:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 47. Foegele (Mäenalanen, McKegg), 59. Svečnikov (B. McGinn, Pesce), 60. B. McGinn (Pesce)
Boston – Los Angeles 5:4
19:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. McAvoy (Bergeron, Heinen), 44. Heinen (McAvoy, Marchand), 45. Krejčí (Krug, Pastrňák), 47. Marchand (Bergeron), 63. Bergeron (Krug) – 29. Iafallo (Martinez, Kempe), 35. Kopitar (D. Brown, Phaneuf), 50. N. Thompson (Leipsic), 56. Fantenberg (Doughty, Toffoli)
Buffalo – Detroit 3:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Sheary, 31. Mittelstadt (Eichel, Dahlin), 40. Okposo (Ristolainen, Eichel) – 38. D. Larkin (Vanek, Athanasiou)
New Jersey – Minnesota 2:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Seney (Butcher), 44. Bratt (Severson) – 13. M. Foligno (Pateryn, Kunin), 25. Parise (Suter), 36. J. Eriksson Ek (Brodin, M. Foligno), 48. Kunin
NY Islanders – Colorado 4:3
19:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 39. Eberle (Lee), 49. Jo. Bailey (Dal Colle, Pelech), 54. Pulock (Eberle, B. Nelson), 63. Pulock (Cizikas, B. Nelson) – 11. Söderberg (E. Johnson, Nieto), 23. E. Johnson (Söderberg, Kerfoot), 58. Compher (Söderberg, C. Wilson)
Philadelphia – Anaheim 6:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Varone (M. Raffl), 11. Couturier (Hägg, Varone), 12. M. Raffl (Laughton, MacDonald), 18. Lindblom (Couturier, Voráček), 53. Patrick (Couturier, Konecny), 59. Konecny (Sanheim, J. van Riemsdyk) – 21. Henrique (N. Ritchie, Getzlaf), 45. N. Ritchie (Getzlaf, Rakell)
St. Louis – Nashville 3:2
20:10, konec
Branky a nahrávky: 5. Dunn (Thomas, Sundqvist), 19. Tarasenko (B. Schenn), 31. MacEachern (Barbašev, Thomas) – 28. Ekholm (C. Smith, P. K. Subban), 59. Johansen (F. Forsberg, Josi)
Ottawa – Winnipeg 5:2
20:10, konec
Branky a nahrávky: 3. Mark Stone (Tierney, Balcers), 13. Dzingel (Ceci, White), 30. Mark Stone (Chabot, Duchene), 33. Duchene (B. Ryan), 56. Z. Smith (Pageau) – 22. Little (Laine, Byfuglien), 60. Morrissey (Appleton)
Arizona – Dallas 3:2
22:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Goligoski (Galchenyuk, Oesterle), 36. Galchenyuk (Cousins, Goligoski), 44. Galchenyuk (Keller) – 57. B. Ritchie (Hintz, Heiskanen), 57. Radulov (J. Klingberg, Ja. Benn)
Švédsko – Česko 4:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Barklund (Ekmark, Nordlund), 37. Olausson, 42. Ekmark (Ljungkrantz, Nordlund), 49. Hallen (Magnusson, Nordlund) – 58. Rouha (Chlubna, Novák)
Česko – Švédsko 7:6
16:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Krupička (Menšík), 27. Menšík (Šedivý), 27. Svozil (Jiříček), 36. Altrichter (Pajer, Jiříček), 41. Menšík, 53. Menšík (Krupička, Ticháček), 61. Menšík (Svozil) – 7. Eliasson (Nilsson, Lysell), 14. Eliasson (Nilsson), 49. Robertsson (Nilsson), 50. Lysell (Nilsson, Robertsson), 53. Lysell (TS), 60. Jellvik
Česko – Rakousko 6:1
14:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Bartáková (Gruntová, Haasová), 10. Gruntová (Chladová, Haasová), 22. Pavlasová (Dubová, Trnková), 37. Mazancová (Malická), 41. Bartáková (Kalová, Sýkorová), 57. Gruntová (Bartáková) – 40. Pfefferová (Killiusová)
Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Půhoný (Hoskovec, Dušek), 19. Fořt (Ježek), 22. Půhoný (Hoskovec), 29. Dušek (Půhoný, Hoskovec), 60. Valášek (Matějíček) – 33. Mical (Smolka), 58. Havlůj (Bakrlík, Přeučil)
Letňany – Děčín 3:13
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Vobořil, 39. Barbora, 42. Fabiánek – 3. Volráb (Zukal, Drašar), 15. Zajan (Berka, Kopta), 29. Drašar (Vaněk), 31. Zajan (Bárdoš), 34. Petráš (Zajan), 35. Tůma (Kaltenböck), 37. Kaltenböck (Faigl, Oliverius), 37. Tůma (Oliverius), 40. Petráš (Kopta), 44. Petráš (Oliverius), 45. Tůma (Drašar, Zukal), 49. Volráb (Zukal), 55. Berka (Zajan)
Nymburk – Kobra 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Kolouch (Arnošt), 29. Stehlík (Jirásek), 33. Kolouch (Foerster), 55. Eis (Stehlík, Jirásek), 62. Eis (Kačírek) – 14. Antončík (Šergl), 20. Šmerha (Ryzák), 48. Šmerha (Kasík), 52. Šmerha (Kasík)
Kolín – Klatovy 3:6
17:07, konec
Branky a nahrávky: 5. Jankovský (Šafránek, Březina), 32. Netušil (Březina, Jankovský), 40. Šafránek (Netušil, Pýcha) – 2. Roubal D (Roubal J., Sysel), 10. Michel (Tulačka), 26. Rubner (D.), 53. Rubner (Tulačka, Houfek), 55. Rubner (Roubal D.), 59. Hanzlík (Vavřička, Michel)
Jablonec n/N – Sokolov 3:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Babec (Nezbeda, Homolka), 11. Tondr, 28. Frk (Bříška, Brokeš) – 12. Šik (Čurda, Kuběna), 24. Šik (Kuběna, Stříbrný), 30. Čejka (Trapl), 33. Kuběna (Vrána, Stříbrný), 35. Kuběna (Rohan, Hruška), 36. Zadražil (Bečvář), 41. Zadražil (Přindiš, Vracovský)
Vrchlabí – Řisuty 15:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Jirků (Půlpán A., Hozák), 20. Urban (Bendík, Bednář), 25. Mrňa, 26. Bláha (Bednář, Hlinka), 28. Jirků (Mrňa, Havránek), 30. Matějček (Berger), 34. Vágner (Berger), 38. Havránek (Jirků, Matějček), 38. Muška (Urban, Půlpán A.), 41. Havránek (Mrňa), 43. Matějček (Havránek, Jirků), 45. Půlpán A. (Urban), 45. Mrňa (Bendík, Půlpán T.), 50. Pilař (Moník J., Matějček), 51. Urban (Jirků, Chalupa)
Trutnov – Bílina 6:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Smékal (Kynčl), 16. Kubinčák (Martinec, Semorád), 18. Chytráček (Smékal, Janoušek), 24. Semorád (Kubinčák, Martinec), 48. Semorád (Martinec), 52. Kubinčák (Kalla, Semorád) – 13. Procházka (Komínek, Šimeček), 20. Sýkora (Brzek, Heinzl), 28. Brzek (Procházka, Komínek), 41. Komínek (Procházka), 45. Delmarche (Procházka, Komínek)
SHK Hodonín – Písek 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Matula (Matějka), 34. Franek (Matula, Matějka), 38. Škutchan (Šaršok), 40. Matula (Franek), 41. Matějka (Matula, Franek) – 40. Hučko (Sýbek), 43. Matějka (Hučko, Sýbek), 52. Sýbek (Koupal, Bílek)
Orlová – Havlíčkův Brod 4:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Ballner (Achmeťjanov, Šmíd), 16. Macuh (Hovsepyan), 49. Macuh (Hovsepyan, Cihlář), 59. Ballner (Achmeťjanov) – 20. Milfait (Voříšek, Matušík), 22. Milfait, 23. Milfait (TS), 27. Třetina, 28. Milfait (Třetina), 39. Voříšek (Milfait), 52. Dudycha, 52. Kopic
Opava – Mor. Budějovice 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Zelenkov (Spratek), 16. Spratek (Hendrych, Hartmann), 28. Wolf (Černý, Hendrych), 36. Černý (Chujac, Wolf), 39. Hendrych, 42. Spratek (Hendrych, Zelenkov), 46. Zelenkov (Hendrych, Spratek) – 8. Čejka (Ferda), 29. Pelikán (Ferda, Heinrich)
Nový Jičín – Žďár n/S 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 49. Zedník (Tomeček), 58. Málek (Tomeček, Kafka) – 8. Půža (Prokš, Wasserbauer), 18. Pleva (Váňa, Prokš), 26. Jícha (Bureš)
Val. Meziříčí – Tábor 8:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Seidler (Vaněk, Dvořák), 6. Báchor (Žák, Dvořák), 8. Seidler (Vaněk), 10. Dvořák (Jenáček, Hořanský), 15. Hořanský (Žák, Dalajka), 34. Žák (Seidler), 52. Seidler (Žák), 56. Brunec (Paťava) – 11. Kadilák (Pípal), 43. Košař (Březina, Duben), 45. Blažek (Drda)
Kopřivnice – David Servis 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Hrubý (Matěj M., Gola), 26. Gola (Hrubý), 28. Sluštík (Červenka), 33. Červenka (Puškár), 42. Kofroň (Sluštík, Puškár), 51. Hrubý (Mach M.) – 8. Šulčík (Škopek), 50. Jan Bárta (Jiří Bárta, Kříž)
Šumperk – Pelhřimov 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Sedlák (Vorobjev, Kuťák), 18. Mojžíš (Vachutka, Gewiese), 41. Drtil, 45. Sedlák (Vorobjev.), 48. Vorobjev (Sedlák), 53. Drtil (Čuřík, Vorobjev) – 3. Votápek (Kopic), 9. Votápek (Šána), 59. Šana (Votápek)
Slovensko – Ruský olympijský tím 5:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Buček, 27. Paulovič (Čerešňák, Kytnár), 37. Buček, 38. Lantoši (Sersen), 40. Puliš (Hudáček) – 25. Semjonov (Romanov, Fjodorov)
Kobra Praha B – Hvězda Praha 0:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Klečka (Klouda), 6. Nacházel (Veverka), 15. Nacházel, 18. Veverka (Velas), 19. Veselý (Čmejla), 25. Fuks (Chládek), 52. Fuks (Čmejla)
HC Turnov – Č. Lípa 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Maděra (Zákoutský), 45. Miškovský (Vondráček), 52. Eichler (Miškovský), 56. Maděra (Eichler), 58. Maděra (Vondráček) – 14. Veber (Žák), 39. Holčák
Frýdlant – HC Varnsdorf 6:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Beran (Čejka), 3. Beníšek (Smetaník), 18. Doubek (Slavík, Benda), 32. Kotrč (Rubeš), 33. Smetaník (Beníšek), 60. Maštera – 6. Matějka, 13. Rubeš (Žďánský, Šoltés), 16. Horák (Prokop, Procházka), 45. Procházka, 60. Damnitz (Horák)
Lomnice n/P – HC Jičín 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Junek (Mizera), 24. Mizera (Syrovátka), 47. Mizera (Martinec) – 52. Borovec (Žalud, Průšek)
Nový Jičín B – Studénka 3:13
10:15, konec
Branky a nahrávky: 31. Hilšer (Humplík), 57. Timura (Ertel), 59. Hilšer (Flegr) – 6. Linduška (Čáň, Gola), 6. Sochorek (Tomášek, Slovák), 13. Štěpjak (Pokorný, Sluštík), 15. Sochorek (Tomášek, Jedlička), 15. Štěpjak (Pokorný, Sluštík), 22. Sochorek (Jedlička, Slovák), 22. Sluštík (Pokorný, Štěpjak), 24. Martinčík (Tomášek), 25. Sluštík (Novák, Pokorný), 38. Lyčka (Sochorek, Tomášek), 42. Pokorný (Novák, Štěpjak), 45. Jedlička (Martinčík, Lyčka), 55. Slovák (Tomášek)
Wolves Č. Těšín – Bohumín 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Stružík (Smuž), 45. Matějíček (Pniok), 46. Malyjurek (Voznica, Piecha), 58. Malíř (Piecha) – 51. Putniorcz (Ivan)
H. Benešov – Rožnov p. R. 6:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Zigmund (Hejhal, Suchý), 12. Vaněk (Krupa, Hlísta), 31. Zigmund (Suchý, Hejhal), 40. Suchý, 53. Kovalovský (Zigmund), 63. Nardelli (Bendík) – 18. Cvečka, 28. Kroupa (Kunčický, Prycl), 34. Kroupa (Vavřík), 38. Kunčický (Vyvíjal), 50. Cvečka (Kunčický)
SK Karviná – Krnov 0:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Polok (Tošenovjan, Weiss), 45. Polok (Mosler), 46. Svoboda (Mosler, Dohnal), 52. Vlašánek, 54. Svobda (Ševčík), 56. Kylnar (Vysloužil)
Telč – Strakonice 3:4
16:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Prášek, 25. Lander (Šebesta, Nohava), 33. Kotrba – 27. Šebesta (Kopenec), 51. Samohejl (Kovář), 52. Hrubý (Dlouhý, Kovář), 61. Dlouhý
Veselí nLuž. – Milevsko 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Benda (Arnold), 33. Mikeska (Drs), 49. Benda (Čáp) – 4. Šimák (Šebesta), 12. Šimák (Pletka), 39. Müller (Radosta), 41. Müller (Štych), 60. Seidl
Kroměříž – Rosice 14:2
17:00, konec
Uh.Brod – Velká Bíteš 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Bujáček, 42. Bujáček (Vaněk, Mikulec), 44. Bujáček (Mikulec, Kubiš), 53. Podešva (Bařinka, Tomek), 56. Klusák (Mikulec), 59. Vaculín (Gureň, Heča) – 13. Novák (Šidák), 41. Šidák
Vel. Meziříčí – Březina 9:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Křenek (Střecha, Vlašín), 8. Sobotka (Bula, Pejchal), 17. Ambrož (Maštera, Burian), 20. Střecha (Slabý, Matov), 23. Sobotka (Pejchal, Vondráček), 28. Peschout (Strnad, Šimka), 44. Slabý (Křenek, Vlašín), 45. Maštera (Vlašín, Burian), 56. Matov (Střecha, Vlašín) – 26. Kousalík (Buhaj), 43. Hroudný (Kousalík)
Uh. Hradiště – Blansko 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Antoňů (Vítek), 14. Vítek (Sedláček), 41. Král (Pilát, Vítek), 50. Král (Antoňů M.), 59. Antal (Antoňů T.), 60. Hussein (Berla, Sedláček)
Tachov – Klatovy 3:9
16:45, konec (P)
Branky a nahrávky: 1. Čadek (Kubeš), 36. Jakubec (Malý, Berčík), 50. Čadek (Fidler) – 2. Fořt (Babka), 14. Vondryska (Mrázek, Topinka), 16. Fořt (Čuban, Vizinger), 33. Vizinger (Čuban, Krs), 36. Babka (Kuželík, Valečka), 44. Kuželík (Babka, Krs), 46. Kuželík (Vizinger, Čuban), 48. Babka (Kuželík, Mrázek), 57. Vizinger (Fořt, Čuban)
Čerti Ostrov – HC Baník Sokolov B 5:5
17:00, konec (P)
Branky a nahrávky: 20. Troška (Danyo, Troška), 42. Večeřa (Sádlo, Danyo), 42. Krejsa (Troška), 47. Troška (Troška), 51. Danyo (Krejsa, Troška) – 1. Hauzr, 21. Kurnfurst (Prachař, Hauzr), 30. Prachař (Říha), 31. Kelllner, 37. Bodnár
Kaznějov – HC Rokycany 2:4
18:00, konec (P)
Branky a nahrávky: 19. Kocman (Tyll, Samek), 22. Dobrý (Baďouček) – 7. Švík (Kocman, Martinec), 15. Pour (Vajner), 30. Kocman (Švík), 51. Nový (Krýner)
Černošice – Rakovník 9:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Sobotka (Vladyka, Brejcha), 6. Šalamoun, 17. Pulkrab (Hofmeister), 20. Hofmeister (Formánek), 20. Šalamoun (Vladyka, Jobek), 27. Jobek (Pulkrab), 31. Formánek (Hofmeister), 42. Formánek (Staněk), 56. Brejcha (Jobek) – 9. Kratochvíl (Ambroz), 27. Macháček (Kounovský, Hegenbart), 39. Klaus (Mikeš, Tolkner)
Lev Benešov – V.Popovice 8:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Rittig (Sládek, Kaňka), 23. Bursík (Formánek), 34. Kočí (Kaňka), 34. Polesný (Formánek, Kotýnek), 40. Sládek (Stejskal, Formánek), 49. Formánek (Sládek, Korvas), 52. Polesný (Starec, Bursík), 56. Dušek (Stejskal, Janák) – 7. Petrželka (Kučera, Krejčí), 8. Freisler (Rejna, Slavík), 13. Slavík (Rejna, Braniš), 24. Mocek (Freisler)
Poděbrady – Žabonosy 4:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 36. Rindoš (Jedlička), 39. Cafourek (Rindoš), 58. Žalud (Tuma), 62. Jedlička (Rindoš, Pojkar) – 3. Mejzr (Kubát, Kunášek), 4. Kedršt, 35. Morkes (Mejzr)
Kralupy n. Vltavou – Mělník 1:5
18:15, konec
Branky a nahrávky: 45. Šebesta (Borkovec) – 1. Havel (Šubrt), 1. Macek (Novotný), 21. Havel (Litera, Cicvárek), 22. Šípek (Kubica), 48. Krejza
Klášterec nO – Litoměřice B 3:2
17:00, konec (SF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Hartman (Kosina, Blažek), 57. Suk (Blažek, Hartman), 58. Procházka (Vlastník) – 23. Damašek (Zedek), 48. Pavlata (Domský)
Louny – Kadaň 6:5
17:00, po s.n. (1:0) (SF)
Branky a nahrávky: 3. Petržílka (Růžek), 7. Kousek (Šedivý), 27. Kousek (Vavrica, Panocha), 28. Růžek (Panocha), 49. Vavrica (Růžek, Říha), rozh. náj. Kousek – 6. Jíra (Kulich), 15. Kulich (Jíra), 20. Krpenský (Holán, Tenkač), 24. Polanský (Kulich), 28. Polanský (Kočí)