Slavia – Přerov 2:3
14:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Brož (Barák), 40. Vlček (Duda, Hrdinka) – 8. Sikora (Popelka), 20. Š. Kratochvíl (M. Kratochvíl), 21. Tomi
Kladno – Poruba 2011 3:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Kružík (Machač, Svedlund), 31. Jelínek (Machač, Nash), 58. Jelínek (Machač) – 34. J. Káňa (Vymazal, Ovčačík)
Benátky n/J – Prostějov 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 54. Průžek (Kolmann, Jeník) – 36. L. Luňák (J. Zdráhal, Račuk), 39. J. Zdráhal (Venkrbec, Krejčiřík), 60. Venkrbec (J. Zdráhal, L. Luňák)
Litoměřice – Ústí n/L 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. M. Kadlec (Pavlas, Marcel), 26. Marcel (M. Kadlec), 32. Eret (M. Kadlec, Jícha), 43. Strejček (Eret, Smetana), 52. J. Kloz (Korkiakoski, Pavlas), 53. J. Kloz (M. Kadlec, Pavlas) – 5. J. Havel (Roubík), 11. Jánský (T. Jandus)
Frýdek-M. – Havířov 3:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Martynek (Peterek), 30. Kaukič (Husák), 47. Martynek (Klimša, Bartko) – 1. Kotala (Gřeš, Bořuta), 8. F. Seman (O. Procházka, Rehuš), 12. Cihlář (Maruna, Gřeš), 41. Kotala (Gřeš, R. Veselý), 44. Kotala (Gřeš), 45. Žukenov (Maruna, Chroboček), 49. O. Procházka (Matai, Rehuš)
Vsetín – Kadaň 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Pitule (Kopta, Jenáček), 15. Rob (Pechanec, Teper), 29. Karafiát (Březina, Kucharczyk), 52. Rob (Slováček, Jonák), 59. Rob (Hryciow, Jonák) – 57. Maršoun (Buchtela, Šulek), 57. Chlouba (Šťovíček, Kůs)
Jihlava – Motor ČB 0:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Karabáček (Čermák), 47. Babka (Beránek, Dančišin)
Dallas – San Jose 3:2
02:10, konec
Branky a nahrávky: 35. Janmark (R. Polák), 45. Heiskanen (Pitlick, Faksa), 47. B. Ritchie (D. Shore, Spezza) – 10. E. Kane (E. Karlsson, Donskoi), 47. Couture (E. Karlsson, Dillon)
Edmonton – Minnesota 7:2
03:08, konec
Branky a nahrávky: 5. Draisaitl (McDavid), 8. Nugent-Hopkins (Khaira, Nurse), 9. McDavid (K. Russell, Gravel), 42. Kassian (Lucic, Benning), 51. Draisaitl (McDavid), 54. Chiasson (Khaira, A. Larsson), 58. Nurse (Draisaitl, McDavid) – 11. M. Foligno (Hendricks, J.T. Brown), 48. Niederreiter (Parise, Coyle)
Anaheim – Carolina 1:4
04:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Silfverberg (Dotchin) – 22. C. Bishop, 42. Pesce (T. Teräväinen), 43. Williams (C. Bishop, Svečnikov), 59. Aho (T. Teräväinen)
Buffalo – Philadelphia 2:6
19:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Eichel (S. Reinhart, Skinner), 13. Eichel (Pilut, Ristolainen) – 13. J. van Riemsdyk (Giroux), 31. Provorov (Laughton, M. Raffl), 43. Giroux, 49. Simmonds (Gostisbehere, Voráček), 50. Weise (M. Raffl, Giroux), 51. Konecny (Giroux, J. van Riemsdyk)
Los Angeles – Vegas 5:1
22:10, konec
Branky a nahrávky: 9. Ščerbak (Muzzin), 33. Luff (Leipsic, Kempe), 37. J. Carter (Doughty, Forbort), 43. Forbort (Toffoli, Amadio), 59. N. Thompson (Muzzin, Amadio) – 5. O. Lindberg (Nosek, Carpenter)
Č. Budějovice – Vítkovice 4:8
12:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 3. Masopust (Čížek, Krcho), 22. Silný (Krcho), 27. Škola (Silný), 49. Vaculík (Schwartz, Š. Masopust) – 17. Fridrich (Bernovský), 20. Ivan (Lewandowski), 26. Fridrich (Bernovský), 30. Bernovský, 36. Konečný (Lednický, Beránek), 40. Konečný (Vojtovič), 42. Tvrdý, 60. Ivan (Bernovský, Fridrich), 62. Fridrich
Jihlava – Havlíčkův Brod 3:4
12:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 31. Čermák (Chlubna), 32. Chlubna (Čermák), 36. Brož, rozh. náj. Chlubna – 9. Cachnín (Tecl, Švec), 15. Cachnín (Dudycha, Vacík), 16. Nepokoj (Kopic, Vaňous), 60. Vacík (Dvořák, Hromádka)
Olomouc – Přerov 2:1
12:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 5. Matiaško (Podlaha), 19. Ministr (Tomajko, Handl) – 58. Zmeškal (Borot)
Chomutov – Kladno 4:3
12:30, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 34. Gut (Ouřada, Zeman), 38. Vaněk (Vrhel, Gut), 39. Ouřada (Gut, Zeman), 40. Váchal, 64. Chlán (Gut, Ouřada) – 22. Filip (Štrombach), 40. Volráb (Filip, Hašek), 46. Bernat
Vsetín – Pardubice 2:6
12:45, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 23. Pospíšil (Jenáček), 40. Frimel – 21. Chára (Bucek), 26. Rozlílek (Koffer, Rohlík), 30. Chára (Pochobradský, Dubovčí), 33. Rozlílek (Rohlík, Koffer), 49. Pochobradský (Dubovčí, Chára), 50. Antoníček (Trejbal), 63. Leder (Bucek, Pochobradský)
Žďár n/S – Mountfield HK 3:4
13:15, po prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 12. Pětník (Jindra), 30. Vlk (Konečný, Vašíček), 45. Vašíček (Konečný) – 20. Naar (Pěnčík, Šedivý), 22. Pinkas (Síla), 47. Jušta, 63. Pěnčík
Havířov – Zlín 2:4
13:30, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 33. Ševěček (Zdeněk, Juhász), 43. Juhász (Szturc, Grygar) – 1. Sedláček (Podešva, Riedl), 27. Luža (Sedláček), 60. Pröschl (Jaroněk), 60. Luža
Salzburg – Třinec 3:4
14:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 5. Hede (Lindner, Peterka), 17. Peterka (Obu, Hede), 18. Borzecki (Varejcka, Huber), 62. Polegoshko – 6. Krč (Wardas), 25. Raška (TS), 34. Krzak (Matěj, Indrst), 48. Pastor
Liberec – HC Litvínov 3:4
16:00, po prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 16. Nezbeda (Jansa, Ira), 17. Vomáčka (Dospěl), 53. Cikhart (Šafařovský) – 11. Dufek (Kysela), 28. Jindra (Bártek), 32. Berka (Dufek), 62. Svoboda
K. Vary – Mladá Boleslav 4:1
17:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 3. Křemen (Kořán), 55. Křehlík (Novák, Bednář), 59. Hotěk (Jiskra, Křemen), 59. Bernáth, 62. Hotěk (Křemen, Novák) – 12. Zajíček (Dlask)
Havířov – Vítkovice 1:2
10:15, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 7. Vojkůvka (Horváth, Kusak M.) – 4. Brada (Holaník), 15. Krejsa (Holaník, Petr), rozh. náj. Machů
Mountfield HK – Kladno 3:5
12:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 23. Slafkovský (Gaspar), 35. Havlíček (M. Pinkas, Beneš), 54. Slafkovský, rozh. náj. Beneš – 32. Sojka (Kohlíček, Štěpánek), 42. Ticháček (Hrabík, Procházka), 45. Ticháček (Danda, Hrabík), 48. Sojka (Alscher), 57. Šapovaliv (Kouba)
Zlín – Kometa Brno 3:5
12:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 10. Chludil, 12. Kráčalík (Mojžíš), 16. Chludil (Frömel) – 39. Horký (Šalé, Mišiak), 50. Sedláček (Kos), 51. Sedláček (Kos, Svozil), 57. Svozil (Fajmon), 60. Svozil
PZ Kladno – K. Vary 2:6
12:00, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 14. Kulich (Vimmer), 47. Vosyka (Redlich, Bareš), rozh. náj. Hurta – 7. Matas, 10. Czingel (Blecha), 15. Vogel (Houdek, Rymon), 47. Rymon (Remeš), 54. Remeš, 58. Botoš (Rymon)
Warriors Brno – Vsetín 1:5
12:00, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 43. Lysoněk (Zelinka, Ulbricht) – 3. Turek (Půček, Kuchařík), 20. Jurek (Kočí, Kunst), 21. Babeliak (Jurek, Kunst), 28. Adámek (Dědek, Čajanová), 39. Kunst (Čajanová), 63. Půček (Kunst)
Plzeň – Slavia 3:2
12:30, po prodl. (Nad. A)
Branky a nahrávky: 2. Špaček (Kupčo, Hauser), 58. Kupčo (Špaček, D. Soukup), 65. Václavík (Jánský) – 11. Malínek (Vymětal), 16. Malínek (Rulc, Hrdlička)
Přerov – Olomouc 4:1
12:30, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 49. Hlávka (Zembol), 50. Jobánek, 51. Brázda (Jobánek, Hradil), 60. Juřička (Kuncek), rozh. náj. Juřička – 5. Ruda (Lambert)
HK MD Šumperk – Technika Brno 3:0
13:15, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 13. Slováček (Burda), 21. Kučera (Fibigr, Koutecký), 22. Diviš (Slováček), 61. Fibigr (Kučera)
Tábor – Jihlava 3:0
14:30, konec (Nad. D)
Branky a nahrávky: 34. Nevšímal (Janda), 40. Nevšímal (Eremiáš), 47. Kundrát (Polák), rozh. náj. Nevšímal
Chomutov – Sparta 4:3
16:00, po prodl. (Nad. C)
Branky a nahrávky: 17. Š. Němec (T. Svoboda, Kovár), 42. Príhoda (Martínek), 58. Štefančík (Š. Němec, Pöschl), 61. Kovár (Štefančík, Iljuk) – 28. Höll (David, Kalný), 31. David (Höll, Vitouch), 43. Krupička
Žďár n/S – Č. Budějovice 1:7
16:15, konec (Nad. D)
Branky a nahrávky: 46. Bačo, 61. Bačo (Macek) – 4. Kudrnáč (Petrásek), 8. Kudrnáč (Budík), 16. Budík (Hromada, Petrásek), 36. Budík (Lukeš), 38. Cibulka (Kašpar, Dubský), 44. Willmann (Kašpar), 53. Kašpar (Cibulka)
Kobra – Třemošná 4:1
17:15, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 16. Nápravník (Mašek), 29. Strnad (Valenta, Nápravník), 39. Valenta (Strnad), 57. Tichý (Rajilič, Strnad) – 41. Houdek (Beníšek), rozh. náj. Malkovský
Liberec – HC Litvínov 5:4
18:30, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 1. Hujer (Masař, Dvořák), 12. Měchura (Putz, Trunda), 33. Hujer (Dvořák), 36. Měchura (Šedivý), 55. Šedivý (Gajda, Trunda) – 6. Slavík (Brouček, Krocker), 9. Brouček (Slavík), 20. Brouček (Krocker), 44. Slavík (Hocelík), 61. Slavík (Brouček)
Vladivostok – Barys 1:3
08:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Glazačev (Vicharev, Karmaškov) – 16. Cormier (Boyd, Vi Svedberg), 39. Dietz (Blacker), 59. Cormier (Blacker)
Novosibirsk – Čeljabinsk 1:2
11:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 36. Pervušin (Zyrjanov) – 8. Dugin, 65. Szczechura (Bailen)
Magnitogorsk – Spartak Moskva 7:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 5. N. Shore (Jazkov, Bulíř), 11. Rasmussen (Antipin, Mozjakin), 14. Dronov (Čibisov, Pakarinen), 20. Ellison (Mozjakin), 24. Mozjakin (N. Kuljomin, Ellison), 32. Ellison (Antipin, Mozjakin), 50. Ellison (Mozjakin, Timkin) – 1. R. Hanzl (Kalinin), 6. Dyblenko (Cyplakov), 26. Zubov (Grišin)
N.Novgorod – Nižněkamsk 5:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Bodie (Šenfeld), 23. Korobov (Sabolič, Verjajev), 28. Verjajev, 30. Holm (Galuzin, Sabolič), 46. Miele (Šenfeld, Paršin) – 38. Padakin (An. Sergejev), 40. Jo. Nättinen (An. Sergejev, Puustinen), 54. Nestrašil (Šaripzjanov)
Soči – Omsk 3:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 1. D. Alexandrov (Archipov), 5. Točickij, 26. Tomilin (Zborovskij, Altybarmakjan) – 20. Zernov (Širokov, Franson), 52. Pivcakin (K. Petrov)
Viťaz – Dynamo Moskva 2:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 22. A. Sjomin (Jevsejenkov), 24. M. Aaltonen (Rendulić, Šinkevič) – 2. Igumnov (Pankratov, Koivisto)
HC Slovan – Kazaň 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 34. Lamper (Hrnka, Červený) – 7. Azevedo (Sekáč), 42. Jarullin (Markov, Galijev)
Bonnyville – Česko 1:5
03:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Constable (Leyer, Kraus) – 36. Blümel (Malík, Sedlák), 37. Půček (Aubrecht, Teplý), 38. Šik (Adámek, J. Dvořák), 52. Rousek (Kern), 55. Kern (Rousek, Müller)
Dvůr Králové n. L. – Bílina 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Hoskovec (Půhoný), 13. Řepík (Hoskovec, Půhoný), 17. Matějíček (Půhoný), 41. Dušek (Luštinec, Valášek), 56. Řezníček (Franc), 57. Fořt (Panna, Kocián) – 3. Procházka (Grnusin, Sýkora), 59. Procházka (Kobes, Sýkora)
Letňany – Mostečtí Lvi 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Fabiánek (Chlouba, Dyrynk), 21. Barbora (Schwamberger), 28. Procházka (Chlouba, Vobořil), 35. Vobořil (Vitouch, Soukup), 50. Barbora (Hradil, Schwamberger) – 15. Smolka (Bakrlík, Havlůj), 34. Bakrlík (Čmolík, Havlůj), 40. Bakrlík (Smolka), 51. Hdrlička (Kýhos)
Nymburk – Klatovy 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Stehlík (Eis, Arnošt) – 32. Uhlík (Tulačka, Michel), 35. Tulačka (Uhlík, Švarc), 40. Vavřička (Matiášek), 54. Uhlík (Michel, Hanzlík)
Kolín – Děčín 4:5
17:07, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Zumr (Březina, Šafránek), 22. Semirád (Kozák, Hanzl), 36. Semirád (Kozák, Martínek R.), 42. Netušil (Němec) – 8. Drašar (Kaltenböck), 8. Faigl (Kordule, Oliverius), 21. Oliverius (Kaltenböck, Faigl), 27. Bárdoš (Petráš), 61. Petráš (Voltráb)
Jablonec n/N – Kobra 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Babec (Bříška, Homolka), 34. Plíhal (Mrkvička, Bříška), 41. Bříška (Tondr), 51. Tondr (Bříška, Plíhal), 54. Nezbeda (Pavlů, Mulač) – 2. Hlinka (Slabý), 56. Nestrašil (Ryzák)
Trutnov – Řisuty 5:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Janoušek (Vacek), 21. Fedulov (Kalla), 23. Semorád (Martinec, Suk), 47. Vacek, 50. Martinec (Semorád, Kubinčák) – 9. Rudovský (Hampl), 27. Krpata (Vyskočil, Šíma), 28. Hampl (Krpata), 31. Krpata (Potechin, Kolařík), 41. Urbanec (Rod, Potechin), 46. Chládek (Hampl, Řepka), 59. Patyk (Rod, Dostál)
SHK Hodonín – Pelhřimov 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Jurča (Škutchan, Dresler), 18. Růžička (Finsterle, Sedlák), 21. Finsterle (Matula, Mikéska), 42. Charvát (Jurča, Škutchan), 48. Růžička (Finsterle, Matula), 51. Matula (Růžička) – 31. Kaminski (Votápek, Kříž), 32. Bazala (Krtek, Adam), 60. Krtek (Adam, Holík)
Orlová – Písek 6:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Akhmetianov (Kysučan), 13. Blaško (Amirov), 26. Kovařík (Kropka.), 29. Štěpánek, 34. Ballner (Kysučan., Janiczek), 44. AKhmetianov (Ballner, Kropka) – 3. Hučko (Parýzek), 14. Sýbek (Parýzek.), 52. Polata (Koupal), 57. Hučko (Parýzek)
Opava – Havlíčkův Brod 4:3
17:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 24. Krejčí (Herman, Černý), 30. Rousek (Hendrych, Krejčí), 35. Wolf (Herman, Černý), rozh. náj. Hendrych – 4. Kadeřávek (Milfait, Michálek), 23. Beneš (Kadeřávek), 32. Blinka (Beran, Kozlík)
Nový Jičín – Mor. Budějovice 0:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Plachý (Heinrich), 42. Kadela (Lupač)
Val. Meziříčí – Žďár n/S 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Žák (Dvořák), 49. Raška (Martiník), 55. Martiník (Žák, Holiš) – 31. Bureš (Jícha, Čermák)
Šumperk – David Servis 6:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pokorný (Haloda M.), 20. Plášek (Romančík, Sedlák), 40. Čuřík, 49. Čuřík (Ďurač), 53. Gewiese (Ďurač, Vorobjev), 53. Králík (Pokorný, Vaněk) – 41. Ferebauer (Kříž, Kronus)
Tábor – Kopřivnice 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 52. Březina (Sladkovský) – 6. Kofroň (Marek, Sluštík), 32. Sluštík (Kofroň), 36. Marek (Sluštík), 39. Kofroň (Ficek), 47. Tomášek (Gebauer, Krutil)
Karlovy Vary – SOHO Olomouc 4:3
15:30, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 8. Berger (Wágner), 14. Wágner (Hrbek), 32. Forgo (Berger), rozh. náj. Berger – 13. Novák (Večeřek), 23. Klíma (Buriánek), 32. Ferenčík (Večeřek)
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge 0:8
16:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Ligda (Rauš), 9. Joppa (Z. Hábl), 21. Joppa, 24. Pálat (Z. Hábl), 29. D. Hábl (Palát), 34. Joppa, 39. Z. Hábl (Ligda), 43. Ligda (Joppa)
SHK Mustangové – Studénka Sledge 3:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Hering, 34. P. Kubeš, 36. Hering (Štěpják) – 3. Kalegaris (Lisov), 11. Lisov (Fojtík), 15. Lisov (Kalegaris), 21. Flis (Kalegaris, Lisov), 35. Kalegaris (Lisov, Flis), 36. Lisov, 37. Lisov
HC TNP Praha – Hvězda Praha 0:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Veverka, 26. Hyršl (Křivokapič, Klečka), 37. Čmejla (Klement), 40. Chvála (Velas, Nacházel)
Zbraslav – Kobra Praha B 4:8
20:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Sůva (Dongres), 20. Krejčí (Koliš), 44. Sůva (Šnajdr), 54. Sůva (Dongres) – 3. Novák (Zmeškal, Král), 7. Gron (Jonáš, Kohel), 13. Novák (Gron), 23. Král (Zmeškal), 24. Kinčl (Malovický, Michalů), 33. Maciboba (Malovický), 38. Kohel (Gron, Jonáš), 55. Král (Sládek)
Č. Lípa – Frýdlant 10:9
16:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Šesták (Holčák, Minařík), 19. Preussler (Češka), 33. Holčák, 40. Preussler (Černý), 49. Preussler, 49. Češka (Preussler, Žák), 52. Preussler (Minařík, Žák), 54. Holčák (Preussler), 54. Češka (Michajličenko), 57. Češka (Šesták) – 10. Klinger (Chlum), 11. Šír (Benda), 24. Benda (Šír), 25. Beran (Rubeš, Doubek), 28. Matějka, 31. Klinger, 32. Šír (Mečíř), 36. Kolmann (Mečíř), 38. Mečíř
Frýdek-M. "B" – Bohumín 2:4
12:45, konec
Branky a nahrávky: 19. Heralt (Mičulka), 20. Mičulka (Fiala) – 13. Ivan (Putniorz), 13. Prokop (Javín), 26. Sysala, 35. Kopún (Prokop)
H. Benešov – Nový Jičín B 16:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Bendík (Podzimný, Hlísta), 12. Mlýnek (Suchý, Mičola), 13. Vrábel (Hlísta, Kret), 13. Hejhal (Pražák, Pělucha), 19. Suchý (Mlýnek, Mičola), 21. Bendík (Vrábel), 31. Mlýnek (Fraš), 31. Bendík (Vrábel), 32. Krupa (Adamec, Kažimír), 38. Mičola (Mlýnek), 40. Hejhal (Bendík, Pražák), 46. Vrábel (Bendík), 46. Pražák (Hejhal, Vaněk), 48. Vrábel (Kret, Hlísta), 53. Vaněk (Hejhal), 60. Bendík (Kažimír)
Krnov – Studénka 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Vlašánek (Galvas, Tošenovjan), 36. Kostovský (Tichý), 38. Kubík (Kostovský, Svoboda), 60. Michálek – 13. Novák (Sluštík, Slovák)
Wolves Č. Těšín – Rožnov p. R. 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Patrman (Malyjurek), 6. Altera (Pniok), 13. Patrman, 35. Křibík, 48. Piecha (Altera) – 9. Mynarčík (Holý), 25. Fojtík (Kunčický, Vavřík), 38. Holý (Cvečka), 44. Kroupa (Tůma)
Telč – Tábor B 1:5
16:30, konec
Branky a nahrávky: 43. Prášek – 11. Adamec (Ježek), 18. Adamec (Pípal, Ježek), 28. Pospíchal (Kratochvíl), 37. Pípal (Adamec), 58. Prštický (Novák)
Humpolec – Soběslav 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Brychta, 17. Hubata (Dolejš, Brychta), 34. Hynek, 59. Daňhel (Jelínek, Dvořák) – 7. Hraňo (Hák), 44. Hák (Chalupský, Matoušek)
Radomyšl – Pelhřimov B 8:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Procházka (Fríd), 19. Bárta (Pěnička), 20. Hovora (Hřebíček, Fríd), 25. Procházka (Fríd), 30. Vlk, 50. Hovora, 53. Jungbauer (Fríd), 58. Fríd (Jungbauer, Procházka) – 4. Šulák (Vrátný), 5. Vraný (Svoboda), 9. Šulák (Vrátný), 16. Svoboda (Zadražil), 59. Svoboda
Březina – SHKM Hodonín 5:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Boček J., 26. Hroudný (Boček J., Cívka), 41. Boček J. (Buhaj), 48. Cívka (Buhaj), 52. Boček J. (Hroudný, Cívka) – 29. Polák (Černohous), 31. Sajdl (Kučera, Směřička), 40. Sajdl (Kučera), 44. Kučera (Tomi, Směřička), 50. Janás (Peš, Lidák), 56. Peš (Polesný, Kuba)
Břeclav – Velká Bíteš 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Lenkovič (Papp), 14. Klimovič (Zháňal, Lenkovič), 26. Zháňal (Papp, Lenkovič), 29. Průdek (Göndor), 31. Dora (Průdek) – 15. Michálek (Bednář), 23. Biolek (Račický), 46. Grman (Florek, Šidák)
Uh.Brod – Boskovice 4:9
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Kužílek (Mojžíš), 33. Mojžíš (Šiller, Mikulec), 56. Vaculín (Šiller), 60. Mikulec (Heča) – 4. Šmíd (Šebek), 17. Hnilička (Václavík, Skácel), 24. Václavík (Dufek, Krejčiřík), 26. Dufek (Klaus), 27. Václavík (Hnilička), 31. Klaus (Skácel, Šmíd), 31. Skácel (Václavík, Krejčiřík), 37. Skácel (Krejčiřík, Václavík), 58. Pelikán (Maksa)
Kroměříž – Uh. Hradiště 13:3
17:00, konec
HC Rokycany – Třemošná 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Kocman (Švík), 14. Kocman (Švík, Geltner), 43. Martinec, 55. Hauer (Geltner) – 26. Sedlák (Šibra), 51. Kepka (Sedláček)
Nejdek – HC Baník Sokolov B 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Jakubal (Funk), 22. Kopfstein (Funk), 33. Orlich (Rizvanovič) – 21. Salajka (Kurfürst, Prachař), 27. Pastler (Prachař)
Cheb – Trstěnice 11:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Šafařík (Račanský, Strýček), 11. Sus (Musil, Krutina), 18. Račanský (Strýček, Šafařík), 25. Račanský (Šafařík), 30. Kala, 33. Krutina (Kala), 37. Stecker (Stecker), 42. Sus (Musil), 53. Račanský (Šafařík, Strýček), 55. Krutina (Kala), 58. Šafařík (Račanský, Beer) – 53. Večeřa (Kadlec), 56. Loskot (Sádlo)
Klatovy – HC Domažlice 4:6
17:45, konec
Branky a nahrávky: 26. Čuban (Vondryska, Vizinger), 30. Hochman (Vizinger), 32. Vizinger (Krs, Kubeš), 34. Vizinger (Mrázek) – 4. Kučera (Polata, Baxa), 10. Setikovský (Polata), 11. Kulhánek (Baxa, Polata), 45. Baxa (Polata), 49. Polata (Baxa), 60. Polata
Kaznějov – Tachov 12:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Potůček (Komanec), 16. Komanec (Potůček), 18. Markov (Baďouček), 20. Dobrý (Baďouček, Markov), 22. Dobrý (Pejchar), 29. Hajšman (Baďouček), 36. Potůček (Komanec), 37. Baďouček (Hajšman), 39. Pejchar (Růžička, Urbánek), 41. Dobrý (Růžička, Tyll), 45. Komanec (Urbánek), 57. Dobrý (Potůček) – 7. Čadek (Kubeš), 10. Gažík (Svoboda), 13. Svoboda (Jirků), 15. Jirků, 43. Kubeš (Čadek), 49. Gažík (Jirků)
Poděbrady – Lev Benešov 11:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Jedlička (Tuma), 8. Jedlička (Tuma, Hrdina), 13. Jedlička (Šafra), 15. Pojkar (Jedlička), 18. Jedlička, 34. Příhoda (Jedlička, Rindoš), 45. Tuma (Šafra), 46. Tuma (Hrdina, Jedlička), 47. Tuma, 56. Jedlička (Šafra), 57. Cafourek (Rindoš, Příhoda) – 11. Dušek (Holeš, Kotýnek), 12. Kaňka (Zderadička, Fedoročko), 24. Zderadička (Stejskal), 31. Fedoročko (Sládek, Kočí), 33. Stejskal (Starec, Holeš), 60. Kaňka (Rittig, Sládek)
Mladá Boleslav B – V.Popovice 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Rovný (Protivný, Bílek), 22. Vondrlík (Franc), 32. Tregl (Kysela), 34. Kysela (Tregl), 46. Kollman (Franc) – 8. Lacek (Mareček), 34. Rejna
Příbram – Kralupy n. Vltavou 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Kadič (Pejsar, Grubner), 9. Gengel (Pouska, Mikeska), 18. Mácha (Mikeska, Pouska), 59. Pejsar (Kadič) – 54. Prášek (Roubal)
Králův Dvůr – Černošice 4:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Piovarči, 33. Veber, 39. Sagan (Pánek, Veselý), 60. Piovarči (Mahel) – 12. Hofmeister (Formánek), 15. Formánek (Hofmeister, Pulkrab), 16. Brejcha (Šalamoun, Krudenc), 28. Formánek (Hofmeister, Staněk), 31. Šalamoun (Krudenc), 46. Hofmeister (Formánek, Staněk), 59. Krudenc (Loskot, Brejcha)
Neratovice – Mělník 1:8
18:30, konec
Branky a nahrávky: 37. Pokora (Štukheil, Pařík) – 4. Šípek (Havel), 25. Macek (Šípek, Šubrt), 26. Havel (Šípek, Šubrt), 27. Havel (Škarohlíd), 33. Havel (Šubrt), 35. Macek (Šícha, Stinka), 47. Macek (Šípek, Havel), 52. Šícha (Chvátal)
Roudnice – HC Lovosice 11:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Pokorný (Čichovský), 6. Bačkády (Kasal), 17. Brandejský, 25. Brandejský (Vacek, Kasal), 31. Brandejský (Pokorný), 33. Bačkády, 42. Nenadál (Beránek), 49. Pokorný (Nenadál), 54. Pokorný, 54. Nenadál, 55. Bačkády (Čichovský, Brandejský) – 5. Černý (st.), 10. Kříž (Černý), 14. ml. (Beneš), 57. st. (ml.)
Kadaň – Klášterec nO 3:6
18:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Hubínek (Krstev), 5. Kočí (Toman), 36. Bartók (Holán) – 8. Bečka (Hartmann), 11. Beran (Drazdík, Bárta), 16. Hartmann (Váňa), 26. Matějka, 54. Videv (Bečka, Hartmann), 59. Drazdík (Bečka, Bárta)