Švédsko – Rusko 1:4
12:00, konec
Branky a nahrávky: 46. Lilja (Bengtsson, Persson) – 31. Kuzmenko (Chafizullin, Barabanov), 39. Ketov, 51. Kuzmenko (Byvalcev, Šalunov), 59. Loktionov (Tělegin, Byvalcev)
Finsko – Česko 3:0
16:55, konec
Branky a nahrávky: 13. Ruotsalainen (Pesonen, Kivihalme), 27. Jo. Nättinen (Pesonen), 33. Manninen
Washington – Columbus 1:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Niskanen (Bäckström, Kuzněcov) – 18. Bjorkstrand (N. Foligno, Wennberg), 46. Duclair (Panarin, Werenski)
Toronto – New Jersey 6:1
01:20, konec
Branky a nahrávky: 13. Tavares (Hainsey, Rielly), 22. Kadri (Marleau), 26. Co. Brown (P. Lindholm, Hainsey), 36. A. Johnsson (Gardiner, P. Lindholm), 38. Rielly (Kadri), 53. Ennis – 28. Zajac (Coleman)
Detroit – NY Rangers 3:2
01:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 42. Abdelkader (Nyquist), 58. Athanasiou (Nielsen, Kronwall), 65. D. Larkin (Athanasiou, Green) – 38. Shattenkirk (DeAngelo, K. Hayes), 39. Pionk (Zibanejad, Bučněvič)
St. Louis – San Jose 4:0
02:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Pietrangelo (Tarasenko), 26. R. O'Reilly (Schwartz), 34. Schwartz (Bozak, Steen), 53. Steen (Bozak, Parayko)
Winnipeg – Colorado 5:2
02:05, konec
Branky a nahrávky: 11. Connor (Scheifele, Wheeler), 14. Scheifele (Wheeler, Morrissey), 46. Ehlers (Wheeler), 51. Laine (Wheeler, Byfuglien), 59. Wheeler (Scheifele) – 43. E. Johnson (Söderberg, Zadorov), 47. Jost (Kerfoot, Barrie)
Anaheim – Minnesota 1:5
04:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Åberg (H. Lindholm, Montour) – 2. Greenway (J. Eriksson Ek, Coyle), 24. Zucker (Mikael Granlund, Spurgeon), 28. Mikael Granlund (Zucker, Brodin), 51. Brodin (Spurgeon), 57. Mikael Granlund (Zucker, E. Staal)
Buffalo – Vancouver 4:3
19:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 5. Beaulieu (Okposo, Dahlin), 58. Skinner (S. Reinhart, Ristolainen), 59. S. Reinhart (Ristolainen, Dahlin), rozh. náj. Mittelstadt – 39. Eriksson (M. Granlund, Horvat), 40. Virtanen (Roussel), 44. Gudbranson (Eriksson, Roussel)
Philadelphia – Chicago 4:0
19:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Giroux, 30. Couturier (Giroux), 45. Couturier (Giroux, Provorov), 59. Patrick (Couturier)
Dallas – Nashville 4:5
20:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Pitlick (Faksa), 27. Seguin (Honka, Ničuškin), 35. Spezza, 49. Gurjanov (Gleason, Ja. Benn) – 21. Hartman, 41. Johansen (Josi, Arvidsson), 42. Y. Weber (Fiala, Bitetto), 60. Josi (Johansen, F. Forsberg), 63. Ekholm (Turris, P. K. Subban)
Švédsko – Finsko 0:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Klemetti (Ylönen), 33. Nyman (Kupari, Heponiemi), 49. Puustinen (Ylönen), 55. Virtanen (Kaskinen)
Česko – Rusko 5:6
18:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Hladonik (Plášek), 20. Galvas (Machala), 27. Jeník (Galvas), 30. Teplý (Pour), 54. Galvas (Machala) – 12. Morozov (Denisenko, Kravcov), 18. Denisenko (Kovalenko), 20. Kravcov (Denisenko, Kovalenko), 29. Dorofejev (Kravcov), 30. Denisenko (Kovalenko, Pavlikov), 48. Denisenko (Kovalenko, Kravcov)
Finsko – Česko 2:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Isiguzo (Nevasaari), 19. Jokinen J. (Isiguzo, Nousiainen) – 42. Eret (Sedlák)
Švédsko – Švýcarsko 8:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Costmar (Gunler, Broberg), 27. Lawner (Broberg, Costmar), 28. Hedström (Johansson, Henriksson), 37. Costmar (Grewe, Henriksson), 44. Feuk (Costmar), 45. Costmar (TS), 50. Bjersellius (Grewe), 55. Grewe
Finsko – Česko 4:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pärssinen (Räty), 9. Hakanen (Intonen), 23. Puistola (Nikkanen), 33. Pärssinen – 10. Beránek (Bernovský), 34. Beránek (Peterek), 50. Mužík
Česko – Švýcarsko 2:3
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Soukup (Brada, Svozil), 9. Pajer (Putz) – 4. Jabola (Robin), 16. Daneyrole (Canonica), 63. Streule (Ramel, Daneyrole)
Česko – Švýcarsko 1:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Mašková (Patočková) – 31. Waidacherová (Staenzová), 35. Stalderová (Rüediová), 48. Forsterová (Christenová), 56. Ryhnerová (Christenová, Ryserová)
Letňany – Vrchlabí 1:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 53. Heldák (Schwamberger, Eliáš) – 4. Bendík (Mrňa, Půlpán T.), 17. Půlpán A. (Urban), 19. Chalupa (Matějček, Hozák), 49. Kastner (Mrňa), 53. Matějček (Hidveghy, Chalupa), 55. Mrňa (Kastner, Bendík), 58. Hidveghy (Chalupa, Matějček)
Dvůr Králové n. L. – Trutnov 6:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Havlas (Luštinec, Matějíček), 8. Půhonný (Faltys, Hoskovec), 16. Havlas (Valášek, Luštinec), 29. Luštinec (Matějíček, Valášek), 40. Valášek (Havlas, Luštinec), 60. Kocián (Fořt, Luštinec) – 44. Vacek (Suk)
Kolín – Jablonec n/N 0:5
17:07, konec
Branky a nahrávky: 5. Frk (Havelka), 9. Bříška (Tondr, Abraham), 12. Mulač (Brokeš), 30. Bříška (Mulač, Maďar), 43. Plíhal (Pilař)
Klatovy – Mostečtí Lvi 5:4
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. Vavřička (Uhlík), 25. Uhlík (Švarc), 35. Kristl (Princl, Hasman), 52. D. Roubal, 64. Matiášek (Slavík) – 15. Kýhos (Přeučil, Mála), 28. Bakrlík (Nedrda), 29. Smolka, 60. Fučík (Kýhos)
Kobra – Řisuty 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Hlinka (Ryzák), 31. Schejbal (Nestrašil, Hlinka), 46. Kysela (Hanták, Ryzák), 52. Šergl (J.Verbík, Nestrašil) – 36. Náprstek (Hampl, Vyskočil)
Děčín – Bílina 2:3
18:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 4. Kopta (Kordule, Petráš), 38. Petráš (Volráb) – 22. Sýkora (Brzek), 39. Mašek (Šmejc), rozh. náj. Urban
Mor. Budějovice – Pelhřimov 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Čejka (Havlát), 12. Krutiš (Horký), 17. Kliment (Horký, Rytnauer), 18. Horký (Krutiš, Rytnauer), 36. Rytnauer (Krutiš, Kabelka), 38. Kabelka (Rytnauer, Krutiš) – 14. Marek.Hadrava (Martin.Hadrava), 48. Kadlec (Heinrich)
Havlíčkův Brod – Písek 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Šmíd (Michálek, Vala), 30. Michálek (Blinka, Šmíd), 55. Semrád (Michálek, Voříšek) – 7. Sýbek (Hanus, Parýzek), 30. Polata (Sýbek, Hučko), 32. Hučko (Sýbek), 40. Sýbek (Polata), 53. J. Šuhaj (Koupal, Matějka), 56. Polata (Hučko, Parýzek)
Opava – Val. Meziříčí 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Bjurkland (Krejčí), 33. Malina (Bjurkland, Kadula), 48. Zelenkov (Hendrych), 55. Chalupa (Hartmann, Herman) – 7. Vaněk (Dvořák, Hořanský), 13. Pořický (Daněk), 14. Seidler (Baroš, Žák), 28. Báchor (Andris, Hořanský), 35. Seidler, 59. Baroš (Seidler)
Orlová – Kopřivnice 2:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 18. Kuťák (Stránský), 56. Hovsepyan (Ballner) – 2. Ficek (Mach), 16. Hrubý, 64. Gebauer (Bail)
Žďár n/S – David Servis 6:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Kolda (Pleva), 33. Půža (Franek, Stehlík), 36. Stehlík (Bureš), 38. Jícha (Bureš), 45. Franek (Prokš, Kališ), 59. Kunstmüller (Wasserbauer) (TS) – 2. Rolínek, 25. Hřebejk (Procházka, Sumerauer), 26. Rolínek (Michal, Bárta)
Rusko – Slovensko 2:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Michajlov (Manukyan, Malcev), 42. Okulov (Tkačov, Demidov) – 9. Kudrna (Mikuš)
AHC Dynamo – HC 2009 Nýrsko 2:4
09:15, konec (2)
Branky a nahrávky: 11. Kadlec (D. Václavovic), 37. Rajšl (Kadlec) – 4. Muchka (Kopačka), 7. Kopačka (Pašek), 34. Kopačka (Cvachovec), 45. Cvachovec (Kopačka)
HC TNP Praha – Kobra Praha B 8:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Král (Horáček), 18. Kazda (Horáček, Mišner), 26. Horáček (Mrázek, Zima), 33. Štěpán (Mišner, Červený), 34. Král (Bílek), 41. Mišner (Kazda), 53. Neumann, 56. Šulc (Štěpán) – 2. Gron
Zbraslav – Žižkov Praha 0:0
17:00, před zápasem
Č. Lípa – HC Turnov 2:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Novák, 54. Šesták (Holčák) – 6. Miškovský (Zákoutský), 11. Miškovský (Šimůnek), 18. Hanuš, 20. Zbroj (Hanuš), 34. Zákoutský (Hanuš), 48. Bělohorský (Jágr)
Frýdlant – HC Varnsdorf 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Benda (Mečíř), 46. Kolmann (Beníšek, Mečíř), 60. Rubeš (Matějka) – 20. Černý, 45. Prokop (Damnitz)
Wolves Č. Těšín – Studénka 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Malíř (Hoďa), 23. Smuž (Malyjurek, Pniok), 34. Zámecznik (Hoďa, Piecha) – 16. Linduška (Pokorný, Sluštík), 60. Jedlička (Lyčka)
Frýdek-M. "B" – SK Karviná 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Fiala (Slovák, Gottwald), 30. Balcar (Gottwald), 50. Urban, 53. Slovák (Fiala) – 33. Kurowski (Chomič)
Rožnov p. R. – Nový Jičín B 9:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Vyvíjal (Vavřík, Vašenka), 20. Kroupa (Krejčí), 23. Kroupa (Cvečka), 38. Fojtík, 41. Holý, 44. Kunčický (Vyvíjal), 47. Vašenka (Vavřík), 47. Holý, 48. Cvečka (Krejčí) – 42. Flegr (Juříček)
Bohumín – Krnov 4:7
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Gelnar, 19. Ovčaří (Sysala, Gelnar), 24. Ivan (Ovčaří), 35. Sysala (Gelnar) – 6. Michálek (Tošenovjan), 6. Kubík (Klinar), 11. Tichý (Polok), 21. Vlašánek (Galvas, Michálek), 43. Kilnár (Svoboda, Vysloužil), 55. Vlašánek (Michálek), 60. Polok (Kysela)
Telč – Radomyšl 4:7
16:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Lander (Tušer), 24. Prášek (Bína), 44. Prášek (Havlík), 48. Lander – 13. Bárta (Pelant), 20. Volf (Řehoř), 29. Jungbauer (Řehoř, Hora), 35. Volf (Řehoř), 45. Volf (Šimoník, Houdek), 46. Brož (Slavík, Jungbauer), 60. Řehoř (Vlk, Škoda)
Milevsko – Tábor B 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Suchan, 27. Suchan – 28. Pospíchal (Jankovský), 37. Hubáček (Kadilák), 54. Ošmyk (Pospíchal), 58. Prštický (Syrovátko), 60. Prštický (Jelínek)
Humpolec – Č. Krumlov 3:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Hendrych, 13. Hynek (Hendrych), 18. Bambula (Hubata, Brychta) – 3. Hakl (Lukeš), 4. Krcho (Kadlec, Galistl), 58. Čížek (Kadlec), 62. Čížek (Kadlec)
Uh.Brod – Březina 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 21. Vaculín (Klusák), 23. Budil (Klusák), 61. Dvořáček – 14. Boček (Kousalík), 59. Dupljaku (Sedláček, Boček)
Kroměříž – Velká Bíteš 5:2
17:00, konec
Uh. Hradiště – Rosice 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Kotačka (Studený, Šrenk), 49. Burša, 54. Klouda (Nohál) – 39. Krejčí (Svatuška), 47. Kazlepka (Rafaj)
Vel. Meziříčí – Břeclav 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Střecha (Střecha, Šerý), 47. Střecha (Kochánek), 53. Rašner (Pejchal), 56. Roupec (Sobotka, Křenek) – 3. Gabriška (Klimovič), 33. Gabriška (Klimovič, Papp), 46. Průdek (Gabriška)
Čerti Ostrov – Tachov 5:8
14:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Danyo, 38. Krejsa (Troška), 43. Fencl (Krejsa, Troška), 46. Troška (Fencl), 50. Troška (Krejsa, Fencl) – 2. Fidler (Čadek), 18. Gažík (Fišer), 19. Fidler (Kubeš), 26. Gažík (Bolonin), 35. Fišer (Gažík), 51. Kubeš (Čadek), 52. Jirků (Fišer), 57. Gažík (Fišer)
HC Rokycany – Mar.Lázně 12:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Karbulka (Krýner), 11. Švík (Martinec, Kocman), 16. Geltner (Švík, Martinec), 20. Nový (Kocman, Vajner), 25. Koc, 27. Geltner (Kocman, Martinec), 29. Krýner (Geltner, Nový), 33. Švík (Kocman), 35. Kocman, 37. Kocman (Švík), 49. Kocman (Švík), 52. Karbulka (Krýner) – 7. Mrkvan (Studnička, Priškin), 15. Priškin (Švagr), 24. Studnička (Mrkvan), 24. Mrkvan (Priškin), 24. Mrkvan (Priškin, Budka), 25. Kosina (Mrkvan), 27. Kordina (Ferenc)
Nejdek – Třemošná 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Záhora (Král), 40. Záhora (Jakubal, Gerát), 49. Funk (Majer), 60. Jakubal – 5. Šibra (Šíma, Šrámek), 17. Koukolík (Davídek, Michel)
HC Domažlice – HC Baník Sokolov B 0:0
18:00, odloženo
Trstěnice – Klatovy 5:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Sádlo (Večeřa), 8. Šťastný (Kořán, Sádlo), 22. Loskot (Kořán, Šťastný), 43. Sádlo (Brytkov), 57. Šťastný (Kořán) – 9. Mrázek, 15. Čuban (Rajal), 25. Valečka (Kuželík), 25. Pitel (Babka), 27. Topinka (Hochman), 33. Topinka, 52. Vizinger (Rajal), 59. Plánička
Černošice – Poděbrady 10:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Krudenc (Šalamoun), 11. Jobek (Novák), 15. Krudenc, 18. Pulkrab (Formánek), 20. Jobek (Pulkrab), 26. Staněk, 29. Veselý (Jobek), 35. Staněk (Formánek, Pulkrab), 50. Vladyka (Krudenc), 58. Jobek (Formánek) – 38. Vernek (Žalud)
Králův Dvůr – V.Popovice 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Vacek (Sagan, Pánek) – 5. Krejčí (Medřický, Žoha), 25. Freisler (Hellar, Kukačka), 39. Kukačka (Mareček), 60. Mareček (Freisler)
Příbram – Čáslav 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Šmejkal (Gengel), 29. Beneš (Rejzek), 34. Gengel (Mácha, Šmejkal), 35. Grubner (Gengel), 43. Gengel, 56. Pejsar (Mácha), 60. Svoboda (Pejsar, Pouska) – 41. Křišťan (Sladký, Šulc), 45. Navrátil (Vlach, Pipek)
Mělník – Žabonosy 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Macek (Stinka, Janele), 47. Šubrt (Janele), 56. Janele (Macek, Vokurka) – 58. Beňovský (Morkes, Mejzr)
Kralupy n. Vltavou – Vlašim 3:6
18:15, konec
Branky a nahrávky: 21. Karpál, 45. Kulhavý (Háva), 54. Kučera – 7. Herwig (Svoboda, Soukup), 14. Soukup (Herwig), 20. Horálek (Kucharčík), 24. Matějka (Kucharčík), 30. Horálek (Matějka), 56. Herwig
Neratovice – Kutná Hora 4:3
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Pokora (Rak), 2. Horevaj (Važanský, Mareček), 35. Pařík (Prejza), 63. Pokora – 10. Jelínek (Křeček, Tvrdík), 13. Jelínek (Křeček), 59. Jiráň (Křeček, Švejda)
HC Lovosice – Roudnice 3:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Stoklásek, 45. Rosa (Gudera, ml.), 54. Místecký (ml.) – 9. Kuchař (Pokorný), 14. Nenadál (Kuchař, Pokorný), 19. Kuchař (Tintěra, Brandejský), 38. Pokorný (Kuchař), 48. Štosek (Pokorný), 56. Vacek, 57. Vacek (Pokorný)