Menu

Hokej »

Paralympiáda - sledge

04:00, konec (SF)

Branky a nahrávky: 5. Hickey (Bridges), 6. Cozzolino, 14. Westlake (Cozzolino, McGregor), 15. Bridges (Delaney, Amstrong), 19. Bridges (McGregor, Dixon), 36. McGregor (Westlake), 43. McGregor (Armstrong, Cozzolino)

12:00, konec (SF)

Branky a nahrávky: 4. Grove (Landeros), 4. Misiewicz (Pauls), 5. Roybal (Pauls, Misiewicz), 14. Landeros, 15. McDermott (Grove), 23. Roybal (Misiewicz), 24. Landeros (Carron, Farmer), 28. Farmer (Page, Pauls), 34. McKee (Grove, Page), 43. Landeros (Roybal, Hanning) – 39. Corvino (Depaoli)

Generali play off Tipsport extraligy

16:00, po s.n. (2:3) (ČF, série 0:1)

Branky a nahrávky: 29. Schleiss (D. Kindl), 48. J. Kindl (Gulaš, Kratěna) – 12. Irgl (Strapáč, J. Galvas), 36. Irgl (J. Knotek), rozh. náj. Irgl

18:00, po prodl. (ČF, série 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Koukal (Vydarený, Smoleňák), 25. Cingel (Smoleňák, Cibulskis), 63. Vopelka (Gregorc, Cibulskis) – 2. M. Kvapil (Bulíř, Jánošík), 35. M. Kvapil (Pyrochta, Filippi)

Reprezentace žen do 16 let

16:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Nepokojová (Hanzlíková), 10. Haasová (Škorpíková), 14. Škorpíková, 41. Horáková (Haasová), 60. Nepokojová (Horáková) – 19. Nomuraová (Nagaokaová, Suzukiová), 19. Šimomukaiová (Sasakiová), 28. Nagaokaová (Nomuraová), 53. Suzukiová (Itová)

NHL

00:00, po s.n. (2:0)

Branky a nahrávky: 5. Kadri, 5. J. van Riemsdyk (Bozak, C. Carrick), 46. J. van Riemsdyk (Bozak, Dermott), 51. J. van Riemsdyk (Marner, Rielly), 60. Marleau (Marner, Gardiner), rozh. náj. Bozak – 15. Ja. Benn (Seguin, Lindell), 17. Faksa (Pateryn, Pitlick), 25. Seguin, 35. Elie (D. Shore, J. Klingberg), 54. B. Ritchie (Seguin, Ja. Benn)

01:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 49. Kreider (Bučněvič, Pionk), 55. Fast (M. Staal, Kreider), 57. Zibanejad (Kreider, Pionk), 63. Zibanejad (Kreider, Pionk) – 22. Rust (Brassard), 23. Sheahan (Letang, Rowney), 56. Hagelin (Määttä)

02:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 3. Caggiula (Kassian, Khaira), 28. Klefbom (McDavid, Åberg), 42. Nugent-Hopkins (Klefbom, McDavid) – 9. Hertl (Couture, Bødker), 31. Couture (Burns, Pavelski), 50. Dillon (Bødker), 63. Hertl (Couture)

03:00, konec

Branky a nahrávky: 32. Haula (C. Miller, Schmidt), 39. C. Miller, 60. Haula (Perron, Tatar) – 7. Coleman (Gibbons), 9. Hischier (Severson, Vatanen), 22. Zajac (Grabner, Butcher), 23. Noesen (A. Greene), 43. Coleman, 48. Grabner (Hischier, Gibbons), 51. Palmieri (Maroon, Hall), 55. Hall (Boyle)

03:15, konec

Branky a nahrávky: 3. Montour (Chimera), 34. Chimera (Kelly), 60. Montour (N. Ritchie, O. Kaše)

DHL Extraliga juniorů

15:30, konec (NSB)

Branky a nahrávky: 4. Jandus T., 5. Schwamberger (Wojnar, Jandus M.), 7. Komárek (Pšenička), 23. Schwamberger (Pejchal, Wojnar), 28. Jandus M. (Schwanberger, Jandus T.), 60. Kropáček – 5. Zídek (Kusý, Mert), 6. Matýs (Kusý, Zídek), 12. Kusý, 35. Zídek

16:00, po prodl. (NSB)

Branky a nahrávky: 5. Průžek (Kunst, Hrabík), 16. Chrtek, 42. Chrtek (Nezbeda, Bednář), 65. Burda (Průžek) – 39. Chalupa, 48. Chalupa (Rubner), 54. Pour (Eret, Kvasnička)

17:30, po prodl. (Umíst.)

Branky a nahrávky: 3. Říčka (Kuchař), 17. Podlaha (Palička), 46. Rutar (Macuh, Jelínek), 62. Marek (Rutar) – 8. Strnad (Srnský), 22. Kadleček (Slabý), 28. Čermák (Waller)

18:00, konec (NSA)

Branky a nahrávky: 20. Patočka (Šmíd), 46. Patočka (Hejda), 53. Vobořil, 59. Kohút (Šergl, Martínek) – 17. Horký (Mlynář, Frydrych), 47. Horký (Süss, Havránek)

18:00, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 23. Vodička (Brabec, Bečka), 57. Hotěk (Brabec), 58. Bečka (Karbulka), 60. Karbulka (Fečo) – 8. Dufek (Urbánek), 20. Dufek (Havlík, Franc), 31. Krsek (Bartoš), 36. Urbánek (Pecka, Dufek), 39. Bárdoš (Drašar), 43. Bárdoš (Havlík, Bečvář)

18:00, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 24. Raška (Kofroň, Mach), 25. Przybyla (Hrachovský, Kaukič), 33. Przybyla (Kaukič, Kofroň), 52. Radzienciak (Bartko) – 21. Karafiát (Martínek), 29. Karafiát, 56. Karafiát, 57. Gago (Karafiát), 58. Václavek (Gago), 60. Gago

18:15, konec (NSA)

Branky a nahrávky: 1. Bláha (Matys), 2. Rákosník (Dančišin, Šulek), 9. Kachyňa (Doktor), 12. Kachyňa (Doktor, Prášek), 13. Kouba (Kubeš), 16. Prášek (Kronus), 34. Matys, 35. Šulek (Dančišin, Rákosník), 48. Doktor (Kubeš, Dudáček), 59. Doktor – 15. Ficek (Dang, Klíma), 19. Baláž (Toman), 49. Toman (Baláž), 59. Toman (Baláž, Blaško)

ELIOD extraliga mladšího dorostu

15:00, konec (D)

Branky a nahrávky: 51. Rauš (Endl), 58. D. Vacík (Kerber), 60. Dymák (D. Vacík, Zych) – 24. Bačo (Konečný), 35. Kouba (Putz, Štola), 41. Konečný (Malenovský, Bačo), 51. Bačo (Malenovský, Macek)

15:00, konec (D)

Branky a nahrávky: 4. Tůma (Pětník), 28. Stupka (Klatt, Vrkoč) – 21. Havel (Brož), 30. Zdarsa (Havel, Čermák), 34. Čermák (Polodna), 37. Zdarsa, 40. Brož (Polodna), 45. Kravec (Augusta), 58. Polodna (Pavelec)

15:00, konec (A)

Branky a nahrávky: 2. Dub (Brouček), 41. Janoch (Masopust) – 4. Prokeš (Němec, Koláček), 4. Holka (Štefančík, Vrhel), 17. Gut (Koláček, Spudich), 18. Vrhel (Štefančík, Vaněk), 43. Vrhel (Holka)

15:25, konec (C)

Branky a nahrávky: 1. Vondráček (Kala), 19. Vogel (Mareček), 34. Benda (Botoš, Vondráček) – 3. Bláha (Šedivý)

15:45, konec (E)

Branky a nahrávky: 40. Kaplan (Holub, Plhal) – 30. Snášel (Kubíček), 31. Kuchař

16:10, konec (C)

Branky a nahrávky: 1. Ullrych (Bulva, Ton), 4. Kraus (Staněk, Ticháček), 12. Sojka (Chrenka, Kleveta), 22. Chrenka (Sachr, Sýkora), 28. Staněk (Kraus, Šapovaliv), 35. Bulva (Ticháček, Robovský), 43. Chrenka (Šapovaliv, Sojka), 45. Ton (Bulva, Ullrych), 57. Alscher (Kleveta) – 25. Hanousek (Pulda, Vimmer), 40. Votoupal, 44. Votoupal, 54. Vyhnal (Štrombach, Strnad)

17:00, konec (C)

Branky a nahrávky: 19. Špaček (Tot, Tomšík), 31. Bauer (Krocker), 51. Tomšík (Costa), 60. Bauer (Tot, Pavlíček) – 12. Martinec, 28. Jágr (Martinec, Labuzík), 51. Míšek (Jágr, Martinec), 56. Martinec (Míšek, Kluch), 59. Martinec (Labuzík, Jágr), 60. Jágr (Palát, Janura)

17:00, konec (E)

Branky a nahrávky: 1. Matej (Geidl, Ramík), 15. Králík (Wardas), 16. Kašpárek (Hrůzek), 18. Kašpárek (Macháček), 22. Macháček (Kašpárek), 44. Mituchovič (Przybyla), 58. Hrůzek (Kašpárek, Macháček), 60. Chovaniak (Ramík) – 36. Babeliak (Houser), 60. Vrána (Kočí, Zeman)

17:00, konec (B)

Branky a nahrávky: 9. Tvrdý (Kotásek), 22. Gebauer (Cubo), 42. Krška (Gebauer, Kocián) – 5. Jušta (Budina), 12. Lang (Kašpar, Janda), 25. Jušta (Moravec), 52. Janda (Kašpar, Perička), 57. Jušta (Lang, Moravec), 58. Janda (Kašpar, Lang)

17:15, konec (B)

Branky a nahrávky: 42. Zajíček (Simon), 48. Závora – 46. Jobánek (Šilhavý, Štíbr)

17:30, konec (A)

Branky a nahrávky: 19. Skuhrovec, 25. Limanovský (Baláž, Myšák), 41. Myšák, 47. Myšák (Stehlík, Miškovič), 50. Myšák (Stehlík) – 43. Broš (Bláha, Adamec)

18:00, konec (D)

Branky a nahrávky: 1. Masař (Kos), 10. Běhůnek (Kos), 20. Bartes (Fajmon), 27. Kos (Brabenec), 33. Masař (Fajmon), 51. Furch (Holemý, Brabenec), 54. Masař – 30. Nedelka (Kubíček, Herčík), 52. Šťastný (Lichtag)

18:00, po s.n. (3:2) (E)

Branky a nahrávky: 17. Kubík, 21. Macurák (Halata), 28. Moškoř (Halata), rozh. náj. Spurný – 15. Čoupek (Šujan, Kala), 24. Hassani (Staněk, Groch), 33. Čoupek (Kučírek, Zimin)

Tipsport Liga (SR) play-off

sk 18:00, konec (ČF, série 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Mezei (Mikúš, Rais), 7. Ručkay, 9. Paulovič (Mikúš), 14. Kovacs (Kutálek), 26. Krištof (Rýgl), 39. Ručkay (Ručkay, Kutálek), 49. Blackwater (Slovák, Lantoši), 59. Slovák (Lantoši) – 54. Varga (Šille, Salija)

sk 18:00, konec (ČF, série 0:1)

Branky a nahrávky: 37. Šišovský (Kytnár, Kováčik) – 8. Stupka (Rogoň, Andersons), 43. Ondruš (J.Jurík)

Krajská liga: Pardubický kraj

*19:00, konec (Fin, série 2:0)

Branky a nahrávky: 11. Langr (Kobza, Schneider), 12. Čikl (Augustin), 19. Pavlovský, 29. Langr (Faltus), 42. Čikl (Augustin), 57. Augustin, 60. Augustin (Pavlovský) – 5. Prachař, 20. Prachař (Moučka, Hemský), 24. Hemský (Moučka), 45. Jindřich (Prachař)

Krajská liga: Jihočeský kraj

*19:30, konec (ČF)

Branky a nahrávky: 29. Krcho, 30. Šťastný (Fučík), 36. Berný (Unger, Krcho), 37. Šťastný (Svěchota, Malovec), 45. Berný (Andrýsek), 51. Klíma (Kadlec, Krcho), 60. Andrýsek – 19. Hynek (Loučka), 41. Hendrych (Loučka), 46. Prokop, 56. Hendrych (Brychta)

EUHL play-off

20:00, po prodl. (ČF, série 0:1)

Branky a nahrávky: 51. Suda, 60. Ujfaluši – 14. Slánský, 20. Pulkrab, 64. Krudenc