Benátky n/J – Třebíč 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 44. Hrabík (Z. Král, Bittner) – 3. R. Erat (Dolníček), 12. Paták (Havlát, Kristl), 59. Jan Wasserbauer, 60. Dolníček
Ústí n/L – Vsetín 2:3
18:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 28. Severa (L. Volf, M. Vágner), 40. Gengel (Bernad, Davídek) – 9. Kucharczyk (Holomek, Protasenja), 23. Kucharczyk (Kopta, Žák), rozh. náj. Podešva
Frýdek-M. – K. Vary 0:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Stloukal (Kverka, M. Rohan), 22. Podlipnik (Stloukal), 45. Stloukal (Šenkeřík, Kverka), 55. Kohout (Sičák, Stloukal)
Kadaň – Kladno 0:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Kubík (R. Přikryl), 21. Kubík (Pekr, Machač), 31. Redlich, 54. Pekr (TS), 58. J. Kloz (D. Tůma, Repe)
Prostějov – Přerov 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. M. Drtina (Nouza, Divíšek), 36. L. Luňák (Venkrbec), 38. Divíšek (Nouza), 41. Ščotka, 42. Rašner (Švec), 59. Venkrbec (Neužil) – 15. Plášek (Pšurný), 43. Illo (Zbořil, Milan Procházka), 46. Pšurný, 58. T. Doležal (T. Sýkora, Šlahař)
Havířov – Slavia 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Pořízek (Kanko, Chroboček) – 4. Šagát (Zigo), 48. Z. Doležal (TS)
Opava – Nový Jičín 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Černý (Štindl, Šindelář), 58. Chalupa (Rudl) – 23. Kafka (Uhlár, Gebauer), 38. Gebauer (Běhal, Hruška), 56. Sonnek (Janiczek, Kocián), 60. Kafka (Gebauer, Uhlár)
SHK Hodonín – Kopřivnice 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Romančík (Vrána), 45. Jurča (Kobylík), 49. Hložánek, 51. Jurča (Kadlec), 53. Vaněk (Sedlák), 60. Hajný (Černohous) – 2. Sluštík (Mrowiec), 3. Poruba (Mach M.), 14. Poruba (Tomášek, Vyčesaný)
Šumperk – Poruba 2011 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Cink (Řezáč, Půhoný), 8. Vachutka (Půhoný), 10. Králík (Vymazal), 13. Geweise (Půhoný, Sedlák), 20. Vachutka (Sedlák, Cink) – 47. Luka (Ollender, Jaroš), 57. zdeněk (Luka, Janota)
Děčín – Letňany 2:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Oliverius (Vacek, Petráš), 43. Hašek (Zajan, Volráb) – 10. Novák (Hozák), 35. Hozák (Volek, Havlůj), 50. Prchal Václav (Prchal Vojtěch), 56. Gebell (Prchal Václav, Prchal Vojtěch), 58. Volek, 59. Volek
Toronto – St. Louis 1:2
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 51. Co. Brown – 60. Steen (Pietrangelo, Stastny), 62. Dunn (Stastny)
NY Islanders – New Jersey 1:4
01:05, konec
Branky a nahrávky: 2. Lee – 16. Palmieri (Vatanen, Ma. Johansson), 33. Severson (Gibbons, Noesen), 35. Severson (Lovejoy, Bratt), 39. Hall
NY Rangers – Philadelphia 5:1
01:10, konec
Branky a nahrávky: 7. Rick Nash (Bučněvič), 17. J. T. Miller (McDonagh, Desharnais), 20. Carey (Holland), 31. Grabner, 38. Rick Nash (M. Staal) – 3. Weal (Gudas, Simmonds)
Detroit – Dallas 2:4
01:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Daley (Bertuzzi, DeKeyser), 32. Athanasiou (Bertuzzi, Kronwall) – 3. Faksa (Lindell, Janmark), 9. Spezza (J. Klingberg, Radulov), 35. Spezza (Radulov, Ja. Benn), 50. Hanzal (Elie, Johns)
Arizona – San Jose 2:3
03:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 37. Martinook (Demers, Richardson), 47. Richardson (Cousins, Ekman-Larsson) – 6. J. Thornton (Couture, Hertl), 21. Bødker (Burns, J. Ryan), rozh. náj. Pavelski
Ufa – Viťaz 4:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Tkačov (Burdasov), 28. Hartikainen (Larsen, Panin), 40. Omark (Burdasov), 59. Loginov (Tkačov, Zubov) – 2. Švec-Rogovoj (Vyglazov)
Kazaň – Jokerit 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Galijev (Zaripov, Markov), 23. Burmistrov (Glinkin, Klinkhammer) – 56. Lepistö (Regin)
Soči – HC Slovan 1:2
17:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 47. Collins (Jokipakka, Padakin) – 44. Hecl (Réway, Hrnka), rozh. náj. J. Mikúš
Nymburk – Havlíčkův Brod 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 29. Král (Loučka, Eis), 53. Planý (Kříž) – 24. Endál (Třetina, Přidal), 60. Milfait, 65. Milfait
Žďár n/S – Letňany 6:1
17:00, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 5. Kuluris (Vašíček), 9. Vašíček (Marguš, Klodner), 10. Vlk (Vašíček, Černohorský), 31. Vlk (Nagy), 35. Vašíček (Klodner), 41. Vlk (Vašíček) – 16. Valdhans (Pelant)
Slavia – Pardubice 6:5
17:45, po prodl.
Branky a nahrávky: 18. Všetečka (Brož), 34. Všetečka (Klapka), 54. Brož (Štibingr, Všetečka), 57. Hradil (Klapka, Štibingr), 60. Klapka (Štibingr), 65. Brož (Štibingr) – 27. Bucek (Kostka, Chára), 36. Kostka (Antoníček, Bucek), 39. Antoníček (Kostka, Dubovčí), 42. Bucek (Kostka, Rouha), 47. Trejbal (TS)
Spišská N. Ves – Osmos Bratislava 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Koky (Novák), 42. Bjalončík (Vašaš, Bdžoch), 50. Chmeľ (Zwick), 60. Koky (Novák, Bdžoch) – 10. Obšut (Danišovský, Klučiar), 36. Kratochvíla (Klučiar, Ficel), 39. Mlynčár (Mucha), 49. Brodek, 56. Klučiar (Šalka, Kuzmín), 60. Klučiar (Kratochvíla, Obšut)
Michalovce – Skalica 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Mašlonka (Piatak, Halás), 35. Halás (Piatak), 43. Fajčák (Meliško, Linet) – 3. Kotzman (Dmitrijev), 27. Vaškovič (Hujsa), 29. Jurák (Vereš), 45. Janáč (Mikéska, Jarolín)
Prešov – Dubnica 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Novický (Tomčák, Chalupa), 54. Prokop (Bylina, Gavrik) – 18. Berák (Bobček, Ďuriš), 41. Kluka (Kútny, Ďuriš), 45. Kútny (Habšuda, Kokavec), 60. Kokavec
Topoľčany – Pov. Bystrica 1:2
18:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 38. Pekarčík (Šiška, König) – 36. Koleda (Jurášek, Danielčak), rozh. náj. Jurášek
Nové Zámky B – Trnava 5:6
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 23. Murašov (Slávik), 26. Murašov (Slávik), 40. Murašov (Slávik, Matejovie), 45. Kucsera (Kudrna, Maroš), 53. Tužinský (Rehák, Trávniček) – 3. Szalay (Schmidt), 4. Hutár (Kamenický, Mišura), 18. Szalay (Mihalko, Mrava), 22. Hrbáčik (Mišura, Hutár), 28. Szalay (Mrava, Schmidt), 62. Čunderlík (Róth, Mihalko)
HC Jičín – Náchod 7:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Hladík (Pletka, Průšek), 13. Vajsejtl (Kollman, Pletka), 18. Hladík (Průšek), 31. Hladík (Průšek, Pletka), 37. Borovec (Klaban), 50. Průšek (Pletka), 54. Borovec – 15. Zeman (Komárek, Škoda), 20. Škoda (Leeder), 30. Vondřejc, 40. Pánek (Škoda), 44. Komárek (Macháň, Havrda)
H. Benešov – Studénka 3:6
*18:00, konec
Poruba "B" – Nový Jičín B 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Sysala (Štěpán), 14. Baca (Sysala, Rozsypka), 17. Rosypka (Sysala, Korec), 26. Chomič (Gola), 31. Sysala (Rosypka, Štěpán), 36. Gola (Široký, Bernát), 53. Baca (Rosypka, Korec)
Hlinsko – Choceň 8:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Sobotka (Dítě), 15. Velinský (Pazdera), 24. Chvojka (Beneš), 25. Pazourek (Pelán), 25. Havel (Dítě), 29. Pazdera (Dítě), 33. Pazourek (Dítě), 51. Beneš (Dítě) – 38. Prachař (Pilař), 40. Prachař (Kopečný), 48. Pilař (Lichtag)
Česká Třebová – Moravská Třebová 10:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Jindřich (Prachař, Fúzik), 11. Jindřich (Prachař, Fúzik), 13. Pražák (Škvor, Hemský), 21. Prachař (Fúzik, Šejba), 24. Fúzik (Jindřich, Prachař), 31. Vlček (Moučka, Hemský), 33. Moučka (Škvor, Pražák), 36. Prachař, 41. Jindřich (Fúzik), 49. Fúzik (Prachař, Jindřich) – 49. Faltus (Langr, Prokop), 60. Aulehla (Pokorný)
Chrudim – Chotěboř 4:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Novák, 31. Polák, 32. Kišš (Novák, Dobiáš), 59. Haltuch – 40. Mašek (Vlček, Nguyen)