Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Polanský (Martin Růžička, Svačina), 32. R. Vlach (Marcinko, Martin Růžička) – 16. M. Erat (Vincour, J. Krejčík), 21. M. Erat (Hruška, R. Zohorna), 22. L. Čermák (Dočekal), 23. Nečas, 58. J. Krejčík

15:30, konec

Branky a nahrávky: 1. F. Lukeš (V. Hübl, L. Doudera), 28. Gerhát (F. Lukeš), 38. Baránek (M. Hanzl, Havlíček), 44. F. Lukeš (V. Hübl, Gerhát) – 4. Kratěna (Pour, Moravčík), 17. Stach (Kracík, Gulaš), 28. Kantner (Gulaš, Mertl), 32. Moravčík (Gulaš), 52. Jones (Stach, D. Sklenička)

16:30, po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 31. Orsava (Valský, Kotvan), 39. Valský (Eminger, Pacovský), rozh. náj. Žejdl – 27. Čachotský (Šidlík), 53. M. Hlinka (Rabbit, Bryhnisveen)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Cibulskis (Graňák, Smoleňák), 47. Smoleňák (Koukal), 56. Berger (Vopelka, R. Pavlík) – 36. M. Kvapil (Ševc, Pyrochta)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. J. Knotek (Škůrek, Vyrůbalík), 22. Burian (Houdek, Strapáč), 32. Irgl (Burian, J. Galvas), 56. J. Knotek (Eberle, Čáp), 59. J. Knotek (Eberle) – 25. Vondrka (Dietz, Flemming), 48. Poletín (V. Růžička, Lauko), 55. Koblasa (Vondrka)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Kudrna (Reichenberg, J. Hlinka), 41. Klimek (Pech) – 4. Čáslava (Marosz), 10. Rolinek (Trončinský, P. Sýkora), 16. Poulíček (Wishart, T. Svoboda), 51. Tomášek (Wishart, Holland)

18:20, konec

Branky a nahrávky: 41. Ferenc (Roberts Bukarts, Freibergs), 57. Šťastný (Freibergs) – 37. Tybor (O. Roman, Sloboda)

Erste Bank Eishockey Liga

16:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Ograjenšek (Nixon), 27. Setzinger (Higgs, Camara), 33. Woger (McLean, Nixon) – 46. Němec (Lakos, Bartoš)

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Bratt (Hischier, Hall), 22. Palmieri (Butcher, Hall), 60. Stafford (Severson, J. Moore) – 15. Couturier (Weal, MacDonald), 32. Simmonds (Giroux, Voráček), 39. Couturier (Giroux, Provorov), 45. Konecny (Provorov, Couturier), 53. M. Raffl (Voráček, Filppula)

01:15, konec

Branky a nahrávky: 9. Mikael Granlund (Suter, Spurgeon), 26. Zucker (M. Koivu, Mikael Granlund), 47. Dumba (M. Foligno, Coyle), 54. Dumba (Coyle, M. Foligno) – 41. Perreault (Wheeler, Byfuglien)

01:15, po s.n. (1:2)

Branky a nahrávky: 4. Pacioretty (Mete), 26. Deslauriers, 29. Galchenyuk (Drouin, Petry) – 18. Marchand (Bergeron, Heinen), 23. DeBrusk (McAvoy, Chára), 38. Krejčí, rozh. náj. Marchand

03:00, konec

Branky a nahrávky: 36. Ja. Benn (J. Klingberg, Radulov) – 15. Kerfoot (Greer, Girard), 47. MacKinnon (Kerfoot, Zadorov), 59. Comeau (Zadorov), 60. Barberio (Nemeth, J. Bernier)

04:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 30. R. Smith, 40. W. Karlsson (Marchessault) – 29. Maroon (Nurse, McDavid), 44. Caggiula (Maroon, McDavid), 61. Nurse (Caggiula, Draisaitl)

04:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 6. J. Thornton (Pavelski), 11. Pavelski (Burns, J. Thornton), 14. Couture (Donskoi, Burns), 38. Donskoi (Bødker, Dell), 60. Donskoi (Burns, Tierney), 63. Vlasic (Pavelski, J. Thornton) – 10. Stepan (Perlini, Pánik), 13. Goligoski (Stepan), 15. Fischer (Connauton), 44. Ekman-Larsson (Dvorak, Keller), 47. Archibald (Chychrun, Dvorak)

05:00, konec

Branky a nahrávky: 49. N. Shore (Folin, Lewis), 54. Kopitar (Forbort, Iafallo) – 7. O. Kaše (Rakell, Getzlaf), 19. Kesler (Montour, O. Kaše), 43. O. Kaše (N. Ritchie), 59. Perry (H. Lindholm)

18:40, konec

Branky a nahrávky: 5. D. Larkin (Athanasiou, Bertuzzi), 7. Green (Mantha, Nyquist), 46. Mantha (Zetterberg, Athanasiou), 54. Bertuzzi (Jensen, Frk)

21:15, konec

Branky a nahrávky: 56. Stempniak (B. McGinn, V. Rask) – 7. Stajan (Lazar), 19. D. Hamilton (J. Gaudreau, Ferland), 44. D. Hamilton (Tkachuk, J. Gaudreau), 53. Tkachuk (Brouwer, Backlund)

Zápas Hvězd KHL

08:45, po s.n. (0:2)

09:30, po s.n. (2:1)

10:45, konec

Branky a nahrávky: 2. Bereglazov, 4. Geraškin (Markov, Varfolomějev), 8. Mozjakin (Trjamkin), 22. Mozjakin (Trjamkin), 22. Sexton (Bereglazov), 26. Varfolomějev (Geraškin, Bereglazov), 30. Trjamkin, 30. Geraškin (Varfolomějev, Trjamkin) – 5. Kovalčuk (Tolvanen), 6. Indrasis (Tolvanen), 23. Kalinin (Gusev, Gragnani), 28. Kovalčuk (Gusev, Lepisto)

Extraliga staršího dorostu

11:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Barinka (Čermák, Schitz), 11. Lobach (Varejcka, Zündel), 32. Schitz (Čermák, Barinka), 36. Barinka (Čermák, Wirt), 39. Barinka (Schitz, Schütz)

13:30, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 46. Dufek K. (Juhász) – 3. Houška V., 10. Zajíček (Houška V., Imlauf)

14:30, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 35. Hubáček (Miloš, Primožič) – 12. Pytlík (Dospěl), 25. Nagy (Pytlík, Dospěl), 34. Konečný (Pytlík, Nagy), 50. Budín (Vašíček, Klodner), 51. Jindra (Kuluris), 51. Černohorský (Pozl, Nagy)

15:00, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 30. Krč (Havránek, Indrst), 34. Michálek, 38. Michálek (Konderla, Matěj), 58. Havránek (Matěj) – 4. Štefka, 24. Kořenek (Štefka)

18:30, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 28. Jouza (Šarlinger), 33. Svoboda (Dufek), 52. Svoboda (Šarlinger), 55. Svoboda (Jindra, Dufek) – 12. Pernický (Baďura), 24. Kožený (Půček, Matiaško), 36. Půček (Matiaško, Jenáček), 40. Matiaško (Jenáček, Půček), 46. Vašenka (Petriska, Ondračka), 59. Petriska (Baďura)

ELIOD extraliga mladšího dorostu

12:00, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 51. Dluhoš (Handl), 54. Handl (Talafa) – 11. Brada (Plánka), 26. Ivan, 30. Rajčan (Brada), 60. Kocián (Gebauer)

Tipsport Liga (SR)

sk 16:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Gélinas, 25. Hohmann (Bartánus, Ďatelinka), 28. Ďatelinka (Surový, Hohmann), 28. Hohmann (Rosandič), 41. Hohmann (TS), 52. Bubela (Bartánus, Sedlák) – 3. Paulovič (Krištof, Rais), 52. Lantoši (Slovák, Blackwater), 55. Paulovič (Rýgl, Blackwater)

sk 16:00, konec

Branky a nahrávky: 35. Fábry (Šimun, Šille) – 12. Obdržálek (Drgoň, Steen), 19. Špirko (Puliš), 49. Špirko (Šišovský, Puliš), 59. Obdržálek (Ross, Steen)

sk 17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Hruška, 11. Handlovský (Kozák, Pospíšil), 41. Pospíšil, 51. Konečný (Stupka) – 7. Mlynarovič (Svitana, Buc), 10. Buc (Lichanec, Heizer)

sk 17:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Mikula (Dlouhý, Hecl) – 7. Rud.Huna (J.Sukeľ), 58. R.Rapáč (Suchý, Pacalaj)

sk 17:00, konec

Branky a nahrávky: 23. Boltun (Klíma, Pulli), 24. Nagy (Spilar, Dudáš), 39. Boltun (Vrábeľ), 46. Pacan (Spilar, Šedivý) – 31. Belluš (Videlka, Murček), 36. Macejko (Šimon, Videlka), 43. Kuklev (Videlka, Surovka)

Erste Bank Young Stars League

16:00, konec

Branky a nahrávky: 31. Kemeny (Furst), 54. Furst (Nagy) – 1. Piš, 10. Sigmund (Piš), 12. Hladil (Roubal, Sigmund), 25. Bulín P. (Miščík, Růžička), 41. Brabec (Růžička, Rudy S.), 60. Brabec (Piš, Miščík)

Krajská liga: Pražský přebor

17:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Bíza (Sedliský) (TS), 12. Straka (Bláha), 22. Kindl (Gross), 47. Krupka (Starý, Kindl), 52. Bíza (Straka, Fojt), 56. Krupka (Kindl), 58. Straka (Bíza) – 4. Šnajdr (Homolka, Schlixbier), 18. Hrubant (Homolka), 27. Sůva (Dongres), 29. Schlixbier (Sůva), 44. Dongres (Sůva)

Krajská liga: Královehradecký kraj

17:00, po s.n. (1:0)

Branky a nahrávky: 17. Vencl (Šafář), 18. Steklík (Srpek), rozh. náj. Šafář – 18. Kačerovský (Vejman, Hamáček), 39. Koblížek (Kačerovský, Hamáček)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Šejnoha (Fišer, Dudadík), 34. Fišer, 37. Fišer (Podzimek), 43. Exner (Mlateček, Glos) – 2. Pánek (Kodym), 25. Macháň (Havrda, Komárek), 33. Vondřejc (Havrda), 36. Havrda (Vondřejc), 43. Kodym, 46. Havrda (Janoušek), 60. Macháň

17:00, konec

Branky a nahrávky: 19. Novák (Kozák, Jebavý), 28. Malý (Chára, Kubišta), 28. Jebavý (Hlaváček), 33. Kubišta (Chára), 40. Janoušek (Hlaváček), 43. Janoušek (Malý), 45. Janoušek (Kozák), 49. Menyhárt (Kubišta, Chára) – 6. Vik (Drašnar), 56. Vik (Drašnar, Marša), 59. Wolf (Klemenc)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Štěpán (Pletka), 4. Hladík (Průšek), 22. Hladík (Průšek, Pletka), 26. Kollman (Vajsejtl), 27. Nový (Kollman, Pletka), 33. Hladík (Průšek, Žalud), 58. Sedmík (Borovec, Buchar) – 24. Kulhánek (Jebavý)

Krajská liga: Liberecký kraj

16:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Kment (Žďárský), 9. Fojt (Prokop), 12. Fojt (Března), 12. Matějka (Šoltés), 22. Fojt, 34. Damnitz (Kment), 40. Matějka – 2. Šebesta, 25. Tomíček (Herda, Pabiška), 27. Tomíček (Herda), 28. Šebesta (Duda, Šesták), 30. Herda (Burkoň, Tomíček), 44. Tomíček (Herda), 47. Herda (Tomíček), 60. Herda (Tomíček, Pabiška)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

*17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Michálek (Galvas), 15. Kosina (Galvas), 18. Kostovský (Havlíček), 25. Kostovský (Michálek, Kysela), 44. Tošenovjan (Polok, Weiss), 47. Kostovský (Kysela), 52. Tošenovjan (Havlíček, Holeš) – 40. Buček (Baca), 53. Rozsypka

Krajská liga: Pardubický kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Štěpánek (Novotný, Machač), 51. Novotný (Brožek), 60. Dobiáš (Novák)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 27. Augustin (Kovařík), 40. Faltus (Čikl, Augustin), 40. Langr (Prokop, Bednařík), 53. Langr (Pavlovský, Hradil) – 56. Křesťan (Vácha, Nguyen)

17:00, po s.n. (1:0)

Branky a nahrávky: 1. Chvojka (Velinský), 6. Havel (Dítě), 37. Králíček (Brebera), 37. Beneš (Dítě), 51. Havel (Dítě), rozh. náj. Pazourek – 10. Vlček (Moučka), 24. Škvor (Moučka), 31. Křečan (Pejcha), 44. Fúzik (Jindřich), 57. Hemský (Moučka)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 21. Boháček (Hejtmánek, Zobač), 42. Husák (Zobač, Šťěrba), 43. Hejtmánek (Boháček, Zobač), 59. Zobač (Husák, Hejtmánek) – 25. Doležal (Kopecký), 27. Špatenka (Vantuch), 29. Včela (Štros, Vantuch), 33. Štros (Vantuch), 35. Kopecký (Doležal), 60. Doležal

17:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Homola (Cejpek), 19. Jelínek (Pecen), 31. Jelínek (Homola), 31. Szilva (Pecen), 33. Homola, 36. Homola (Beran, Lacina), 37. Piskač (Szilva, Beran), 40. Lacina (Cejpek)

Krajská liga: Jihočeský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 29. Zajíc (Máca), 37. Píha, 38. Kučera (Smíšek), 49. Hraňo (Hák, Vild) – 15. Suchan (Novotný, Čunát), 17. Fořt (Suchan, Čunát), 18. Radosta (Fencl, Bílek), 24. Müller (Hošek, Nevolný), 24. Novotný (Suchan)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Kalenda (Knězů), 33. Vraný (Svoboda, Zadražil), 38. Moucha (Vrátný, Cerhán) – 8. Smejkal (Šebesta), 13. Bína (Smejkal), 30. Šalanda (Koreš), 40. Kret (Taras), 52. Kret (Hejl, Taras), 60. Bína (Smejkal)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 27. Štěpán (Šimek), 31. Černý (Hejda) – 4. Sitter (ml., Fleischman), 23. Binder (Hanzal), 27. Předota (ml.), 41. Paule (Hanzal), 44. Vítovec (Korous), 54. Chaloupka (Binder)

17:40, konec

Branky a nahrávky: 10. Jungbauer (Pěnička), 20. Bárta (Volf), 22. Strnad (Hovora, Procházka), 42. Volf, 60. Slavík (Burkoň) – 4. Mikeska (Krampl, Čáp), 12. Benda (Klimeš), 18. Mikeska (Čáp), 30. Benda (Krampl, Klimeš)

18:15, po prodl.

Branky a nahrávky: 15. Mařík (Syrovátko), 20. Mařík (Syrovátko), 22. Mařík (Syrovátko), 30. Kadilák (Mařík, Syrovátko), 55. Mařík (Kratochvíl, Jankovský), 61. Syrovátko (Raiterman) – 2. Papež (Topinka, Srb), 9. Srb (Kurečka), 32. Hrubý (Papež, Kovář), 36. Bednařík (Papež), 47. Hrubý (Bednařík, Kovář)

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Stuchlík (Kučera), 8. Mika, 28. Mika (Polesný, Stuchlík), 32. Zalubil (Polesný, Tomi), 38. Tomi (Kučera, Polesný) – 41. Štěpánek (Grmela, Šidák), 56. Grman (Grmela)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Sršeň (Handl), 11. Korhoň (Handl, Fryč), 14. Axman (Halouska, Čuřík), 18. Navrátil, 25. Čuřík (Axman), 38. Vrána (Navrátil)

Krajská liga: Karlovarský kraj

*16:30, konec

Branky a nahrávky: 1. Tvrdek (Schmied), 1. Kabyl (Bohuslávek), 8. Tvrdek, 19. Tvrdek, 24. Danyo (Bohuslávek), 26. Krejsa (Fencl), 29. Tvrdek (Danyo), 32. Váňa (Danyo), 40. Tvrdek (Troška, Fencl), 45. Kabyl (Jäeger) – 8. Řepík (Stoklásek), 9. Senaj (Stoklásek, Řepík), 10. Salva (Ticháček), 11. Stoklásek (Hála, Řepík), 25. Ticháček (Novotný), 52. Stoklásek (Novotný), 56. Boušek (Řepík, Novotný)

*18:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Václav (Kadlec), 19. Závorka (Pech, Kadlec), 32. Sádlo (Pech, Loskot), 54. Loskot (Sádlo, Závorka), 56. Václav (Pech, Šmíd) – 4. Sadloň (Mrkvan), 8. Vašíček (Jirušek), 28. Mrkvan (Himl), 36. Mrkvan, 39. Markovič (Jiroušek), 41. Mrkvan, 46. Kosina (Jiroušek), 53. Mrkvan (Jiroušek)

Krajská liga: Středočeský kraj

*17:30, konec

Branky a nahrávky: 21. Matějka (Horálek), 36. Matějka (Kucharčík, Slanina) – 11. Beňovský (Hutla), 29. Hutla (Mejzr, Beňovský), 38. Beňovský (Procházka, Mejzr), 45. Beňovský, 47. Mejzr (Beňovský, Procházka)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 39. Novák (Kubinčák, Krégl) – 4. Klaus (Tolkner), 9. Tolkner (Klaus), 60. Ambrož (Okegawa)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Borovanský (Kůrka, Muras), 28. Křišťan (Muras, Sladký), 47. Pipek (Kapec), 60. Ježek (Janata, Borovanský) – 27. Jiráň (Javůrek), 55. Siváček

17:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Malinský (Rindoš) – 11. Medřický (Vacek), 18. Freisler (Medřický), 20. Freisler (Rejna), 39. Rejna, 44. Medřický (Dulovec)

Krajská liga: Ústecký kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Gebelt (Dittrich), 5. Veselák, 7. Veselák (Gebelt), 7. Dittrich (Szakal), 10. Szakal (Dittrich), 17. Vojtěchovský (Dittrich), 25. Veselák (Szakal), 43. Szakal, 45. Dittrich (Veselák), 54. Dittrich (Veselák, Szakal), 55. Dittrich (Vojtěchovský, Červíček), 60. Šedivý (Veselák) – 29. Vlášek (Videv, Páleník), 37. Koblitz (Bečka), 52. Vlášek (Bečka, Páleník)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 18. Cerman (Domský), 31. Drábek (Kauschitz), 38. Cerman (Sýkora), 42. Pavlata, 58. Vízner – 2. Gudera (Gudera, Vilček), 35. Místecký (Mašek, Haken), 46. Gudera, 54. Haken (Mašek)

10. ročník Š.L.A.H. JV CUP 2018/2019

17:45, konec

Branky a nahrávky: 5. Novotný (Kajinek), 14. P. Bouzek (Kajinek), 27. Cvachovec (Václavovic), 29. D. Václavovic (Kopačka), 34. Václavovic (Zdichynec) – 5. Kotlan (Míšek)

19:25, konec (13)

Branky a nahrávky: 36. Kopřiva (Matějka) – 31. Šlehuber (Burcal), 34. Mazanec (Gajdušek)

Regionální liga mladšího dorostu

11:15, konec (Nad.)

Branky a nahrávky: 16. Landa (Hozák), 34. Čichovský (Svoboda), 45. Macel (Bartoníček), 47. Hák (Svoboda), 59. Mynařík (Vízner) – 58. Leitner (Minařík, Petretič)