Rusko – Kanada 1:5
13:30, konec (bro)
Branky a nahrávky: 50. Poňatovská (Bratiščevová, Alexandrovová) – 20. Goslingová (Guayová), 27. Veilletteová (Guayová), 35. Moloughneyová, 41. Vorsterová (Connorsová), 49. Guayová
USA – Švédsko 9:3
17:30, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 7. Knollová (O'Brienová), 11. O'Brienová (Murphyová), 20. Curlová (Petrieová, Heiseová), 21. Petrieová (Heiseová, Curlová), 22. Murphyová (Websterová), 24. Curlová (Bizalová, Shearenová), 25. Petrieová (Heiseová, Curlová), 26. Murphyová (Websterová, Simpsonová), 36. Knollová (Hartmetzová, Bilkaová) – 2. T. Johanssonová (Ahová, Ljungblomová), 42. Antonssonová (Nylén-Perssonová, Bouvengová), 49. Ljungblomová
Slavia – Benátky n/J 5:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Nedvídek (Šafránek, Jankovský), 42. Nedvídek (J. Novák), 46. Šafránek (Jankovský, Nedvídek), 52. Jankovský (Šmíd), 53. Z. Doležal (Šagát)
Motor ČB – Přerov 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. M. Bárta (Pýcha, Vlček), 34. Heřman (Jonák, Fillman), 60. Čermák (J. Mikyska, Pavlin) – 49. Milan Procházka (M. Novotný, Goiš)
Prostějov – Kladno 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Nouza (Fiala), 9. V. Meidl (Švec), 26. Nestrašil (Prokeš, Zabloudil), 28. D. Kolář (Fiala), 29. Starý (Divíšek, Nouza), 47. Nouza (Starý) – 33. Kubík (R. Přikryl, P. Hořava), 37. Pekr, 59. Machač (Repe)
Kadaň – K. Vary 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Šťovíček (Hejcman, Szathmáry), 54. Kůs – 26. Krejčí (Sičák, Kverka), 33. Flek (Balán, Kovačevič), 42. Skuhravý (Flek, Kovačevič), 59. T. Rachůnek (Gorčík)
Frýdek-M. – Ústí n/L 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kofroň (Mikulík) – 27. Gengel (Bernad, Vl. Brož), 52. Vl. Brož (Severa), 59. D. Merta (M. Vágner)
Havířov – Litoměřice 5:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Rác (Maruna, M. Kalus), 17. Kanko (Kotala, R. Havel), 23. Bambula (Pořízek, L. Bednář), 36. Fronk (Rác), 59. L. Bednář – 20. Řehoř (M. Kadlec, J. Šimeček), 35. J. Veselý (Pavlas, Michajlov), 45. J. Šimeček, 60. M. Jandus (J. Veselý, Kusý)
Vsetín – Třebíč 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 53. Markovič (Březina, Podešva) – 10. Mlynář (Kaláb), 28. Süss (Gajarský), 31. Tadeáš Král (T. Havránek, Čejka), 39. P. Kratochvíl (T. Havránek, R. Erat)
Šumperk – Kopřivnice 5:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Fischer (Lehečka), 28. Vymazal (Králík, Kovařík), 31. Vymazal (Králík, Kovařík), 35. Fischer (Bažant), 38. Schejbal (Vymazal)
Nový Jičín – SHK Hodonín 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Gebauer (Běhal) – 27. Kobylík (Hajný), 34. Jurča (Sedlák, Černohous)
Val. Meziříčí – Opava 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Horyna (Daněk), 43. Dvořák (Váňa), 49. Báchor (Brunec), 49. Daněk (D. Varga) – 6. Vaněk (Rudl, Fišera), 17. Rudl (Vaněk, J. Vítek), 23. Šendera (Hartmann), 36. Seidler (Vaněk, Rudl), 40. Wolf (Černý), 43. Seidler
Řisuty – Trutnov 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Rod, 45. Rod (Krpata, Kos), 55. Havelka (Kellerstein, Fortelka) – 4. Půlpán T. (Kastner), 21. Půlpán T. (Kastner), 23. Půlpán T. (Svoboda, Suk), 28. Kubinčák (Chytráček, Půlpán A.), 43. Smékal (Kubinčák, Fedulov), 60. Půlpán A. (Kubinčák, Vácha)
Dvůr Králové n. L. – Kobra 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Valášek (Hlaváč), 30. Fořt (Petira), 35. Hrazdíra, 56. Luštinec (Kocián) – 15. Šmerha (Tuma, Skočovský), 34. Antončík (Čurda, Verbík), 39. Novák (Hlinka, Chlapík)
Sokolov – Jablonec n/N 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 36. Račanský (Čejka, Zadražil), 39. D.Hruška (T.Rohan, Šik), 58. Šmejc (Michálek, Trapl), 60. Hruška (Přindiš) – 16. Havlas (Víšek), 42. Víšek (Peřina)
Bílina – Vrchlabí 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Doležal (Polák), 20. Mála (Petržilka, Hrdlička), 36. Mála (Hrdlička, Kuncl), 46. Sýkora (Kobes, Polák), 54. Mála (Kuncl) – 11. Miškovský (Niko), 11. Oppelt (Matějček, Jirků)
Letňany – Most 5:0
18:40, kontumace
Columbus – Vancouver 2:5
01:10, konec
Branky a nahrávky: 5. S. Jones (N. Foligno, Panarin), 53. Harrington (N. Foligno, Calvert) – 22. Bärtschi (Vanek, Gagner), 26. Gudbranson (Eriksson, H. Sedin), 35. B. Gaunce (Vanek, Del Zotto), 38. Edler (D. Sedin, H. Sedin), 60. Virtanen (M. Granlund)
Carolina – Washington 3:4
01:30, konec
Branky a nahrávky: 4. J. Staal (Williams, Aho), 29. Aho (Faulk, J. Staal), 42. Skinner (Stempniak, H. Fleury) – 8. Eller (J. Vrána, Ovečkin), 21. Ovečkin (Carlson, Kuzněcov), 57. Connolly, 60. Beagle (Bäckström, Ovečkin)
Florida – Calgary 2:4
01:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Dadonov (Huberdeau, Trocheck), 54. Dadonov – 21. Monahan (D. Hamilton, Giordano), 31. Tkachuk (Hamonic, Backlund), 37. J. Gaudreau (Monahan, Backlund), 60. Backlund (Tkachuk)
Chicago – Winnipeg 2:1
02:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Kämpf (C. Murphy, DeBrincat), 37. Rutta (Duclair, Kämpf) – 57. Laine
Arizona – Edmonton 2:4
03:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Richardson (Chychrun, Martinook), 4. Archibald (Dvorak, Keller) – 15. Nurse (A. Larsson, Khaira), 20. Maroon (Klefbom, McDavid), 44. Nurse (Draisaitl, McDavid), 60. Nugent-Hopkins (Lucic)
NY Rangers – NY Islanders 2:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 15. K. Hayes (Rick Nash), 50. Zibanejad (Zuccarello, McDonagh) – 7. Beauvillier (Eberle, Barzal), 17. Prince (Mayfield), 21. Barzal (Eberle, Mayfield), 25. Barzal (Beauvillier, Eberle), 27. Beauvillier (Tavares, Hickey), 57. Hickey (Eberle, Barzal), 59. Clutterbuck (Chimera, Barzal)
Pittsburgh – Detroit 4:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Malkin (Hagelin, Määttä), 17. Kessel (Crosby, Malkin), 23. Malkin (Kessel), 44. Crosby (Kessel, Malkin) – 14. Abdelkader (Tatar, Zetterberg)
Kladno – Vítkovice 4:6
12:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Husarik, 20. Kryll (Kučera, Müller), 43. Gnusin (Březina), 53. Kučera (Řepka) – 5. Štěpánek (Spratek), 17. Spratek (Peterka, Raška), 21. Raška (Peterka, Gřešík), 34. Blaško (Fridrich, Baláž), 47. Spratek (Peterka), 54. Raška (Spratek)
Mountfield HK – Kometa Brno 4:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Hašek (Pažourek, Mašín), 44. Jirásek (Pohl, D. Matouš), 48. Hnik (Jirásek, Pohl), 60. Havránek (Pohl) – 36. Matula (Svoboda), 57. Novák (Hasoň, Slabý)
K. Vary – Třinec 2:3
13:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Vodička (Horký, Janata), 37. Šik (Hotěk, Vápeník) – 25. Raška (Rufer), 28. Irgl, 44. Rufer (Kaukič, Poruba)
HC Plzeň – Olomouc 2:3
13:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 21. Hanzlík (Staněk), 28. Kovařík (Houdek) – 19. Říčka (Smutný), 26. Palička (Podlaha), 65. Rutar
HC Litvínov – Mladá Boleslav 3:4
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Jícha, 22. Vopat (Kordule, Bárdoš), 25. Kordule (Krsek) – 14. Maršoun (Flynn, Jirásek), 51. Flynn, 59. Pawliczek (Uřidil, Krejčík), 64. Kerda (Jindra, Uřidil)
Nymburk – Tábor 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kolouch (Kedršt, Štěpánek), 11. Knesl (Bičiště, Josefus), 13. Kedršt (Kalouch) – 58. Blažek (Černý, Heřman)
Kolín – Klatovy 2:3
17:07, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 6. Malý (Pýcha), 36. Zumr (Morkes) – 3. Vracovský, 26. Krliš, rozh. náj. Vlček
Žďár n/S – David Servis 3:4
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Bureš (Jícha), 3. Vítek (Lojek, Štěpánek), 52. Bureš (Štěpánek, Lojek) – 28. Sumerauer (Kříž), 34. Macháček (Šulčík), 40. Šulčík (Marek, Macháček), 63. Bárta (Vylíčil)
Písek – Havlíčkův Brod 2:9
17:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Vlk (Sýbek), 34. Parýzek (Sýbek, Koupal) – 1. Endál (Třetina), 10. Beneš (Vala, Kulhánek), 21. Endál (Přidal, Třetina), 24. Kuchta (Ludvík, Beneš), 30. Kulhánek (Chlubna, Vala), 34. Přidal (Třetina, Semrád), 35. Ludvík, 43. Třetina (Endál, Přidal), 44. Kuchta (Ludvík, Beneš)
Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Port, 44. Kasalý F. (Rudy, Marek Hadrava), 45. Oščádal (Siřiště), 47. Kopic (Vysloužil), 59. Hadrava Marek (Pospíchal) – 36. Horký (Rytnauer), 48. Rytnauer
Salzburg – K. Vary 4:1
11:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Lobach (Alanov, Varejcka), 9. Barinka (Schitz, Čermák), 46. Schitz (Čermák, Barinka), 59. Zündel – 40. Tureček (Křemen, Novák)
Slavia – Kometa Brno 3:5
11:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Vlček (Hasil, Zderadička), 42. Vaniš, 43. Všetečka (Brož) – 7. Caha (Vašíček, Zajíček), 24. Caha, 24. Meluzín (Kavický), 42. Popelka (Kavický), 50. Kunc (Studený)
Zlín – Mountfield HK 2:3
12:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 2. Pavlas (Podešva), 5. Luža (Kozubík, Jaroněk) – 27. Hrabčák (Poppel), 40. Sklenář (Lang), rozh. náj. Hrabčák
Č. Budějovice – HC Plzeň 6:4
12:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Egert (Krcho), 9. Masopust (Krcho), 29. Kubíček (Krcho), 30. Egert (Krcho), 38. Egert (TS), 52. Řezáč (Kubíček, J. Čížek) – 5. Mužík (Šilhán, Kaňák.), 13. Matyášek (Hajšman, Kolda), 13. Lang (Mužík, Přikryl), 17. Přikryl (Lang, Hajšman)
Sparta – Liberec 2:3
13:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 19. Prymula (Čech, Dani), 39. D. Vitouch (Flídr, Kasanda) – 2. Vomáčka (Drábek), 57. Nikolič (Žůrek), rozh. náj. Šeliga
Vítkovice – Pardubice 4:3
13:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 23. Smička (Lednický), 52. Lewandowski (Zapletal, Kylnar), 56. Bernovský (Tvrdý, Piták), 64. Lewandowski (Kylnar) – 13. Chára (Kostka, Rouhal), 22. Koffer (Zeman, Hledík), 44. Koffer (Zeman, Jelínek)
Havlíčkův Brod – Letňany 4:3
15:00, po prodl. (Umíst.)
Branky a nahrávky: 18. Tecl (Petržilka, Krejčí), 21. Křehlík (Cachnín, Tecl), 53. Dudek, 64. Křehlík (Cachnín) – 5. Vlček, 11. Soukup (Lytvynov, Pelant), 30. Hlinka (Vlček)
Chomutov – Liberec 1:5
12:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 48. Čech (Koláček) – 8. Pray (Měchura), 15. Šedivý (Starý, Jiruš), 38. Nezbeda (Trunda, Jiruš), 39. Kollert (Měchura), 50. Jiruš (Nezbeda)
Třemošná – Ústí n/L 6:2
12:15, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 12. Ženíšek, 12. Korčák (Seidler, Šedivý), 13. Vágner (Ženíšek), 24. Stárek (Holý), 32. Vágner (Ženíšek), 44. Pícl (Ženíšek, Vágner) – 8. Hampl, 23. Costa (Koblížek)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 4:3
12:15, po s.n. (2:1) (Sk. D)
Branky a nahrávky: 3. Kopic, 30. Klofáč (Dymák), 57. P. Vacík (Endl), rozh. náj. Kopic – 23. Kos (Holemý), 26. Malý (Bartes, Holemý), 41. Bartes (Sedláček, Malý)
HC Litvínov – HC Plzeň 3:6
12:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 3. Limanovský (Háva, Slavík), 11. Stehlík (Slavík, Háva), 50. Slavík (TS) – 19. Hamšík (Kremláček, Hollar), 27. Pánek (Šiler, Soukup), 34. Hollar (Kremláček, Hamšík), 35. Vajner (Jiříček, Adamec), 37. Jiříček (Altrichter), 44. Jiříček (Adamec, Altrichter)
HK MD Šumperk – Třinec 7:4
13:00, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 5. Mácha, 10. Fibigr (Moravec, Kučera), 30. Fibigr, 35. Moravec (Lukáš Cekr), 44. Kubíček (Kučera), 57. Fibigr, 58. Kaplan (Mácha, Horký) – 7. Petrovský (Macháček), 10. Kašpárek (Wardas, Cienciala), 35. Kašpárek (Chovaniak), 42. Wardas (Cienciala)
Přerov – Mountfield HK 2:5
13:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 16. Ryšavý (Raška, Tarnoczy), 30. Svozil (Ministr) – 2. Šedivý (Hynek, Králík), 39. Moravec (Naar), 45. Budina (Šleicher), 49. Šedivý (Šleicher), 60. Boštík (Souček, Šlaicher)
Žďár n/S – Letňany 5:1
14:15, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 30. Putz (Bačo), 32. Putz (Bačo, Cibuzar), 39. Malenovský, 55. Konečný, 56. Kouba – 26. Škarda (Pětník, Čech)
Technika Brno – Vsetín 2:0
14:30, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 48. Hassani (Groch, Staněk), 60. Kelbl
Sparta – Č. Budějovice 8:4
15:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Slavíček (Guryevskiy), 17. Vitouch (Theimer), 18. Slavíček (Adamec), 25. Slavíček (Adamec), 45. Tomek (Kubánek), 50. Vitouch (Hamara, Theimer), 57. Zemchenkov (Adamec, Slavíček), 57. Kubánek – 2. Hrakholski (TS), 12. Janoch (Svach), 14. Janoch (Svach), 18. Hrakholski (Schwartz)
Slavia – PZ Kladno 3:4
18:15, po prodl. (Sk. C)
Branky a nahrávky: 15. Labuzík (Kluch), 24. Sarkisyants (Rulc), 29. Rulc (Hofmann, Sarkisyants) – 39. Vimmer (Vyhnal, Darsa), 51. Šťastný (Štrombach, Darsa), 57. Štrombach (Šťastný, Darsa), 61. Vyhnal (Štrombach)
Hvězda B – HC TNP Praha 3:7
18:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Veverka (Sentenský), 31. Veverka (Sentenský, Grim), 34. Erbrt (Poljanyčka) – 5. Král (Bílek, Valder), 15. Neumann (Šulc), 23. Valder (Král), 25. Šramota (Mišner, Štěpán), 42. Špičan, 49. Major, 52. Major (Neumann)
Kobra Praha B – Hvězda Praha 3:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Sysel (Svoboda, Šubrt), 26. Malovický (Lacina, Michalů), 52. Gron (Sládek) – 6. Malý (Čermák), 34. Němec (Veselý, Fuks), 45. Malý (Čermák), 53. Malý (Veselý)
Č. Lípa – Lomnice n/P 5:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Bulva (Preussler, Bauer), 36. Bauer (Dvořák), 37. Preussler, 48. Preussler (Dvořák), 54. Bauer – 16. Lemfeld (Kuch, Knap), 25. Knap
HC Turnov – Frýdlant 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Zbroj (Hanuš), 29. Isach (Šuráň, Zákoutský), 32. Maděra, 38. Hujer (Dvořák), 55. Zákoutský (Jágr) – 26. Janda (Vondráček), 37. Kotrč (Velechovský), 58. Smetaník (Artl, Kolmann), 60. Kotrč (Smetaník)
Nový Jičín B – Studénka 1:8
13:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Pernický – 17. Štěpjak (Trubka, Sluštík), 18. Tomášek (Bolek), 18. Pelikán (Orszulík), 36. Orszulik (Sochorek), 38. Orszulik (Sochorek, Lyčka), 43. Lyčka (Sochorek, Orszulík), 46. Sluštík (Trubka, Štěpjak), 50. Novák (Pelikán, Štěpjak)
Bohumín – Rožnov p. R. 10:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Tobola (Ovčaří, Ivan), 13. Šmíd (Kropka, Kopún), 18. Ivan (Tobola, Javín), 19. Ivan (Kropka, Tobola), 35. Šmíd (Holý), 46. Holý (Šmíd, Ivan), 50. Kropka (Ivan), 54. Tobola (Ivan), 58. Holý (Buba, Zátopek), 60. Ovčaří (Tobola) – 5. Skopal, 7. Krejčí (Kroupa, Mizera)
Krnov – Poruba "B" 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Michálek (Galvas), 15. Kosina (Galvas), 18. Kostovský (Havlíček), 25. Kostovský (Michálek, Kysela), 44. Tošenovjan (Polok, Weiss), 47. Kostovský (Kysela), 52. Tošenovjan (Havlíček, Holeš) – 40. Buček (Baca), 53. Rozsypka
Wolves Č. Těšín – Frýdek-M. "B" 6:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Voznica (Malíř), 12. Malíř (Vydra), 22. Polášek (Fojtík, Carbol), 36. Malíř (Vydra), 39. Altera (Voznica, Malíř), 52. Voznica (Hoďa) – 7. Mičulka (Fiala, Janečka), 21. Mičulka (Fiala, Gottwald), 32. Vydra (Malíř, Voznica), 49. Carbol (Vančo-Minařík, Ondráček)
H. Benešov – Orlová 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Zigmund – 16. Zakuťanský (Rosůlek), 27. Juházs (Kotásek), 42. Kotásek (Pavlas, Deutsch), 59. Kotásek (Juházs)
Humpolec – Č. Krumlov 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Jelínek (Baxa, Brázda), 17. Bambula (Prokop), 18. Dolejš (Jelínek) – 9. Světocha (Šimek, Šťastný), 33. Fučík (Břečka)
Kroměříž – Blansko 7:2
17:00, konec
Břeclav – Uh.Brod 11:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Weber (Gabriška), 13. Gabriška (Zháňal, Průdek), 18. Lenkovič (Hrbatý, Klimovič), 20. Klauda (Hrbatý, Klimovič), 23. Jajcay (Abazaj), 24. Gabriška (Průdek, Zháňal), 26. Klimovič (Klauda, Hrbatý), 29. Jajcay (Juránek), 39. Weber (Jajcaj, Abazaj), 43. Dora (Zháňal), 44. Klimovič (Hrbatý) – 6. Ondra (Holík, Kubiš), 8. Ondra (Holík, Vaněk), 54. Šiller (Heča), 58. Vaculín (Klusák)
Boskovice – Rosice 11:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Špok (Bednář, Cívka), 9. Václavík (Skácel, Krejčiřík), 10. Šmahel (Váger, Šmíd), 14. Šmíd (Šebek, Vágner), 17. Šmahel (Šmíd), 20. Šmíd (Benýšek), 39. Vágner (Šmíd, Benýšek), 40. Benýšek (Šmahel, Vágner), 47. Benýšek (Šmahel, Vágner), 51. Kárný (Bednář), 52. Krejčiřík (Skácel, Hnilička) – 15. Kazlepka (Hroudný), 28. Hakl (Hroudný)
Vel. Meziříčí – Uh. Hradiště 5:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Střecha (Maštera), 29. Roupec (Urban, Rozmarín), 33. Bula (Dostál, Ambrož), 36. Šerý (Šrenk, Nohál), 37. Pejchal (Dostál) – 8. Šrenk, 10. Forman (Lašák), 12. Fridrich (Lažek, Tomešek), 28. Čech (Kršjak), 29. Nohál (Šrenk), 38. Fridrich (Červenka)
Čerti Ostrov – Cheb 10:7
16:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Tvrdek (Schmied), 1. Kabyl (Bohuslávek), 8. Tvrdek, 19. Tvrdek, 24. Danyo (Bohuslávek), 26. Krejsa (Fencl), 29. Tvrdek (Danyo), 32. Váňa (Danyo), 40. Tvrdek (Troška, Fencl), 45. Kabyl (Jäeger) – 8. Řepík (Stoklásek), 9. Senaj (Stoklásek, Řepík), 10. Salva (Ticháček), 11. Stoklásek (Hála, Řepík), 25. Ticháček (Novotný), 52. Stoklásek (Novotný), 56. Boušek (Řepík, Novotný)
Trstěnice – Mar.Lázně 5:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Václav (Kadlec), 19. Závorka (Pech, Kadlec), 32. Sádlo (Pech, Loskot), 54. Loskot (Sádlo, Závorka), 56. Václav (Pech, Šmíd) – 4. Sadloň (Mrkvan), 8. Vašíček (Jirušek), 28. Mrkvan (Himl), 36. Mrkvan, 39. Markovič (Jiroušek), 41. Mrkvan, 46. Kosina (Jiroušek), 53. Mrkvan (Jiroušek)
Chotíkov – HC Domažlice 3:10
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Voves (Hobl), 16. Vostrácký (Šlauf), 42. Voves – 21. Horejš, 22. Kučera (Muchka, Baxa), 28. Jabůrek, 29. Kulhánek (Baxa, Polata), 33. Polívka (Kulhánek, Sequens), 36. Sequens, 47. Muchka (Malota), 54. Polívka (Muchka), 55. Baxa (Polata, Kučera), 58. Blumentrirt (Kučera)
Nejdek – Kaznějov 7:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Jakubal (Mudra, Hromádka), 25. Louthan (Florián, Říha), 27. Funk (Mudra), 37. Říha (Louthan), 49. Louthan (Záhora), 51. Mudra (Krýsl), 57. Mudra (Hromádka, Kopfstein) – 13. Komanec (Pejchar), 17. Markov (Sýkora, Komanec), 30. Sýkora (Potůček, Pejchar)
Klatovy – HC Rokycany 7:3
17:45, konec
Branky a nahrávky: 8. Pitel, 18. Vondryska (Vizinger) (TS), 22. Pitel (Mrázek), 45. Pitel (Kuželík), 46. Dvořák (Plánička), 55. Mrázek (Pitel, Čuban), 56. Čuban (Bouček) – 18. Dědič (Koc, Novotný), 23. Geltner (Kocman), 28. Švík (Kocman, Geltner)
Tachov – TJ Sušice 7:1
18:45, konec
Branky a nahrávky: 1. Poncar (Kubeš), 5. Čadek (Chaljavin), 10. Čadek (Malý, Chaljavin), 34. Vávra (Šimůnek), 36. Čadek (Chaljavin), 38. Kubeš, 57. Poncar (Beleš, Kubeš) – 38. Šašek (Košvanec, Rajtmajer)
Černošice – Příbram 9:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Brejcha (Jobek, Šalamoun), 19. Formánek (Staněk), 26. Červený, 30. Jobek (Pulkrab, Staněk), 33. Hofmeister (Formánek), 47. Hofmeister (Formánek, Staněk) (TS), 50. Formánek (Hofmeister, Pulkrab), 56. Brejcha (Hofmeister, Formánek), 60. Formánek (Pulkrab) – 55. Mácha (Pavel)
Mladá Boleslav B – Lev Benešov 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Ficek Michal (Kysela), 27. Trégl (Ficek Milan), 46. Trégl (Mareš), 50. Vajsejtl (Vaníček, Bartoš) – 35. Holeš (Burian), 51. Janáč (Kočí, Holeš), 59. Fedoročko (Starec, Holeš)
Mělník – PZ Kladno 0:0
17:30, odloženo
Vlašim – Žabonosy 2:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Matějka (Horálek), 36. Matějka (Kucharčík, Slanina) – 11. Beňovský (Hutla), 29. Hutla (Mejzr, Beňovský), 38. Beňovský (Procházka, Mejzr), 45. Beňovský, 47. Mejzr (Beňovský, Procházka)
Neratovice – Králův Dvůr 0:0
18:30, odloženo