K. Vary – Vsetín 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Podlipnik (Kohout), 29. Stloukal (Kohout, Kverka), 57. Kverka (Podlipnik)
Havířov – Benátky n/J 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Pořízek (Kurovský, Krisl), 29. M. Kalus (Jergl, R. Havel), 30. Kotala (Pořízek, Kurovský) – 15. Hrabík (Jeník, Z. Král), 19. Pyrochta (Z. Král, Bittner)
Slavia – Motor ČB 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Nedvídek (Endál, L. Krejčík), 39. Endál (J. Drtina, Nedvídek) – 22. Crowder (Pýcha, Pajič)
Litoměřice – Prostějov 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Miškář (Jebavý, Král), 41. Pavlas (Kusý) – 9. Divíšek (Rudovský), 30. Nouza (Divíšek, Rudovský), 64. Nouza (Neužil)
Přerov – Kadaň 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. T. Sýkora (Plášek, Chmelíř), 25. Milan Procházka (M. Novotný) – 26. Šťovíček
Ústí n/L – Třebíč 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Smolka (Bernad, Melka), 31. Melka (Bernad, Severa), 32. M. Vágner (Vrdlovec) – 8. Paták (Malec), 35. Paták (Malec)
Kladno – Frýdek-M. 4:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Machač (Veber, D. Tůma), 24. J. Strnad (Svedlund, Lenďák), 38. R. Přikryl, 51. Pekr (J. Strnad, R. Přikryl) – 53. Ovčačík (Zahradníček, Klimša)
Opava – Šumperk 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Chalupa (Tichý), 36. Herman (Šendera, Rousek), 58. Tichý (Šindelář, Černý) – 10. Fischer (Novosad, Gawiese), 48. Vymazal (Králík, Kovařík)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Zachar (Ballner, Fojtík), 43. Fojtík (Zachar), 52. Luka (Fojtík, Slavík), 58. Ollender (Říha) – 4. Brunec (Hryciow,), 23. Pořičký (Brunec, Žák), 31. Pořický (Dvořák)
Kopřivnice – Nový Jičín 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Tomášek (Štěpánek) – 5. Hruška (Málek, Gebauer), 28. Sonnek (Chvostek), 60. Kocián
NY Rangers – Pittsburgh 4:5
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 27. Desharnais (J. T. Miller, Shattenkirk), 28. Bučněvič (Zibanejad, Zuccarello), 29. J. T. Miller (McDonagh, DeAngelo), 48. Grabner (Desharnais, J. T. Miller) – 1. Kessel (Malkin, Cole), 14. Hagelin (Määttä), 39. Hörnqvist (Kessel, Malkin), 60. Crosby (Hörnqvist, Malkin), 61. Malkin (Kessel)
Washington – Toronto 0:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 46. Co. Brown (Rielly), 60. Kadri (Rielly, Hyman)
Philadelphia – Florida 5:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Couturier (Voráček, Giroux), 28. Gostisbehere (Simmonds, Hägg), 34. Giroux (Filppula), 37. Weise (Patrick, Konecny), 59. Filppula – 57. J. McGinn (Vrbata, Bjugstad)
New Jersey – Tampa 5:4
01:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 3. Stafford (Hischier, Butcher), 17. Palmieri (Hall, Henrique), 20. Gibbons (Santini, Wood), 56. Stafford (Hischier, Severson), 65. Palmieri – 8. Naměstnikov (Kučerov, Stamkos), 13. Palát (T. Johnson, Sergačjov), 35. Kučerov (Stamkos, Sergačjov), 38. Stamkos (Gourde)
Ottawa – Vancouver 0:3
01:40, konec
Branky a nahrávky: 16. Boeser (Burmistrov, Del Zotto), 37. Burmistrov (Boeser, Bärtschi), 56. Vanek
Nashville – Colorado 4:1
02:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Arvidsson (F. Forsberg, Jemelin), 34. Josi (Arvidsson, F. Forsberg), 40. Sissons (C. Smith, Josi), 45. Watson (Jemelin) – 25. MacKinnon (Barrie, Rantanen)
Winnipeg – Columbus 2:5
02:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Connor (Scheifele, Wheeler), 59. Armia (Byfuglien) – 21. Atkinson (Panarin, Wennberg), 31. N. Foligno, 34. J. Johnson (Dubinsky, J. Anderson), 39. Sedlák, 53. Werenski (S. Jones, Calvert)
Dallas – Arizona 3:1
02:40, konec
Branky a nahrávky: 6. Faksa (Janmark), 31. Hamhuis (Pitlick, Faksa), 60. Radulov (Seguin, Hamhuis) – 35. Demers (Domi, Duclair)
Edmonton – Carolina 3:5
03:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Letestu (Lucic), 46. R. Strome (J. Jokinen, Russell), 49. Lucic (R. Strome, Nugent-Hopkins) – 1. T. Teräväinen (Slavin, Williams), 5. T. Teräväinen (J. Staal, Aho), 19. E. Lindholm (J. Staal, Faulk), 45. J. Staal, 51. Slavin (J. Staal, Williams)
Vegas – Buffalo 5:4
04:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. O. Lindberg (R. Smith, W. Karlsson), 27. Tuch (Engelland, Leipsic), 39. R. Smith (Hunt, C. Miller), 44. Perron (Neal, Eakin), 64. Perron (Sbisa, Neal) – 7. R. O'Reilly (Beaulieu, E. Kane), 50. R. O'Reilly (E. Kane, Eichel), 59. S. Reinhart (Ristolainen, Pominville), 60. E. Kane (Eichel, Pominville)
San Jose – Montreal 5:2
04:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Couture (Hertl, Braun), 21. Pavelski (Labanc, Burns), 29. Hertl (J. Thornton, Couture), 34. Couture (Pavelski, Heed), 60. J. Thornton (Couture, Vlasic) – 5. Drouin (Lehkonen, Alzner), 31. S. Weber (Mete, Drouin)
Barys – Vladivostok 4:3
15:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Dawes (Frattin, Dallman), 32. M. Semjonov, 35. Žajlauov (Frattin, Vey), 39. Dawes (Dallman, Vey) – 8. Wright (Sabolič, Tkačov), 45. Blum (Makarenko), 57. Sabolič (Wright)
Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 3:2
16:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 7. Viklund (Savinainen), 37. D. Iljin (Beljajev), rozh. náj. Pestuško – 48. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin), 50. Byvalcev (Kuzmin, Vj. Ušenin)
Magnitogorsk – CSKA Moskva 2:7
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Pivcakin (Mozjakin, Kosov), 26. Timkin (Mozjakin, Pivcakin) – 2. K. Petrov (Al. Popov), 4. Scott (Šalunov, Kaprizov), 8. Kaprizov (M. Robinson, Šumakov), 13. Šalunov (Nestěrov, Kaprizov), 23. Marčenko, 25. Ničuškin (Al. Popov, K. Petrov), 46. Nestěrov (Šumakov)
Toljatti – HC Slovan 5:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Harper (Ch. Genoway), 12. Harper (Kapustin), 30. Skorochodov (Zernov), 50. Zernov, 53. Kapustin (Kostromitin, Gurkin) – 47. Řepík (Boychuk)
HC Litvínov – K. Vary 2:4
17:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 11. Svoboda, 19. Berka (Bartoš) – 17. Šik (Prošek), 34. Černý (TS), 38. PROŠEK (KOŘÁN), 49. Křemen (Jiskra)
Skalica – Michalovce 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Vaškovič (Hujsa, Janík), 31. Mikéska (Jurák, Jarolín), 39. Hujsa (Škápik), 47. Janáč (Straka, Pavešic) – 8. Poliaček (Hančák), 17. Cútt (Solomončak, Banovský), 35. Cútt (Banovský)
Dubnica – Prešov 5:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Ďuriš (Rehák, Jakúbek), 15. Ďuriš (Ďurkech, Trenčan), 16. Hegyi (Kluka, Nemček), 26. Kluka (Hegyi, Rehák), 43. Hegyi – 2. Baláž (Šimčák), 6. Petráš (Bylina, Gavrik), 13. Oško (Bylina, Hopkovič), 19. Gavrik (Bylina), 23. Bylina (Petráš), 44. Prokop (Tomčák, Hopkovič)
Topoľčany – Pov. Bystrica 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Minárik (Král), 40. Minárik (TS), 60. Pekarčík – 38. Schroner (Dolinajec, Dvořák)
Nové Zámky B – Trnava 1:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 36. Klenko (Kuzma, Tibenský) – 17. Szalay (Mrava, Schmidt), 18. Poldruhák (Mišura, Hrbáčik), 36. Mišura (Hrbáčik), 50. Róth (Čunderlík)
Osmos Bratislava – Spišská N. Ves 3:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Klučiar (Danišovský), 40. Klučiar (Miklík), 47. Michlík (Sloboda) – 38. Mikula (Štrauch, Findura)
Engineers Prague – HC MUNI 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Suda – 15. Čtvrtníček (Bustin, Šidák), 44. Pěška (Čtvrtníček), 51. Račický (Vlašín)
Opočno – Náchod 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 52. Srpek – 34. Vondřejc (Hlavatý), 35. Havrda (Janoušek, Macháň), 50. Kodym (Valášek), 50. Škoda (Pánek), 53. Macháň (Havrda, Janoušek), 59. Vondřejc (Škoda, Verner)
Nový Bydžov – HC Jičín 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Hlaváček (Kubišta), 54. Chára (Kubišta) – 27. Sedmík (Štěpán), 42. Pletka, 56. Kollman (Pletka), 57. Průšek (Zökler, Němec), 60. Mikolášek (Beneš)
Nová Paka – Hronov 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 53. Spal (Richter, Kadeřábek) – 18. Havelec (Petr), 22. Šejnoha (Exner), 27. Mlateček (Šejnoha), 40. Vacek, 45. Mašek (Glos)
Třebechovice p. O. – Jaroměř 4:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Wolf (Vik), 28. Matouš, 51. Wolf (Drašnar), 56. Klemenc (Wolf)
Rožnov p. R. – Nový Jičín B 4:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Vyvíjal (Fojtů), 37. Vyvíjal (Fojtů), 40. Prycl (Kunčický, Švajda), 49. Kroupa (Vyvíjal, Fojtů)
Orlová – Studénka 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Juházs (Kytka), 57. Deutsch (Pavlas) – 3. Tomášek (Jedlička), 19. Orszulik, 44. Šťubna (Pokorný), 52. Janečka (Gonos)
Frýdek-M. "B" – H. Benešov 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Slovák (Fiala), 10. Šváňa, 14. Janečka (Zberovský, Sluštík), 17. Sluštík (Mičulka), 34. Ševčík (Zberovský, Ondráček), 40. Janečka (Mičulka, Sluštík), 55. Mičulka (Janečka, Sluštík)
Bohumín – Krnov 2:1
18:20, konec
Branky a nahrávky: 20. Ovčaří (Tobola), 40. Holý (Šmíd) – 16. Michálek (Kysučan)
Ledeč n. S. – BK Havlíčkův Brod B 0:11
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Cejpek (Hynek, Lachman), 7. Piskač (Cejpek, Homola), 23. Lacina (Hynek, Ludvík), 29. Cejpek (Homola), 30. Homola (Cejpek), 31. Hynek (Lacina), 36. Hynek (Ludvík), 39. Ludvík (Suchý, Polák), 48. Piskač (Kříž, Homola), 51. Cejpek (Homola), 58. Přibyl (Lacina, Suchý)
Choceň – Polička 6:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Vacek (Král), 30. Kousalík (Kopečný), 31. Pochobradský (Krejza, Turčani), 36. Jehlička (Knytl, Král), 41. Král (Voříšek, Pochobradský), 51. Knytl (Pilař, Kučera) – 15. Štěrba (Nečas), 44. Zobač (Nečas), 54. Nečas (Kabelka)
Chotěboř – Světlá nS 7:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Eis (Dvořák), 19. Svoboda (Dvořák), 25. Eis (Svoboda), 25. Mašek (Hlídek), 31. Svoboda (Dvořák, Eis), 40. Svoboda (Eis), 59. Eis – 2. Blažek (Dolinský), 3. Kubát (Blažek, Šíma), 9. Venc (Špatenka), 43. Doležal (Venc), 46. Včela (Doležal)
Česká Třebová – Hlinsko 6:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Prachař (Jindřich), 11. Jindřich, 15. Jindřich (Prachař, Šejba), 31. Kavalír (Hemský), 38. Křečan (Pejcha, Vlček), 50. Křečan (Pejcha, Procházka) – 8. Dítě (Beneš, Hron), 8. Havel (Chvojka, Plachý), 34. Plachý (Chvojka)
Moravská Třebová – Chrudim 2:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Pavlovský (Schneider), 24. Langr (Čikl) – 6. Haltuch (Budinský, Karásek), 11. Karásek (Polák), 12. Plch (Novák)